Створення сайтів в Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнта!

Главная » Біла Церква » Створення сайтів в Білій Церкві – послуга, що приносить прибуток клієнта!

Якщо процес почався – не треба його зупиняти. Треба його очолити.

Кожна організація, яка прагне, як можна голосніше заявити про себе в цільовому сегменті ринку, просто зобов’язана мати електронне представництво в мережі Інтернет. Наявність власного веб-сайту, не тільки підніме значимість вашої фірми в очах потенційних клієнтів і ділових партнерів. Грамотно створений інтернет-ресурс здатний стати сильним інструментом для втілення ідей по просуванню вашого бізнесу.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Про нашу web студію

Наша веб студія має десятирічний досвід роботи в сфері IT-послуг: створення Web-сайтів, розробка web-дизайну, написання програм. Ми успішно виготовляємо сайти для великого, середнього і малого бізнесу, розробляємо професійні проекти найвищого рівня. За роки діяльності в компанії створені сотні інтернет-ресурсів для різних галузей бізнесу: фінанси, будівництво, медицина, торгівля та ін. 

У нас працюють тільки досвідчені, професійні фахівці, які по-справжньому люблять свою справу. Якщо ви вирішили співпрацювати з нами, то можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш проект знаходиться в надійних руках. Підтвердження цьому – безліч позитивних відгуків від задоволених клієнтів.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Розробка сайту не поставлена ​​на потік, ми не займаємося масовим виробництвом. Це дозволяє отримувати максимально якісний результат без зриву термінів.

Ми знаємо, що створення інтернет-ресурсу – це тільки перший етап для досягнення бізнес-цілей. Тому проектуємо і реалізуємо майданчика з урахуванням майбутньої співпраці – просування в пошукових системах, онлайн-реклами та ін. Замовник отримує не просто сучасний веб-сайт, а повноцінний інструмент для продажу своїх товарів або послуг через мережу Інтернет.

Які web-сайти ми робимо

Створення сайту передбачає виготовлення інтернет-ресурсів різного типу і будь-якого рівня складності:

 • Сайти-візитки – невеликі веб-портали, що складаються з однієї або декількох сторінок, що інформують про вас або вашому підприємстві.
 • Інтернет-магазини – великі портали, призначені для продажу товарів в режимі онлайн.
 • Сайти-каталоги товарів і послуг – майданчики, які містять максимум корисної інформації про товар, включаючи його докладний опис, фото та ін.
 • Корпоративні сайти – повномасштабні портали, що інформують про підприємство, його сфері діяльності, що працюють там людей, ділових партнерів та ін.
 • Landing Page – продає одностранічнікі, які спонукають до дії (зробити дзвінок, замовити товар, здійснити покупку і т. Д.).

Як у нас розробляються веб-сайти

Створити сайт в Білій Церкві можна в кілька етапів:

 • Аналіз – збір інформації щодо майбутнього проекту;
 • Проектування – створення структури, розробка техзавдання;
 • Дизайн – розробка дизайну прототипу, отрисовка ілюстрацій, підготовка макету до верстки;
 • Верстка і тестування зверстаного матеріалу;
 • Програмування – установка CMS;
 • Наповнення контентом – підготовка інформації до публікації;
 • Реліз – тестування готового проекту, перенесення на хостинг, навчання замовника роботі з сайтом.

Як формується ціна на розробку веб-сайту

Вартість створення сайту – питання, яке хвилює багатьох замовників. Ми, на відміну від наших конкурентів не пропонуємо дешеві розцінки. Розробка веб-ресурсів у нас дорожче ніж у більшості, тому що ми створюємо якісний, ефективний, здатний в найкоротші терміни приносити хороший прибуток продукт, а значить, він здатний швидко окупатися. На створення таких сайтів потрібні певні зусилля і витрати, тому вони не можуть стояти дешево. Навіть якщо ви володієте невеликим бюджетом, ми зможемо знайти вигідну для обох сторін рішення, а ви гарантовано отримаєте дієвий, сучасний інтернет-сайт для свого бізнесу.

Якщо вам необхідний якісний веб-ресурс, ми чекаємо вас вже сьогодні! Звертайтеся до нас, будь-яким зручним для вас способом! Ми будемо раді кожному клієнту!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.