Створення сайтів в Сєвєродонецьку від справжніх професіоналів!

Главная » Без категорії » Створення сайтів в Сєвєродонецьку від справжніх професіоналів!

Компанія IST.Group займається розробкою і просуванням веб-сайтів вже більше десяти років. Ми пропонуємо прогресивні рішення для бізнесу в інтернет-просторі. Як і в реальній дійсності, тут необхідно бути на крок попереду конкурентів. Одним з найбільш результативних способів є наявність власного інтернет-ресурсу.

Як створюються веб-сайти?

Народженню сайту передує задумка, сам ресурс – це лише форма вираження ваших ідей, думок, оболонка для їх реалізації. Підсумком розробки ідей є інтернет-сайт, який приваблює майбутніх клієнтів. У той час, коли ви підраховуєте один дохід, завдяки новим відвідувачам набігає інший.

Створення Web-сайтів – це не тільки творчий процес, але і складна технічна робота, що вимагає певних знань і великого досвіду. Для виконання всіх вимог і побажань замовників наші фахівці вдаються до нестандартних рішень. За роки своєї успішної діяльності ми набули достатнього досвіду і зможемо задовольнити найвишуканіші запити. Підтвердженням тому наше велике портфоліо сайтів.

Що пропонує IST.Group?

Зробити сайт в Сєвєродонецьку можна будь-якого типу. Ми відскануємо вашу цільову аудиторію і Отфильтруем дані – так на портал потрапить тільки потрібна інформація, найбільш вигідно висвітлює діяльність вашої організації. Ми завжди ставимо перед собою мету виготовити не просто привабливий, «продає» ресурс, але і зробити його простим, функціональним і зручним для майбутнього користувача. Ми перетворимо ваші ідеї в реальні проекти, здатні приносити прибуток і мотивувати відвідувачів до здійснення корисної дії.

Створення сайту в Сєвєродонецьку передбачає виготовлення:

  • Сайту-візитки – простого ресурсу, який пишеться досить швидко і може застосовуватися для будь-яких цілей: інформування партнерів і великих замовників про вас і вашої продукції, реклами вашого бренду, розміщення особового портфоліо та ін.
  • Landing Page – односторінкового web-сайту для малого і середнього бізнесу, націленого на продажу невеликого асортименту продукції або послуг.
  • Інтернет-магазину – інтерактивного веб-порталу, орієнтованого на реалізацію певних груп товарів або послуг через Інтернет. Характеризується великою кількістю товарних позицій і кошиком для формування замовлень.
  • Сайту-каталогу – інтернет-ресурсу, що містить ємне і детальний опис товарів і послуг організації. Підійде під будь-який вид бізнесу, особливо для послуг медичних центрів і продажу ексклюзивних товарів.
  • Корпоративного сайту – великого інтернет-порталу, службовця «обличчям» будь-якої організації в очах ділових партнерів, інвесторів, постачальників і потенційних клієнтів.

Для виконання проекту в нашій компанії за кожним замовником закріплюється відповідальний менеджер, який стежить за якістю послуг, що надаються, термінами, поетапним ходом виконання всіх заходів. Вам достатньо лише замовити проект, оплатити його виконання і прийняти готову роботу. Все інше зроблять наші фахівці. А роботи у нас багато!

Розробка сайту в Сєвєродонецьку це ще і його наповнення та розкрутка. Сам по собі будь-який веб-ресурс малозначим. Щоб він наповнився цільовими відвідувачами, наші фахівці докладають чимало зусиль, а саме:

  • Просувають в ТОП пошукових систем;
  • Використовують рекламні майданчики;
  • Надають постійну технічну та інформаційну підтримку.

Ми готові зробити ваш веб-сайт кращим продавцем, який принесе додатковий дохід вашому бізнесу!

Скільки коштує якісний інтернет-ресурс?

На вартість створення сайту в нашій компанії впливають обсяг і складність проекту, кількість витраченого часу. На відміну від своїх конкурентів ми не обіцяємо швидкого і дешевого виконання замовлення. Ми професійно займаємося розробкою різних веб-ресурсів, враховуємо всі побажання клієнтів. Тому наші сайти коштують дорожче. Адже тільки результативний, ефективний продукт здатний стати надійним помічником у розвитку та процвітання вашого бізнесу!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.