Створення сайтів в Запоріжжі – ефективне інвестування в розвиток свого бізнесу!

Главная » Запоріжжя, Запорізька область » Створення сайтів в Запоріжжі – ефективне інвестування в розвиток свого бізнесу!

Якщо ви думаєте що занадто малі, щоб бути ефективним, то ви ніколи не засипали з комаром в кімнаті

Розробка якісних інтернет-ресурсів – основна спеціалізація компанії IST.Group, відомої своєю діяльністю в сфері IT вже більше десяти років. Наші фахівці люблять свою роботу, докладають максимум зусиль зробити кожен проект кращим, використовуючи напрацьований досвід і знання. Свідчення тому наше портфоліо сайтів. Ми можемо на гідному рівні зробити сайт в Запоріжжі різної тематики і будь-якого рівня складності. Підтвердженням тому численні позитивні відгуки наших клієнтів.

Що може запропонувати наша веб студія 

Створення Web-сайтів в нашій компанії передбачає різні рішення. Ми індивідуально підходимо до кожного проекту. Все залежить від поставлених завдань, часто клієнтам потрібен простий сайт-візитка або невеликий Лендінгем Пейдж – ми гарантуємо вам саме професійне виконання.

Сайт повинен бути не тільки красивим, стильним і привабливим, в першу чергу, він повинен продавати, привертати увагу, спонукати до цільового дії. А для цього просто непогано програмувати недостатньо, необхідно знати, чого бажає клієнт і як з ним працювати.

Для максимально ефективного результату ми моніторимо діяльність ваших конкурентів, щоб зробити ваш веб-портал краще, дати вам перевагу в інтернет-світі.

За послугою створення сайту в Запоріжжі ми можемо запропонувати вам розробку логотипу, написання унікального контенту і багато іншого.

Перед створенням нового інтернет-ресурсу необхідно проаналізувати, що повинен містити готовий продукт виходячи з майбутньої аудиторії веб-порталу, вимог і побажань замовника, знайти оптимальний варіант вирішення, що дозволяє виділити вас в конкуруючої середовищі.

Розробка інтернет-магазину, інформаційного порталу, сайту-каталогу або корпоративного сайту – ось серед чого нам слід зробити вибір. Ми все обговоримо і видамо вам інтернет-ресурс, який виконує свої функції на 100%.

Чому варто співпрацювати з компанією щодо створення web сайтів

Вам потрібен хороший веб-сайт? Ми чекаємо вас вже сьогодні і готові відповідально виконати свою роботу. Ми не тільки розробимо ваш інтернет-портал, а й із задоволенням будемо супроводжувати вашу діяльність на просторах Інтернету. Наші фахівці:

 • Допоможуть підібрати доменне ім’я для вашого сайту;
 • Налаштують і забезпечать технічну підтримку хостингу;
 • Зроблять креативне дизайнерське оформлення веб-сайту;
 • Розкрутять ваш інтернет-портал, зробивши якісне СЕО-просування;
 • Проконсультують з усіх питань.

Ми цінуємо своє і ваш час – здаємо всі проекти в термін, без затримок. На всіх етапах виконання замовлення знаходимося на зв’язку, погоджуючи з клієнтом всі нюанси.

Розробка сайту в Запоріжжі – просто і доступно кожному!

Скільки коштує створення інтернет сайту

Сьогодні наша компанія – одна з найбільш зростаючих на сучасному вітчизняному ринку IT-послуг, ми виготовляємо продукт за середньою ринковою ціною в сегменті найякіснішої розробки веб-сайтів в Україні. На відміну від своїх конкурентів ми не женемося за кількістю, вважаючи за краще в своїй роботі виключно високу якість. Тому вартість створення сайту в нашій компанії трохи вище.

Основними складовими при формуванні ціни на розробку веб-сайту вважаються:

 • Дизайн;
 • програмування;
 • Система адміністрування;
 • Хостинг;
 • наповнення;
 • SEO-оптимізація.

Кінцева вартість готового продукту може варіюватися і залежить від ряду факторів:

 • Складнощі проекту;
 • Обсягу виконуваних робіт;
 • Додаткових вимог і побажань замовника, що не входять в базовий набір;
 • Терміновості замовлення.

Чим складніше і масштабніше веб-ресурс, тим дорожче коштує його розробка.

Ми з тих компаній, для яких успіх клієнта – наочна демонстрація власного професіоналізму. Тому звернувшись до наших фахівців, можете бути впевнені, що вони зацікавлені в успішному процвітанні вашого бізнесу. Завжди орієнтуйтеся на репутацію і досвід виконавця, не женіться за дешевизною.

Звертайтеся до нас прямо зараз, ми вас не підведемо, а порадуємо результатом своєї роботи!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.