Створення сайтів в Вишгороді – комплексні рішення для успішного бізнесу!

Главная » Вишгород » Створення сайтів в Вишгороді – комплексні рішення для успішного бізнесу!

Всемирная сеть Інтернет і мобільні технології стали глобальним трендом нинішнього тисячоліття. Кожен, хто не бажає відставати від світового прогресу, повинен прагнути до створення власного віртуального представництва. Саме веб-сайти здатні це забезпечити. Тому створення Web-сайтів – це основний вид діяльності компанії IST.Group.

Ми – команда професійних веб-розробників вийшли на ринок IT-послуг більше десяти років тому. За ці роки у нас накопичився колосальний досвід роботи, як з бездушним кодом інтернет-ресурсів, так і з клієнтами. Сотні проектів успішно реалізовані нами, наші приклади сайтів. Більшість задоволених замовників звертаються до нас знову і знову.

Наш колектив має величезні переваги перед конкурентами. Фахівці IST.Group дуже працездатні, при необхідності можуть попрацювати і в надурочний час, успішно вирішивши поставлену задачу в найкоротші терміни. Ми можемо нестандартно, по-новому зробити сайт в Вишгороді, свіжі думки – це дуже важливо в будь-якій галузі, а особливо в IT.

Що пропонує IST.Group?

Ми надаємо наступні види послуг:

Розробка сайту в Вишгороді «під ключ»;
Технічна підтримка будь-якого інтернет-ресурсу;
Мобільні версії веб-сайтів;
Зміна дизайну;
Розкрутка інтернет-сайтів.
Ми завжди готові виготовити для вас web-сайт будь-якого рівня складності. Це може бути:

Landing Page – сайт-одностранічнік, що закликає до виконання певної дії (купівля товару, замовлення послуги, підписка на розсилку і ін.).
Сайт-візитка – найдешевше рішення для малого та середнього бізнесу, завдяки якому з’являється можливість продемонструвати себе, свою фірму або бізнес в мережі Інтернет.
Інтернет-магазин – веб-портал, який створюється для ведення торгівлі в мережі, адже тут купити будь-який товар можна в режимі онлайн, а також замовити його доставку.
Сайт-каталог – ресурс, що містить каталог з детальним описом товару або послуги і прикріпленими зображеннями.
Корпоративний сайт – великий портал для бізнесу, що включає велику кількість сторінок з інформацією про організацію, її діяльності, продукції, що випускається або послуги, що надаються, що працює персонал і т.д..

Чому працювати з IST.Group вигідно?

Замовити створення сайту в Вишгороді варто з багатьох причин, адже наші сильні сторони:

Персонал – виключно висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в сфері web-розробки.
Індивідуальний підхід – ми враховуємо всі нюанси бізнесу замовника, розмовляємо мовою клієнта.
Технології – в процесі розробки і просування веб-ресурсів ми застосовуємо найсучасніші рішення і стандарти в сфері IT.
Терміни – ми гарантуємо тільки ті терміни, які зможемо витримати – ми вміємо тримати слово.
Дуже важливо розуміти, що кожен інтернет-сайт являє собою строго індивідуальний проект, з конкретними особливостями, принципами, завданнями. Тільки ви можете сказати, який саме веб-сайт вам необхідний: складний, багатофункціональний, з флеш-анімацією і непростий графікою або самий звичайний сайт-візитка в кілька інтернет-сторінок.

Скільки коштує хороший сайт в компанії IST.Group?

Вартість створення сайту у нас розраховується індивідуально для кожного проекту. Все залежить від побажань клієнта до дизайну і функціоналу ресурсу, від цілей і функцій, які необхідно реалізувати за допомогою майбутнього порталу, а також від наявності та складності додаткових послуг. Крім цього на ціноутворення впливає також те, які веб-технології використовуються, досвід, професіоналізм самих розробників.

На відміну від своїх конкурентів ми не пропонуємо занижені тарифи, ми утримуємо свій цінник на рівні, який робить нашу діяльність високоякісної, продуктивної, осмисленою. Недешева вартість наших послуг дозволяє нам забезпечувати однаково високу якість, як при створенні простеньких візиток, так і складних корпоративних порталів. Результати нашої роботи коштують витрачених грошей і завжди швидко окупаються!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.