Як оцінити якісний дизайн сайту

Главная » Маркетинг, Статті » Як оцінити якісний дизайн сайту

Кожен стартап потребує своєї розкрутки. А що може краще за все презентувати ваш бізнес? Правильно – красивий, привабливий та якісно створений сайт в інтернеті, який буде максимально задовольняти запити користувачів. Однак зробити такий самостійно багатьом не під силу, і тоді доводиться наймати професіоналів, що добряче б’є по гаманцю. Але не варто поспішати, постарайтеся спочатку дізнатися основні нюанси дизайну, з’ясувати відмінності між мобільним варіантом і адаптивним, визначити концепцію свого проекту.

Відмінний дизайн – двигун продажів

Що мається на увазі під виразом «дизайн сайту»? Ну, в першу чергу це грамотне наповнення контентом, а також зручне розташування кожної графічної складової на вашій сторінці. Якщо раніше особливу увагу приділяли тільки візуальному оформленню, то зараз на першому місці стоїть зручність користувачів. Для того щоб все це реалізувати, веб-дизайнери стали використовувати аналітику та правильно структурувати дані на сайті.

Як оцінити якісний дизайн сайту

Вашої основним завданням є знайомство потенційних клієнтів з вашим бізнесом. Для цих цілей відмінно підходить сайт в інтернеті, який має великий вплив на поведінку користувачів і конверсію. Доведено, що враження про вашу компанію починає формуватися саме при заході на ваш сайт. Головне, створити його зручним і легким для користувача, щоб він міг швидко знайти те, що йому потрібно, а не намагатися прорватися через купу посилань і переходів до необхідної інформації.

Що потрібно зробити до створення сайту

Це тільки на перший погляд здається, що все досить просто – потрібно лише оформити контент і створити на сайті головні блоки. Однак це помилка. Велику роль відіграють тип сайту, його завдання і кількість контенту. Перш ніж переходити до створення сайту, слід ознайомитися з побажаннями клієнтів.

Це допоможе визначитися зі структурою ресурсу, зрозуміти, який саме контент варто на ньому розміщувати. Крім того, корисно буде моніторити сайти своїх конкурентів і ресурси суміжних напрямів.

Адаптивний варіант

Такий вид дизайну дозволяє сторінкам коректно відображатися практично на всіх пристроях. Тобто користувачі мають можливість заходити на сайт із будь-якого гаджета – з телефону, планшета або стаціонарного комп’ютера. І дозвіл екрану пристрою при цьому не має ніякого значення.

Однак варто відзначити деякі мінуси такого варіанту: неможливість використання повної версії ресурсу та повільне завантаження.

Вид дизайну,який дозволяє сторінкам коректно відображатися на пристроях

Мобільний варіант

Це так званий дублер сайту, який призначений для входу з мобільних гаджетів. Адреса цієї сторінки відрізняється від основної. Як правило, він містить приставку mobile або просто m. до головного домену. Варто відзначити, що мобільна версія повинна містити такі функції, які необхідні власникам смартфонів. Це дає можливість швидкого завантаження сайту та легкого пошуку потрібної інформації. Також із мобільного варіанту можна спокійно потрапити на головний сайт організації.

Це так званий дублер сайту

Особливості дизайн-концепції

Першим кроком при розробці дизайну є концепція ресурсу. Цей етап необхідний для того, щоб визначити, як буде виглядати ваш сайт, у чому буде його відмінність від конкуруючих сайтів, яка буде його мета. На жаль, новачки часто ігнорують даний етап, тому ризикують тим, що готовий сайт може не сподобатися їхнім клієнтам.

Створюємо привабливий сайт

Створюємо привабливий сайт

Звичайно ж, на смак і колір, як говорять, товариш не всяк, і догодити абсолютно всім із дизайном ресурсу неможливо, але потрібно хоча б прагнути створити його привабливим для своєї цільової аудиторії. Щоб надихнутися і знайти кращі рішення, варто відвідати до 30 різних сайтів, які мають величезний охоплення аудиторії. Знайдені приклади слід тверезо оцінити самому та показати їх клієнтам, для яких, власне, і створюється ресурс.

Створення свого дизайну – процес захоплюючий, однак новачки повинні напрацювати чималий досвід, щоб втілити ідеї в життя. Сьогодні є безліч курсів з веб-дизайну, тому проблем з пошуком інформації виникнути не повинно. У будь-якому випадку завжди можна звернутися за допомогою до фахівців.

Характеристики хорошого дизайну

 • Функціональність

Кожен продукт повинен виконувати ті функції, для яких його створювали. Якщо ключ повинен відкривати замок, то сайт – продати товар і донести чітку інформацію. Якщо ви, наприклад, вирішили запустити інтернет-магазин, то на головній сторінці розмістіть краще пропонований товар, а не історію своєї компанії, адже користувачі прийшли сюди саме за товаром.

Функціональність хорошого дизайну

 • Стійкість до змін

Одним із показників якісного продукту є стійкість до змін у моді. Правильний дизайн забезпечить вашому сайту тривалу актуальність. Ультрамодні прийоми дизайну рекомендується застосовувати в кампаніях і промо акціях, у яких термін дії обмежений.

 • Доречність дизайну

Можна, звичайно, підійти до питання максимально креативно та із звичайного плану евакуації, наприклад, створити справжній шедевр. Але краще все-таки зобразити схему зрозумілою і простою. Головне, щоб дизайн не заважав продуктам виконувати свою безпосередню функцію.

 • Помітність сайту

Для створення якісного продукту слід прибрати зайве. При цьому пошук повинен бути максимально зручним і не викликати труднощів. Придумайте свій впізнаваний логотип, при погляді на який користувачі відразу зрозуміють, що потрапили туди, куди треба.

Помітність сайту

 • Правдивість

Хороший дизайн показує надійність компанії, що приносить прибуток за короткі терміни. Також за допомогою дизайну можна зробити свої продукти більш привабливими. Однак не перестарайтеся, адже, якщо покупці викриють вас в обмані, ви можете втратити все.

У будь-якому випадку для створення привабливого сайту доведеться докласти чималих зусиль. Саме тому не нехтуйте допомогою професіоналів та їхніми порадами. Наважуйтеся – і все вийде!

 

Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (480 оценок, среднее: 4.70 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

  Схожі статті

  Наскрізна аналітика

  Як визначити, чи працює ваша реклама? Орієнтиром для багатьох компаній є показник того, як часто клієнти пишуть або телефонують. Є
  Читати далі…

  Трафік – його значення для сайту та найефективніші методи його підвищення

  Абсолютно будь-який сайт перестане приносити будь-який прибуток, якщо його перестануть відвідувати користувачі. Навіть якщо інтернет-магазин має широким асортиментом, пропонує найякіснішу
  Читати далі…

  Покрокова інструкція, як відкрити інтернет-магазин з продажу смартфонів

  Сьогодні ми розглянемо, як відкрити комерційний ресурс із реалізації смартфонів і мобільних телефонів, розберемо, на кого орієнтована дана продукція, проведемо
  Читати далі…

  Найчастіші запитання з контекстної реклами

  Контекстною рекламою називається специфічна реклама в інтернеті, яка показується користувачам у пошуці відповідно їх вподобанням та певній тематиці. Відповідно про
  Читати далі…

  Які основні відмінності між контекстною рекламою і таргетом?

  Таргет, або таргетована реклама, розробляється з фокусом на певну цільову групу, або таргет-групу. Щоб підвищити ефективність впливу на кінцевого споживача,
  Читати далі…

  Коли звичайний користувач стає лідом?

  Під лідом мається на увазі той самий користувач, який опинився на сайті компанії або сторінці в соціальних мережах через рекламне
  Читати далі…

   Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


   ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

   ДО


   Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.

   ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ І НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ