Створення сайтів в Ужгороді – краще рішення для просування свого бізнесу!

Главная » Ужгород » Створення сайтів в Ужгороді – краще рішення для просування свого бізнесу!

Якщо ти спіткнувся і впав, це ще не означає, що ти йдеш не туди

Наша  компанія 21 століття. Якщо вам необхідний унікальний, стильний, а головне, що продає інтернет-портал, то ви звернулися за адресою. Ми створюємо, в першу чергу, web-сайти з індивідуальним дизайном. Нестримний політ фантазії наших замовників, помножений на високий професіоналізм наших фахівців – це стовідсоткова гарантія успіху!

Наша компания – це команда справжніх професіоналів з десятирічним досвідом роботи, точно знають, що зробити, щоб ваш інтернет-ресурс очолив ТОП пошукових систем та почав приносити прибуток у максимально короткі терміни.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Створення сайту в Ужгороді, у нашій компанії, виділяється на тлі інших розробників, адже ми ретельно продумуємо концепцію кожного проекту, створюємо виключно унікальний дизайн, за допомогою передових технологій у сфері IT втілюємо ваші мрії про ідеальний web-портал в життя.

Ми пишемо прибуткові web-сайти, а ви, в свою чергу гарантовано отримуєте робочий інструмент, здатний приносити потік нових клієнтів в ваш бізнес.

Багаторічний досвід та сотні задоволених замовників – найкраще підтвердження будь-яким словам. Ви можете ознайомитися з нашим портфоліо в окремому розділі на сайті “Приклади сайтів”. Можливо якийсь із проектів буде вам близьким по духу і допоможе із вибором концепції для свого майбутнього web-ресурсу.

Чому потрібно замовити web-сайт саме у нас

Розробка сайту  в нашій компанії – це:

  • Один відповідальний за проект – усі етапи виконання контролюються одним закріпленим менеджером.
  • Гарантовані строки виконання – наші фахівці завжди вкладаються у затверджені терміни, найчастіше здають роботу достроково. Чітко налагоджений процес дає можливість нам заощаджувати свій та ваш час.
  • Високий професіоналізм персоналу – ми максимально оптимізували всі етапи роботи з написання інтернет-порталів, при цьому не тримаємо у штаті новачків – все виконують фахівці найвищого рівня.
  • Відмінні позиції в пошукових системах – нові ресурси отримують необхідну технічну базу для того, щоб успішно конкурувати на позиціях в пошукових системах.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Що ми пропонуємо

Ми вирішуємо завдання будь-якої складності, нам під силу зробити сайт в Ужгороді будь-якого типу:

  • Сайт-візитка – ідеальний варіант для створення невеликого представництва в мережі Інтернет.
  • Інтернет-магазин – підійде для старту вашого бізнесу за допомогою продажів товарів через всесвітню мережу.
  • Сайт-каталог – виконує роль інформаційного порталу, який надає детальні описи та фото кожної товарної позиції або групи товарів. Підходить для продажу товару без кошика.
  •  Landing Page – однієї сторінки web-сайт, мета якого конвертувати відвідувачів сайту в покупців. Як правило, містить одне продає унікальну пропозицію, мотивуюча споживача до дії (зателефонувати, залишити заявку, замовити продукт, підписатися на розсилку).
  • Корпоративний сайт – особливий майданчик, що дозволяє отримати максимально детальну та повну інформацію про організацію, наданих нею послугах, контактних даних. Без такого web-ресурсу неможливо ефективно здійснювати свою комерційну діяльність в умовах сучасного ринку.

Скільки коштує виготовлення хорошого web-сайту

Сьогодні на просторах Інтернету можна знайти безліч пропозицій з розробки сайтів від різних компаній та за найрізноманітнішими цінами. Ми рекомендуємо не гнатися за дешевизною, адже, як правило, за невеликі гроші ви не отримаєте нічого хорошого. Ми робимо акцент на високу якість продукту, що виготовляється, тому вартість створення сайту у нас дещо дорожча, ніж у деяких конкурентів, які створюють неефективні інтернет-ресурси.

З відповідальністю можемо заявити, що ми – найкращі в своїй справі! Якщо у вас є питання, ми завжди охоче на них відповімо, наш менеджер завжди на зв’язку та готовий надати кожному клієнту безкоштовну, кваліфіковану, інформаційну допомогу.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ви не розчаруєтеся!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.