Створення сайтів в Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнта!

Главная » Біла Церква » Створення сайтів в Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнта!

Кожна організація, яка прагне, як можна голосніше заявити про себе в цільовому сегменті ринку, просто зобов’язана мати електронне представництво в мережі Інтернет. Наявність власного веб-сайту, не тільки підніме значимість вашої фірми в очах потенційних клієнтів і ділових партнерів. Грамотно створений інтернет-ресурс здатний стати сильним інструментом для втілення ідей по просуванню вашого бізнесу.

Де замовити продає веб-сайт?

Компанія IST.Group має десятирічний досвід роботи в сфері IT-послуг: створення Web-сайтів, розробка web-дизайну, написання програм. Ми успішно виготовляємо сайти для великого, середнього і малого бізнесу, розробляємо професійні проекти найвищого рівня. За роки діяльності в компанії створені сотні інтернет-ресурсів для різних галузей бізнесу: фінанси, будівництво, медицина, торгівля та ін. Можна подивитися наші приклади сайтів.

У IST.Group працюють тільки досвідчені, професійні фахівці, які по-справжньому люблять свою справу. Якщо ви вирішили співпрацювати з нами, то можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш проект знаходиться в надійних руках. Підтвердження цьому – безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Особливості походу до створення веб-сайтів в IST.Group

Розробка сайту в Білій Церкві не поставлена ​​на потік, ми не займаємося масовим виробництвом. Це дозволяє отримувати максимально якісний результат без зриву термінів.

Ми знаємо, що створення інтернет-ресурсу – це тільки перший етап для досягнення бізнес-цілей. Тому проектуємо і реалізуємо майданчика з урахуванням майбутньої співпраці – просування в пошукових системах, онлайн-реклами та ін. Замовник отримує не просто сучасний веб-сайт, а повноцінний інструмент для продажу своїх товарів або послуг через мережу Інтернет.

Які web-сайти роблять в IST.Group?

Створення сайту в Білій Церкві передбачає виготовлення інтернет-ресурсів різного типу і будь-якого рівня складності:

 • Сайти-візитки – невеликі веб-портали, що складаються з однієї або декількох сторінок, що інформують про вас або вашому підприємстві.
 • Інтернет-магазини – великі портали, призначені для продажу товарів в режимі онлайн.
 • Сайти-каталоги товарів і послуг – майданчики, які містять максимум корисної інформації про товар, включаючи його докладний опис, фото та ін.
 • Корпоративні сайти – повномасштабні портали, що інформують про підприємство, його сфері діяльності, що працюють там людей, ділових партнерів та ін.
 • Landing Page – продає одностранічнікі, які спонукають до дії (зробити дзвінок, замовити товар, здійснити покупку і т. Д.).

Як розробляються веб-сайти в IST.Group?

Зробити сайт в Білій Церкві можна в кілька етапів:

 • Аналіз – збір інформації щодо майбутнього проекту;
 • Проектування – створення структури, розробка техзавдання;
 • Дизайн – розробка дизайну прототипу, отрисовка ілюстрацій, підготовка макету до верстки;
 • Верстка і тестування зверстаного матеріалу;
 • Програмування – установка CMS;
 • Наповнення контентом – підготовка інформації до публікації;
 • Реліз – тестування готового проекту, перенесення на хостинг, навчання замовника роботі з сайтом.

Як формується ціна на розробку веб-сайту?

Вартість створення сайту – питання, яке хвилює багатьох замовників. Ми, на відміну від наших конкурентів не пропонуємо дешеві розцінки. Розробка веб-ресурсів у нас дорожче ніж у більшості, тому що ми створюємо якісний, ефективний, здатний в найкоротші терміни приносити хороший прибуток продукт, а значить, він здатний швидко окупатися. На створення таких сайтів потрібні певні зусилля і витрати, тому вони не можуть стояти дешево. Навіть якщо ви володієте невеликим бюджетом, ми зможемо знайти вигідну для обох сторін рішення, а ви гарантовано отримаєте дієвий, сучасний інтернет-сайт для свого бізнесу.

Якщо вам необхідний якісний веб-ресурс, ми чекаємо вас вже сьогодні! Звертайтеся в компанію IST.Group будь-яким зручним для вас способом! Ми будемо раді кожному клієнту!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.