Створення сайтів в Сумах – якісно, вигідно, оперативно!

Главная » Суми » Створення сайтів в Сумах – якісно, вигідно, оперативно!

Інтернет – всесвітня павутина, мега-повна корисної інформації, цікавого контенту, всіляких торгових інтернет-майданчиків, соціальних мереж, спеціальних сайтів. Практично кожна поважаюча себе організація має web-адреса, на який можна зайти, прочитавши там всю необхідну інформацію про компанію, знайти її контакти, познайомитися з її діяльністю, пропонованими послугами, навіть не відвідуючи її. Без особистого візиту, завдяки веб-сайту організації можна зробити замовлення будь-якого товару і здійснити його оплату, підшукати працівника або роботодавця, і, звичайно ж просунути свій бізнес.

Де замовити якісний інтернет-ресурс?

Створення Web-сайтів – один з основних напрямків, яким вже більше десяти років займається компанія IST.Group. Наші фахівці готові написати для вас сайт будь-якої складності, на різну тематику, а також провести аудит, зібрати всю необхідну інформацію і скласти стратегію майбутнього поступу. Адже розробка сайту в Сумах – ідеальне рішення гідно представити себе або свою організацію в мережі. Наша команда – це справжні професіонали своєї справи, здатні виготовити унікальний, зручний і інтуїтивно зрозумілий інтернет-ресурс. Не упускайте можливість замовити веб-сайт саме у нас, адже це найкращий спосіб залучити нову аудиторію і підвищити доходи вашої організації.

Десять років нашої роботи не пройшли даром. За цей час ми набули досвіду в розробці самих різних інтернет-ресурсів, створили хороший імідж своєї компанії, завоювали гідну репутацію серед своїх клієнтів. Про це свідчать численні позитивні відгуки задоволених замовників, адже ми гарантуємо виключно високу якість всіх виконаних проектів, частина з яких представлена ​​в нашому портфоліо сайтів.

Що ми пропонуємо?

Компанія IST.Group працює для вас, з нами будь-який бізнес отримає друге дихання, а продажі зростуть в рази. Ми підберемо для вас найбільш підходящий варіант веб-порталу. Зробити сайт в Сумах можна різного типу:

 • Сайт-візитка – можливість розповісти всім на планеті про себе, познайомити користувачів мережі зі своєю продукцією. Створення такого веб-сайту вважається першим кроком до великого бізнесу.
 • Лендінгем Пейдж – лише однієї сторінки портал, налаштований під рекламу. Ця цільова сторінка розробляється спеціально для донесення інформації про товар або послугу до більшого числа користувачів.
 • Інтернет-магазин – продаж товару з сайту. Сьогодні – це один з найпопулярніших і затребуваних інструментів інтернет-торгівлі.
 • Сайт-каталог – інформаційний веб-портал, яким найчастіше користуються організації для реклами, маючи на меті донести інформацію про товар потенційним покупцям.
 • Каталоги можуть бути всіляких видів, тематик, з великим наповненням контенту, що містить опис тактико-технічних даних продукції і її фотографії.
 • Корпоративний сайт – націлений розповісти про фірму, підприємство, співтоваристві, їх продукції та людях. Головною складовою такого інтернет-ресурсу є інформація.

Створення сайту в Сумах – це щоденна, непроста робота, в результаті якої ми гарантуємо кожного замовника відвідуваний інтернет-портал з барвистим дизайном, зручний і естетичний, і, звичайно ж, унікальний. Він допоможе вам і вашому бізнесу стати успішніше.

Скільки коштує розробка веб-сайту в IST.Group?

Ми працюємо абсолютно прозоро, і ніколи не приховуємо від своїх клієнтів, що вартість створення сайту в нашій компанії трохи дорожче, ніж у наших конкурентів. Це пояснюється тим, що ми націлені на виготовлення виключно високоякісного продукту. Чого не можуть гарантувати деякі конкуруючі з нами фірми, які пишуть дешеві сайти.

На формування ціни розробки будь-якого веб-порталу впливають різні фактори:

 • Кількість запитів в семантичному ядрі;
 • Запланований функціонал;
 • Необхідність адаптивного дизайну і верстки;
 • Рівень складності проекту;
 • Кількість сервісів для інтеграції з web-сайтом.

Ми підходимо індивідуально до виконання кожного проекту, беручи вигідні рішення для обох сторін.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.