Створення сайтів в Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

Главная » Харьків » Створення сайтів в Харкові – одне з найбільш вигідних пропозицій в сфері IT-послуг!

У вас розвивається бізнес, і ви хочете розповісти про свої успіхи за допомогою мережі Інтернет? Компанія IST.Group охоче допоможе вам в цьому. Наші професіонали створять витончений, зручний, а головне, унікальний веб-сайт, завдяки якому про вас дізнаються і вас запам’ятають.

Зробити сайт в Харкові – значить довіритися команді фахівців з більш, ніж десятирічним досвідом роботи, в штаті якої справжні майстри своєї справи: веб-дизайнери, верстальники, СЕО-фахівці.

У нашому портфоліо сайтів досить найрізноманітніших проектів і позитивних відгуків про їх успішне завершення. Ви можете тут підібрати все, що необхідно для вашої компанії.

Що пропонує IST.Group?

Ви хочете вивести свій бізнес на новий рівень? Перед тим, як замовити створення сайту в Харкові необхідно визначитися з типом майбутнього інтернет-ресурсу. Це може бути:

  • Сайт-візитка – найпростіший з усіх різновидів веб-сайтів. Фактично, це електронна версія звичайної паперової візитки, що містить основну інформацію про організацію або конкретну людину, контактні дані, вид діяльності, послуги, що надаються.
  • Лендінгем Пейдж – лише однієї сторінки сайт, який є ефективним інструментом продажів. Це посадкова сторінка, що спонукає клієнта зробити необхідну дію прямо зараз (купити товар, підписатися на розсилку і ін.). Такий портал завжди містить чітку структуру надання інформації за послугою або товару, що залучає увагу відвідувачів.
  • Інтернет-магазин – сучасний торговий канал, що дозволяє продавати товари через мережу Інтернет. По суті, це багатофункціональний магазин з «вітриною» в мережі. Основне завдання такого веб-порталу – реалізація товарів і послуг в режимі онлайн.
  • Сайт-каталог – ідеальний спосіб заявити про себе, свій товар у всесвітній павутині. Це електронна вітрина, яка містить перелік товарних позицій або послуг, що надаються з детальним описом і прикріпленими фотографіями. Подібний інтернет-портал є аналогом рекламних каталогів, які часто роздають в супер-маркетах і б’юті-салонах. Основним завданням сайту-каталогу є максимальне залучення уваги користувача, після чого він зв’яжеться з продавцем і буде розташований до скоєння придбання.
  • Корпоративний сайт – фірмовий, комерційний портал організації, краще рішення для фірм, бажаючих стати лідером у своїй сфері. Як правило, корпоративні ресурси завжди спрямовані на просування бізнесу та автоматизацію діяльності організації. Даний веб-сайт містить елементи інтернет-магазину, сайту-візитки, інформаційного порталу.

Якщо розробка сайту в Харкові викликає певні складнощі, зверніться до професіоналів компанії IST.Group, ми завжди охоче підкажемо вам оптимальне для вашої фірми рішення.

Чим привабливо співпрацю з IST.Group?

Ми гарантуємо кожного замовника створення Web-сайтів з неповторним дизайном, вигідно виділяється серед конкурентів.

Перед публікацією інтернет-ресурс неодноразово тестується, перевіряється кожен рядок. Тому ми сміливо надаємо вам гарантії і миттєву підтримку.

У своїй роботі наші фахівці ніколи не використовують однотипні шаблони, а створюють кожен проект з нуля, враховуючи професійну діяльність клієнта і фірмовий стиль.

Вигідно, барвисто, результативно!

Сьогодні існує величезна безліч виконавців, готових надати свої послуги з написання веб-сайту.

Ми не пропонуємо мінімальні ціни, на відміну від деяких своїх конкурентів. Вартість створення сайту в нашій компанії не з дешевих, адже ми гарантуємо кожному клієнту індивідуальні рішення, розроблені під їхні вимоги. Ми завжди прагнемо до довгострокового співробітництва, виготовляємо високоякісний продукт, забезпечуємо підтримку і допомагаємо своїм замовникам вести бізнес в Інтернеті.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.