Створення сайтів в Ужгороді – краще рішення для просування свого бізнесу!

Главная » Ужгород » Створення сайтів в Ужгороді – краще рішення для просування свого бізнесу!

Якщо ти спіткнувся і впав, це ще не означає, що ти йдеш не туди

Наша  компанія 21 століття. Якщо вам необхідний унікальний, стильний, а головне, що продає інтернет-портал, то ви звернулися за адресою. Ми створюємо, в першу чергу, Web-сайти з індивідуальним дизайном. Нестримний політ фантазії наших замовників, помножений на високий професіоналізм наших фахівців – це стовідсоткова гарантія успіху!

Наша компания – це команда справжніх професіоналів з десятирічним досвідом роботи, точно знають, що зробити, щоб ваш інтернет-ресурс очолив ТОП пошукових систем і почав приносити прибуток в максимально короткі терміни.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Створення сайту в Ужгороді, в нашій компанії, виділяється на тлі інших розробників, адже ми ретельно продумуємо концепцію кожного проекту, створюємо виключно унікальний дизайн, за допомогою передових технологій в сфері IT втілюємо ваші мрії про ідеальний веб-порталі в життя.

Ми пишемо продають веб-сайти, а ви, в свою чергу гарантовано отримуєте робочий інструмент, здатний приносити потік нових клієнтів в ваш бізнес.

Багаторічний досвід і сотні задоволених замовників – найкраще підтвердження будь-яким словам. Ви можете ознайомитися з нашим портфоліо в окремому розділі на сайті “Приклади сайтів”. Можливо якийсь із проектів буде вам близьким по духу і допоможе з вибором концепції для свого майбутнього веб-ресурсу.

Чому потрібно замовити web-сайт саме у нас

Розробка сайту  в нашій компанії – це:

  • Один відповідальний за проект – всі етапи виконання контролюються одним закріпленим менеджером.
  • Гарантовані строки виконання – наші фахівці завжди вкладаються в затверджені терміни, найчастіше здають роботу достроково. Чітко налагоджений процес дає можливість нам економити свій і ваш час.
  • Високий професіоналізм персоналу – ми максимально оптимізували всі етапи роботи з написання інтернет-порталів, при цьому не тримаємо в штаті новачків – все виконують фахівці найвищого рівня.
  • Відмінні позиції в пошукових системах – нові ресурси отримують необхідну технічну базу для того, щоб успішно конкурувати за позиції на пошукових системах.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Що ми пропонуємо

Ми вирішуємо завдання будь-якої складності, нам під силу зробити сайт в Ужгороді будь-якого типу:

  • Сайт-візитка – ідеальний варіант для створення невеликого представництва в мережі Інтернет.
  • Інтернет-магазин – підійде для старту вашого бізнесу за допомогою продажів товарів через всесвітню мережу.
  • Сайт-каталог – виконує роль інформаційного порталу, який надає детальні описи і фото кожної товарної позиції або групи товарів. Підходить для продажу товару без кошика.
  • Лендінгем Пейдж – однієї сторінки веб-сайт, мета якого конвертувати відвідувачів сайту в покупців. Як правило, містить одне продає унікальну пропозицію, мотивуюча споживача до дії (зателефонувати, залишити заявку, замовити продукт, підписатися на розсилку).
  • Корпоративний сайт – особливий майданчик, що дозволяє отримати максимально детальну і повну інформацію про організацію, наданих нею послугах, контактних даних. Без такого веб-ресурсу неможливо ефективно здійснювати свою комерційну діяльність в умовах сучасного ринку.

Скільки коштує виготовлення хорошого веб-сайту

Сьогодні на просторах Інтернету можна знайти безліч пропозицій по розробці сайтів від різних компаній і за найрізноманітнішими цінами. Ми рекомендуємо не гнатися за дешевизною, адже, як правило, за невеликі гроші ви не отримаєте нічого хорошого. Ми робимо упор на високу якість виготовляється продукту, тому вартість створення сайту у нас трохи дорожче, ніж у деяких конкурентів, створюють неефективні інтернет-ресурси.

Ми з відповідальністю можемо заявити, що ми – найкращі в своїй справі! Якщо у вас є питання, ми завжди охоче на них відповімо, наш менеджер завжди на зв’язку і готовий надати кожному клієнту безкоштовну, кваліфіковану, інформаційну допомогу.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, і ви не розчаруєтеся!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.