Створення сайту в Ірпені – від ідеї до успішної реалізації!

Главная » Ірпінь » Створення сайту в Ірпені – від ідеї до успішної реалізації!

Тільки лише ті, хто вживає абсурдні спроби, зможуть досягти неможливого.

Ви бажаєте, щоб виготовлення інтернет-ресурсу для вашої організації проходило не в суворій закономірною послідовності з формуванням довгих, нудних техзавдання і доплатами за кожну зайву «кому» в процесі написання веб-сайту? Значить наша веб студія  саме той підрядник, якого ви так довго шукали.

Накопичивши більш, ніж десятирічний досвід в сфері веб-розробки і зібравши по-справжньому талановиту команду професіоналів своєї справи, ми з упевненістю можемо запропонувати вам високоякісне створення Web-сайтів і їх подальший супровід.

Будучи виробником повного циклу, ще на етапі формування макета ми тримаємо в думці і втілюємо принципово важливі елементи, що впливають на подальше просування ресурсу і фактори його конвертованості. Ми завжди успішно доводимо роботи по проекту до повного його завершення, ніж та пишаємося. Приклади наших робіт представлені у великому портфоліо сайтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми можемо зробити

Створення сайту в Ірпені передбачає виготовлення таких високотехнологічних продуктів, як:

 • Сайт-візитка – містить кілька веб-сторінок з інформацією про вас, вашу організацію або бізнес, товари, послуги, з прайс-листами і контактними даними.
 • Інтернет-магазин – торгова площадка з «вітриною» в Інтернеті, тут, як правило, представлений каталог товарів або послуг, завдяки якому користувач вибирає необхідну річ, робить замовлення, також тут передбачена оплата покупки, доставка.
 • Корпоративний сайт – офіційне представництво організації в Інтернеті з повним обсягом інформації про саму фірму, її діяльності, продукції, що випускається, пропонованих послугах. Тут також розміщуються додаткові сервіси – форуми, опитування, розсилки та ін.
 • Лендінгем Пейдж – інтернет-сторінка з інформацією про одну або кількох товарних позиціях (послуги). Її завдання перетворити відвідувачів сайту в ваших клієнтів, спонукати їх до цільового дії (покупці, замовленні послуги і т. Д.).
 • Сайт-каталог – веб-сайт з великим числом сторінок, рубрик, розділів детально інформують про товар / послугу.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Створити сайт  – значить отримати якісний продукт, виготовлений із застосуванням засобів сучасних технологій веб-дизайну і веб-проектування. Ми завжди готові допомогти вам успішно реалізувати будь-які ваші ідеї. Підготуємо унікальний дизайн з неперевершеною естетикою, що відрізняє ваш ресурс від загальної маси і здатної привернути досвідчених користувачів.

Ми максимально розкриємо творчий потенціал будь-якого проекту – від звичайної візитки до складного інтернет-магазину. Кожен веб-сайт – проекція реальності в мережі і ми намагаємося показати цю реальність в найкращому ракурсі.

Як створюються веб-сайти

Розробка сайту передбачає поетапне виконання ряду заходів:

 • Передпроектний аналіз;
 • Проектування і формування технічного завдання;
 • Створення веб-дизайну;
 • Програмування та тестування готового продукту;
 • Технічного обслуговування й модернізації ресурсу.

Перед початком робіт наші фахівці, готові надати безкоштовну консультацію, щоб обговорити всі нюанси вашого майбутнього веб-сайту.

На який бюджет розраховувати, замовляючи web-сайт 

Вартість створення сайту в нашій компанії визначається складністю розробки окремих складових в структурі ресурсу. це:

 • Вид сайту;
 • Число і логіка веб-сторінок;
 • Програмована структура;
 • Унікальність дизайнерського оформлення;
 • Кількість і специфіка модулів;
 • Наповнення якісним контентом;
 • СЕО-оптимізація ресурсу;
 • Вибір і реєстрація домену;
 • Розміщення на хостингу.

Ми гарантуємо кожному клієнту виключно продукт найвищої якості. Тому стоять наші сайти дорожче, ніж «другосортні» ресурси деяких наших конкурентів.

Не економте на створенні якісного web-сайту. Він стане вашим ідеальним співробітником, здатним працювати в режимі 24/7, ніколи не хворіють і не відпочиваючим, завжди мають респектабельний зовнішній вигляд і розповідають про вас потенційним клієнтам.

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.