Створення сайтів в Березані – ваші ідеї плюс наші рішення!

Главная » Березань » Створення сайтів в Березані – ваші ідеї плюс наші рішення!

Інтернет-сайт для будь-якого бізнесу є інструментом, використовуючи який ви зможете збирати контакти ваших потенційних клієнтів, навіть якщо вони не виконали цільового дії. Це можливість проведення маркетингового моніторингу та масштабних рекламних кампаній, покладаючись на реальні дані, отримані за допомогою аналізу відвідувачів вашого інтернет-ресурсу і їх дій на ньому. Це не тільки метод залучення клієнтів, але і отримання інформації, правильно застосовуючи яку, можна істотно збільшити кількість клієнтів і зростання продажів товарів або послуг вашої організації.

Сучасна фірма без веб-сайту – це, як організація без телефону півстоліття тому, і не важливо, яким бізнесом ви займаєтеся, будь то промисловість, туризм, б’юті-послуги, вам потрібно, щоб відомості про ваше підприємство можна було нескладно знайти в Інтернеті. Тому, якщо у вас ще немає власного віртуального представництва, варто подумати над тим, щоб замовити створення Web-сайтів.

Як знайти кращу веб-студію?

Компанія IST.Group вже більше десяти років відома на вітчизняному ринку IT-послуг, тим, що займається веб-розробкою, створенням унікальних веб-дизайнів, написанням програм. На рахунку компанії сотні успішно реалізованих проектів на різну тематику і сотні вдячних, задоволених замовників. З прикладами робіт можна ознайомитися в портфоліо сайтів.

У штаті компанії виключно справжні професіонали своєї справи, які гарантують високу якість створюваного продукту. Тому, якщо ви вирішили зробити сайт в Березані, не роздумуючи звертайтеся в компанію IST.Group, тут вас не підведуть!

Що ми можемо зробити?

Веб-сайт сьогодні – це вже не примха, це вже важлива необхідність для будь-якого бізнесу. Тому перед тим, як замовити створення сайту в Березані, слід визначитися, які завдання він буде вирішувати, і для досягнення яких цілей необхідний.

Фахівці IST.Group успішно створюють інтернет-ресурси будь-якого рівня складності. Тут можна замовити:

 • Сайт-візитку – невеликий веб-портал, що містить одну або кілька сторінок, що розповідають про вас, вашому підприємстві, сфері діяльності, товари і послуги.
 • Лендінгем Пейдж – посадкову сторінку, яку бачить користувач після переходу по рекламному посиланню.
 • Інтернет-магазин – якісний веб-сайт призначений для результативного ведення торгівлі в Інтернеті, зручний для користувачів з урахуванням юзабіліті і маркетингу, а також СЕО-оптимізований під пошукові системи.
 • Сайт-каталог – інтернет-портал з максимальним об’ємом інформації щодо пропонованих товарів або послуг, що дозволяє в режимі онлайн підібрати покупцю найбільш підходящий варіант.
 • Корпоративний сайт – великий портал організації, здатний донести до користувача багато цікавої та необхідної інформації.

При створенні будь-якого типу інтернет-ресурсу фахівці IST.Group задіють передові веб-технології, що гарантує кожному клієнту отримання дієвого, сучасного порталу.

Послідовність виготовлення web-сайту

Ніхто не зводить покрівлю будівлі відразу після фундаменту – не можна пропускати важливі стадії процесу будівництва. Точно також і зі створенням інтернет-сайтів – їх потрібно «будувати» поетапно. Розробка сайту в Березані включає:

 • Формування техзавдання;
 • Створення макета та дизайну;
 • Процес HTML верстки;
 • програмування;
 • тестування;
 • Навчання роботі з веб-сайтом.

Ціна і терміни

Вартість створення сайту і час виконання проекту в нашій компанії розраховуються індивідуально для кожного клієнта виходячи з складності майбутніх робіт і завдань, які він ставить. Діяльність IST.Group завжди спрямована на виготовлення тільки високоякісного продукту, який ми гарантуємо своїм клієнтам. А це процес витратний, тому наші ціни дещо вищі, ніж тарифи наших конкурентів, які виробляють в короткі терміни недорогі малоефективні сайти.

Не женіться за дешевизною, не економте на досягненні успіху! Звертайтеся до нас прямо зараз!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.