Розробка сайтів в Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

Главная » Харків » Розробка сайтів в Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

Якщо людина не робить спроби зробити більше, ніж він може, то йому ніколи не вдасться зробити все, на що він здатний.

У вас розвивається бізнес, і ви хочете розповісти про свої успіхи за допомогою мережі Інтернет? Ми охоче допоможемо Вам в цьому. Наші программісти створять витончений, зручний, а головне, унікальний веб-сайт, завдяки якому про вас дізнаються і вас запам’ятають.

Створити сайт – значить довіритися команді фахівців з більш, ніж десятирічним досвідом роботи, в штаті якої справжні майстри своєї справи: веб-дизайнери, верстальники, СЕО-фахівці.

У нашому портфоліо сайтів досить найрізноманітніших проектів і позитивних відгуків про їх успішне завершення.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми пропонуємо

Ви хочете вивести свій бізнес на новий рівень? Перед тим, як замовити створення сайту необхідно визначитися з типом майбутнього інтернет-ресурсу. Це може бути:

  • Сайт-візитка – найпростіший з усіх різновидів веб-сайтів. Фактично, це електронна версія звичайної паперової візитки, що містить основну інформацію про організацію або конкретну людину, контактні дані, вид діяльності, послуги, що надаються.
  • Лендінгем Пейдж – лише однієї сторінки сайт, який є ефективним інструментом продажів. Це посадкова сторінка, що спонукає клієнта зробити необхідну дію прямо зараз (купити товар, підписатися на розсилку і ін.). Такий портал завжди містить чітку структуру надання інформації за послугою або товару, що залучає увагу відвідувачів.
  • Інтернет-магазин – сучасний торговий канал, що дозволяє продавати товари через мережу Інтернет. По суті, це багатофункціональний магазин з «вітриною» в мережі. Основне завдання такого веб-порталу – реалізація товарів і послуг в режимі онлайн.
  • Сайт-каталог – ідеальний спосіб заявити про себе, свій товар у всесвітній павутині. Це електронна вітрина, яка містить перелік товарних позицій або послуг, що надаються з детальним описом і прикріпленими фотографіями. Подібний інтернет-портал є аналогом рекламних каталогів, які часто роздають в супер-маркетах і б’юті-салонах. Основним завданням сайту-каталогу є максимальне залучення уваги користувача, після чого він зв’яжеться з продавцем.
  • Корпоративний сайт – фірмовий, комерційний портал організації, краще рішення для фірм, бажаючих стати лідером у своїй сфері. Як правило, корпоративні ресурси завжди спрямовані на просування бізнесу та автоматизацію діяльності організації. Даний веб-сайт містить елементи інтернет-магазину, сайту-візитки, інформаційного порталу.

Якщо розробка сайту в Харкові викликає певні складнощі, зверніться до нас, и ми завжди охоче підкажемо вам оптимальне для вашої фірми рішення.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Ми гарантуємо кожному замовниу створення Web-сайту з неповторним дизайном, який буде вигідно виділяється серед конкурентів.

Перед публікацією інтернет-ресурс неодноразово тестується, перевіряється кожен рядок. Тому ми сміливо надаємо вам гарантії і миттєву підтримку.

У своїй роботі наші фахівці ніколи не використовують однотипні шаблони, а створюють кожен проект з нуля, враховуючи професійну діяльність клієнта і фірмовий стиль.

Вигідно, барвисто, результативно!

Сьогодні існує величезна безліч виконавців, готових надати свої послуги з написання веб-сайту.

Ми не пропонуємо мінімальні ціни, на відміну від деяких своїх конкурентів. Вартість створення сайту в нашій компанії демократична, ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальні рішення, розроблені під їхні вимоги. Ми завжди прагнемо до довгострокового співробітництва, виготовляємо високоякісний продукт, забезпечуємо підтримку і допомагаємо своїм замовникам вести бізнес в Інтернеті.

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.