Створення сайтів у Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнту!

Главная » Біла Церква » Створення сайтів у Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнту!

Якщо процес почався – не треба його зупиняти. Треба його очолити.

Кожна організація, яка прагне, як можна голосніше заявити про себе в цільовому сегменті ринку, просто зобов’язана мати електронне представництво в мережі Інтернет. Наявність власного web-сайту, не тільки підніме значимість вашої фірми в очах потенційних клієнтів та ділових партнерів. Грамотно створений інтернет-ресурс здатний стати сильним інструментом для втілення ідей щодо просуванню вашого бізнесу.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Про нашу web-студію

Наша web-студія має десятирічний досвід роботи в сфері IT-послуг: створення web-сайтів, розробка web-дизайну, написання програм. Ми успішно виготовляємо сайти для великого, середнього і малого бізнесу, розробляємо професійні проекти найвищого рівня. За роки діяльності в компанії створені сотні інтернет-ресурсів для різних галузей бізнесу: фінанси, будівництво, медицина, торгівля та ін. 

У нас працюють тільки досвідчені, професійні фахівці, які по-справжньому люблять свою справу. Якщо ви вирішили співпрацювати з нами, то можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш проект знаходиться в надійних руках. Підтвердження цьому – безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Розробка сайту не поставлена ​​на потік, ми не займаємося масовим виробництвом. Це дозволяє отримувати максимально якісний результат без зриву термінів.

Ми знаємо, що створення інтернет-ресурсу – це тільки перший етап для досягнення бізнес-цілей. Тому проектуємо і реалізуємо майданчика з урахуванням майбутньої співпраці – просування в пошукових системах, онлайн-реклами та ін. Замовник отримує не просто сучасний web-сайт, а повноцінний інструмент для продажу своїх товарів або послуг через мережу Інтернет.

Які web-сайти ми робимо

Створення сайту передбачає виготовлення інтернет-ресурсів різного типу і будь-якого рівня складності:

 • Сайти-візитки – невеликі web-портали, що складаються з однієї або декількох сторінок, що інформують про вас або вашому підприємстві.
 • Інтернет-магазини – великі портали, призначені для продажу товарів у режимі онлайн.
 • Сайти-каталоги товарів і послуг – майданчики, які містять максимум корисної інформації про товар, включаючи його докладний опис, фото та ін.
 • Корпоративні сайти – повномасштабні портали, що інформують про підприємство, його сфері діяльності, що працюють там людей, ділових партнерів та ін.
 • Landing Page – продає односторінки, які спонукають до дії (зробити дзвінок, замовити товар, здійснити покупку тощо).

Як у нас розробляються web-сайти

Створити сайт у Білій Церкві можна в кілька етапів:

 • Аналіз – збір інформації щодо майбутнього проекту;
 • Проектування – створення структури, розробка техзавдання;
 • Дизайн – розробка дизайну прототипу, отрисовка ілюстрацій, підготовка макету до верстки;
 • Верстка і тестування зверстаного матеріалу;
 • Програмування – установка CMS;
 • Наповнення контентом – підготовка інформації до публікації;
 • Реліз – тестування готового проекту, перенесення на хостинг, навчання замовника роботі з сайтом.

Як формується ціна на розробку web-сайту

Вартість створення сайту – питання, яке хвилює багатьох замовників. Ми, на відміну від наших конкурентів не пропонуємо дешеві розцінки. Розробка web-ресурсів у нас дорожче ніж у більшості, тому що ми створюємо якісний, ефективний, здатний в найкоротші терміни приносити хороший прибуток від продукту, а значить, він здатний швидко окупатися. На створення таких сайтів потрібні певні зусилля та витрати, тому вони не можуть стояти дешево. Навіть якщо ви володієте невеликим бюджетом, ми зможемо знайти вигідну для обох сторін рішення, а ви гарантовано отримаєте дієвий, сучасний інтернет-сайт для свого бізнесу.

Якщо вам необхідний якісний web-ресурс, ми чекаємо вас вже сьогодні! Звертайтеся до нас, будь-яким зручним для вас способом! Ми будемо раді кожному клієнту!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.