Створення сайтів в Запоріжжі – ефективне інвестування в розвиток свого бізнесу!

Главная » Запорізька область » Створення сайтів в Запоріжжі – ефективне інвестування в розвиток свого бізнесу!

Якщо ви думаєте що занадто малі, щоб бути ефективним, то ви ніколи не засипали з комаром в кімнаті

Розробка якісних інтернет-ресурсів – основна наша спеціалізація, відомої своєю діяльністю в сфері IT вже більше десяти років. Наші фахівці люблять свою роботу, докладають максимум зусиль зробити кожен проект кращим, використовуючи напрацьований досвід і знання. Свідчення тому наше портфоліо сайтів. Ми можемо на гідному рівні зробити сайт в Запоріжжі різної тематики і будь-якого рівня складності. Підтвердженням тому численні позитивні відгуки наших клієнтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що може запропонувати наша веб студія 

Створення Web-сайтів в нашій компанії передбачає різні рішення. Ми індивідуально підходимо до кожного проекту. Все залежить від поставлених завдань, часто клієнтам потрібен простий сайт-візитка або невеликий Лендінгем Пейдж – ми гарантуємо вам саме професійне виконання.

Сайт повинен бути не тільки красивим, стильним і привабливим, в першу чергу, він повинен продавати, привертати увагу, спонукати до цільового дії. А для цього просто непогано програмувати недостатньо, необхідно знати, чого бажає клієнт і як з ним працювати.

Для максимально ефективного результату ми моніторимо діяльність ваших конкурентів, щоб зробити ваш веб-портал краще, дати вам перевагу в інтернет-світі.

За послугою створення сайту в Запоріжжі ми можемо запропонувати вам розробку логотипу, написання унікального контенту і багато іншого.

Перед створенням нового інтернет-ресурсу необхідно проаналізувати, що повинен містити готовий продукт виходячи з майбутньої аудиторії веб-порталу, вимог і побажань замовника, знайти оптимальний варіант вирішення, що дозволяє виділити вас в конкуруючої середовищі.

Розробка інтернет-магазину, інформаційного порталу, сайту-каталогу або корпоративного сайту – ось серед чого нам слід зробити вибір. Ми все обговоримо і видамо вам інтернет-ресурс, який виконує свої функції на 100%.

Чому варто співпрацювати з компанією щодо створення web сайтів

Вам потрібен хороший веб-сайт? Ми чекаємо вас вже сьогодні і готові відповідально виконати свою роботу. Ми не тільки розробимо ваш інтернет-портал, а й із задоволенням будемо супроводжувати вашу діяльність на просторах Інтернету. Наші фахівці:

 • Допоможуть підібрати доменне ім’я для вашого сайту;
 • Налаштують і забезпечать технічну підтримку хостингу;
 • Зроблять креативне дизайнерське оформлення веб-сайту;
 • Розкрутять ваш інтернет-портал, зробивши якісне СЕО-просування;
 • Проконсультують з усіх питань.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Ми цінуємо своє і ваш час – здаємо всі проекти в термін, без затримок. На всіх етапах виконання замовлення знаходимося на зв’язку, погоджуючи з клієнтом всі нюанси.

Розробка сайту – просто і доступно кожному!

Скільки коштує створення інтернет сайту

Сьогодні ми – одні з найбільш зростаючих на сучасному вітчизняному ринку IT-послуг, ми виготовляємо продукт за середньою ринковою ціною в сегменті найякіснішої розробки веб-сайтів в Україні. На відміну від своїх конкурентів ми не женемося за кількістю, вважаючи за краще в своїй роботі виключно високу якість. 

Основними складовими при формуванні ціни на розробку веб-сайту вважаються:

 • Дизайн;
 • програмування;
 • Система адміністрування;
 • Хостинг;
 • наповнення;
 • SEO-оптимізація.

Кінцева вартість готового продукту може варіюватися і залежить від ряду факторів:

 • Складнощі проекту;
 • Обсягу виконуваних робіт;
 • Додаткових вимог і побажань замовника, що не входять в базовий набір;
 • Терміновості замовлення.

Чим складніше і масштабніше веб-ресурс, тим дорожче коштує його розробка.

Ми з тих компаній, для яких успіх клієнта – наочна демонстрація власного професіоналізму. Тому звернувшись до наших фахівців, можете бути впевнені, що вони зацікавлені в успішному процвітанні вашого бізнесу. Завжди орієнтуйтеся на репутацію і досвід виконавця, не женіться за дешевизною.

Звертайтеся до нас прямо зараз, ми вас не підведемо, а порадуємо результатом своєї роботи!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.