Перенесення сайту

Главная » Додаткові послуги » Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і, звичайно ж, швидкість роботи сайту. При чому останній фактор є найбільш важливим. Низька швидкість роботи може привести до того, що користувач, охочий здійснити покупку, може просто не дочекатися відповіді та піти до конкурента, що у свою чергу знизить прибутковість ресурсу. Саме тому сайт кожного бізнесмена, який бажає отримувати хороший дохід, повинен працювати швидко та без перебоїв.

Важливо розуміти, що швидкість роботи інтернет-ресурсу багато у чому залежить від хостингу – сервісу, що забезпечує розміщення сайту на сервері, який постійно знаходиться в мережі. Якщо робота даного сервісу є незадовільною, то власнику бізнесу необхідно обов’язково здійснити перенесення сайту на новий хостинг.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ЗДІЙСНЮЄ ПЕРЕНЕСЕННЯ

Експерти з просування сайтів рекомендують здійснювати перенесення інтернет-порталу, якщо спостерігаються такі проблеми:

 • низька швидкість роботи сайту, що не дозволяє виконати замовлення або оперативно зв’язатися з менеджером;
 • часта відсутність доступу щодо ресурсу;
 • помітне погіршення послуг, що надаються провайдером;
 • завищення вартості стосовно відношення до наданого функціоналу;
 • часта відсутність зв’язку з менеджером хостингу та неякісне обслуговування.

ЧИ МОЖНА ВИКОНУВАТИ ПЕРЕНЕСЕННЯ САЙТУ САМОМУ

Фахівці наполегливо не рекомендують здійснювати перенесення сайту на новий хостинг самостійно. Це пов’язано з тим, що для виконання подібної дії необхідна наявність певних знань, а саме розуміння технічного процесу, а також знання мов програмування.

Безумовно, самостійне перенесення потребує значно менших фінансових витрат. Однак, здійснюючи цю операцію без допомоги фахівців, власник бізнесу дуже сильно ризикує. Він може не тільки позбавити клієнтів доступу до сайту та втратити абсолютно всі дані, а й істотно знизити прибутковість власного бізнесу.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ ПЕРЕНЕСЕННЯ САЙТУ

Для перенесення сайту фахівцям потрібно надання певних даних від власника. У першу чергу їм буде необхідно надати доступ до старому хостингу. Таким чином експерти зможуть отримати доступ до всієї необхідної інформації для перенесення.

Потім власнику бізнесу буде потрібно надати доступ до налаштувань доменного імені. Це дозволить здійснити переналаштування домену на новий хостинг.

Останнє, що потрібно експертам при перенесенні – це надання адреси електронної пошти клієнта та номер телефону. Таким чином, вони зможуть створити ресурс, який повністю належить власнику бізнесу.

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ПЕРЕНЕСЕННЯ

Процес перенесення інтернет-ресурсу складається з декількох етапів та включає:

 • отримання доступу;
 • створення резервних копій даних та самого сайту;
 • процес попереднього налаштування хостингу;
 • завершення процесу переносу виправлення помилок.

Варто відзначити, що перед початком вищевказаних етапів власнику сайту рекомендується ретельно спланувати час виконання робіт. Їх рекомендується виконувати в нічний час або у святкові дні, коли ресурс відвідується найменшою кількістю користувачів. Виконання перенесення у даний період дозволить максимально знизити рівень фінансових втрат.

ЧОМУ СЛІД ДОВІРЯТИ РОБОТУ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Існує кілька причин, за якими даний процес слід довірити професіоналам. До їх числа відносяться:

 • забезпечення мінімальної перерви у роботі сайту;
 • збереження та синхронізація всіх даних;
 • надання гарантій якості та виправлення всіх помилок;
 • на виконання робіт буде потрібно не більше 1-го дня;
 • надання допомоги у підборі кращого хостингу з урахуванням місця розташування та аналізу цін конкурентів.

Окрім того, професіонали завжди турбуються про свою репутацію. Тому звернення до них за допомогою гарантує повну конфіденційність та безпеку персональних даних.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Інші наші послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Сервісне обслуговування сайту

Що таке сервісне обслуговування і навіщо воно потрібне.      Кожному клієнту після створення сайту ми пропонуємо підписати договір на
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.