Вертикальний електрохімічний транзистор просуває вперед електроніку

Главная » Маркетинг, Статті » Вертикальний електрохімічний транзистор просуває вперед електроніку

Трансдисциплінарна дослідницька група Північно-Західного університету розробила революційний транзистор, який, як очікується, ідеально підійде для легкої, гнучкої та високопродуктивної біоелектроніки.

Електрохімічний транзистор сумісний з кров’ю і водою і може посилювати важливі сигнали, що робить його особливо корисним для біомедичного зондування. Такий транзистор може дати змогу створити носяться пристрої для обробки сигналів на місці, прямо на стику біології та елекроніки. Потенційні додатки включають вимірювання серцебиття і рівня натрію і калію в крові, а також руху очей для вивчення порушень сну.

“У всій сучасній електроніці використовуються транзистори, які швидко вмикають і вимикають струм”, – сказав Тобін Дж. Маркс, співавтор дослідження. “Тут ми використовуємо хімію, щоб поліпшити процес перемикання. Наш електрохімічний транзистор піднімає продуктивність на абсолютно новий рівень. У вас є всі властивості звичайного транзистора, але набагато вища провідність (міра посилення, яке він може забезпечити), ультрастабільне циклічне перемикання властивостей, мала площа, що дає змогу інтегрувати транзистор із високою щільністю, та просте й недороге виготовлення”.

Ілюстрація гіпотетичного транзистора

Маркс є світовим лідером у галузі матеріалознавства та органічної електроніки. Він є професором каталітичної хімії імені Володимира М. Іпатьєва в Коледжі мистецтв і наук імені Вайнберга і професором матеріалознавства та інженерії і хімічної та біологічної інженерії в Школі інженерів Маккорміка.

Вертикальний електрохімічний транзистор заснований на новому виді електронного полімеру і вертикальній, а не планарній архітектурі. Він проводить як електрику, так і іони і стабільний на повітрі. Розробка і синтез нових матеріалів, виготовлення і визначення характеристик транзистора вимагали спільної роботи хіміків, матеріалознавців і біомедичних інженерів.

Маркс очолював дослідницьку групу разом з Антоніо Факкетті, професором хімії Вайнберга; Вей Хуангом, нині професором Університету електронної науки і техніки Китаю; і Джонатаном Рівнеєм, професором біомедичної інженерії в Школі Маккормік.

“Цей захоплюючий новий тип транзисторів дає нам змогу говорити мовою як біологічних систем, які часто спілкуються за допомогою іонних сигналів, так і електронних систем, які спілкуються за допомогою електронів”, – сказав Рівней. Здатність транзисторів дуже ефективно працювати як “змішаних провідників” робить їх привабливими для біоелектронної діагностики та терапії”.

Дослідження, в якому детально описується ефективний електрохімічний транзистор, і супутня стаття News & Views були опубліковані цього тижня в журналі Nature.

“Завдяки вертикальній архітектурі, наші електрохімічні транзистори можна укладати один на інший”, – сказав Факкетті. “Таким чином, ми можемо створювати дуже щільні електрохімічні комплементарні схеми, що неможливо для звичайних планарних електрохімічних транзисторів”.

Для створення надійніших і потужніших електронних схем необхідні транзистори двох типів: транзистори p-типу, що несуть позитивний заряд, і транзистори n-типу, що несуть негативний заряд. Ці типи схем називаються комплементарними схемами. Проблема, з якою стикалися дослідники в минулому, полягає в тому, що транзистори n-типу важко виготовити і вони, як правило, нестабільні.

Це перша робота, в якій продемонстровано електрохімічні транзистори з аналогічною і дуже високою продуктивністю для обох типів (p+n) електрохімічних транзисторів. Це призвело до створення дуже ефективних електрохімічних комплементарних схем.

Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

  Схожі статті

  Дешевий, стійкий водень: Новий каталізатор у 10 разів ефективніший за попередні пристрої для розділення води за допомогою сонячної енергії

  Новий вид сонячних батарей, розроблений у Мічиганському університеті, досяг 9% ефективності при перетворенні води на водень і кисень, що імітує
  Читати далі…

  DfAI: відсутня частина розробки штучного інтелекту

  З огляду на те, як швидко інженерне проєктування і виробництво розвиваються разом з обчислювальними розробками, вас може здивувати той факт,
  Читати далі…

  OpenAI анонсує Point-E, систему машинного навчання, яка швидко створює 3D-зображення з тексту

  Група дослідників з OpenAI, розташованої в Сан-Франциско, оголосила про розробку системи машинного навчання, яка може створювати тривимірні зображення з тексту
  Читати далі…

  Дослідники демонструють новий тип ниток з вуглецевих нанотрубок, які отримують механічну енергію

  Дослідники нанотехнологій з Техаського університету в Далласі створили нові нитки з вуглецевих нанотрубок, які перетворять механічний рух на електрику більш
  Читати далі…

  Автономне водіння: Новий алгоритм справедливо розподіляє ризики

  Дослідники з Мюнхенського технічного університету (МТУ) розробили програмне забезпечення для автономного водіння, яке справедливо розподіляє ризики на вулиці. Алгоритм, закладений
  Читати далі…

  ШІ використовується для виявлення чистих енергетичних матеріалів “швидше та ефективніше”

  Дослідники з Університету Торонто розробили метод використання штучного інтелекту для пошуку нових і більш ефективних матеріалів для чистих енергетичних технологій.
  Читати далі…

   Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


   ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

   ДО


   Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.

   ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ