Розробка сайтів у Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

Главная » Харків » Розробка сайтів у Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

Якщо людина не робить спроби зробити більше, ніж вона може, то йому ніколи не вдасться зробити все, на що він здатний.

У вас розвивається бізнес, і ви хочете розповісти про свої успіхи за допомогою мережі Інтернет? Ми охоче допоможемо вам в цьому. Наші програмісти створять витончений, зручний, а головне, унікальний web-сайт, завдяки якому про вас дізнаються та запам’ятають.

Створити сайт – значить довіритися команді фахівців з більш, ніж десятирічним досвідом роботи, у штаті якої справжні майстри своєї справи: web-дизайнери, верстальники, СЕО-фахівці.

У нашому портфоліо сайтів досить найрізноманітніших проектів та позитивних відгуків про їх успішне завершення.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми пропонуємо

Ви хочете вивести свій бізнес на новий рівень? Перед тим, як замовити створення сайту необхідно визначитися з типом майбутнього інтернет-ресурсу. Це може бути:

  • Сайт-візитка – найпростіший з усіх різновидів web-сайтів. Фактично, це електронна версія звичайної паперової візитки, що містить основну інформацію про організацію або конкретну людину, контактні дані, вид діяльності, послуги, що надаються.
  • Landing Page – лише однієї сторінки сайт, який є ефективним інструментом продажів. Це посадкова сторінка, що спонукає клієнта зробити необхідну дію прямо зараз (купити товар, підписатися на розсилку тощо). Такий портал завжди містить чітку структуру надання інформації за послугою або товару, що залучає увагу відвідувачів.
  • Інтернет-магазин – сучасний торговий канал, що дозволяє продавати товари через мережу Інтернет. По суті, це багатофункціональний магазин з «вітриною» в мережі. Основне завдання такого web-порталу – реалізація товарів та послуг в режимі онлайн.
  • Сайт-каталог – ідеальний спосіб заявити про себе, свій товар у всесвітній павутині. Це електронна вітрина, яка містить перелік товарних позицій або послуг, що надаються з детальним описом та прикріпленими фотографіями. Подібний інтернет-портал є аналогом рекламних каталогів, які часто роздають в супер-маркетах і б’юті-салонах. Основним завданням сайту-каталогу є максимальне залучення уваги користувача, після чого він зв’яжеться з продавцем.
  • Корпоративний сайт – фірмовий, комерційний портал організації, краще рішення для фірм, бажаючих стати лідером у своїй сфері. Як правило, корпоративні ресурси завжди спрямовані на просування бізнесу та автоматизацію діяльності організації. Даний web-сайт містить елементи інтернет-магазину, сайту-візитки, інформаційного порталу.

Якщо розробка сайту в Харкові викликає певні складнощі, зверніться до нас, і ми завжди охоче підкажемо вам оптимальне рішення для вашої фірми.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Ми гарантуємо кожному замовниу створення web-сайту з неповторним дизайном, який буде вигідно виділяється серед конкурентів.

Перед публікацією інтернет-ресурс неодноразово тестується, перевіряється кожен рядок. Тому ми сміливо надаємо вам гарантії та миттєву підтримку.

У своїй роботі наші фахівці ніколи не використовують однотипні шаблони, а створюють кожен проект з нуля, враховуючи професійну діяльність клієнта та фірмовий стиль.

Вигідно, барвисто, результативно!

Сьогодні існує величезна безліч виконавців, готових надати свої послуги з написання web-сайту.

Ми не пропонуємо мінімальні ціни, на відміну від деяких своїх конкурентів. Вартість створення сайту в нашій компанії демократична, ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальні рішення, розроблені під їхні вимоги. Ми завжди прагнемо до довгострокового співробітництва, виготовляємо високоякісний продукт, забезпечуємо підтримку і допомагаємо своїм замовникам вести бізнес в Інтернеті.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.