Створення сайтів у Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Главная » Полтава » Створення сайтів у Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Якщо ви хочете мати те, що ніколи не мали, вам прийдеться робити те, що ніколи не робили.

Ми працюємо в сегменті створення web-сайтів різних тематик вже більше десяти років. За це десятиліття наша команда справжніх професіоналів скрупульозно створювала позитивну базу відгуків в професійному середовищі та завоювала бездоганну репутацію серед клієнтів. Ми співпрацюємо з відомими бізнес-компаніями, успішно завершили сотні проектів різної складності. У нашому портфоліо сайтів зібрана лише мала частина з того, що зроблено за ці роки.

Ми твердо дотримуємося термінів договору та пропонуємо зрозумілі, прозорі, взаємовигідні умови співпраці.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Будь-який web-сайт «під ключ»

Створення web-сайтів – це не тільки оригінальний дизайн та якісна верстка, це ще й грамотна SЕО, забезпечення позитивного користувацького досвіду. Якщо вашому бізнесу необхідний саме такий web-портал, ми  готові запропонувати свої послуги з його створення.

Створення сайту в Полтаві можна замовити будь-якого типу, кожен з них:

  • Чи зможе коректно працювати на будь-якому браузері, в тому числі і мобільних пристроях.
  • Матиме зрозумілу та зручну для користувачів структуру, розроблену з урахуванням всіх останніх віянь в сфері юзабіліті, особливостей побудови ресурсу під конкретні цільові аудиторії, нюансів ніші і безлічі інших всіляких факторів.
  • Повністю готовий до просування. Наші фахівці гарантують чистий код, грамотно складені мета-теги, опрацьовану структуру, виняток складних скриптів, що уповільнюють завантаження сторінок й інших проблем.
  • Буде легко адмініструватися. Ми працюємо з найпопулярнішими та перевіреними роками CMS. Навчимо ваш персонал управління web-сайтом, ви отримаєте повну незалежність від сторонніх компаній.

Ми готові допомогти кожному замовнику зробити сайт в Полтаві найбільш підходящий для вашого бізнесу:

  • Landing Page – посадкова сторінка, яка закликає до дії (до покупки, записи на захід, підписку на розсилку і ін.). Landing Page – інструмент для залучення клієнтів, однак просто написання такого порталу недостатньо, Landing – одна з ланок ланцюжка торкань з потенційним клієнтом.
  • Сайт-візитка – один з найбільш дешевих варіантів серед невеликих фірм та індивідуальних підприємців. Він простий в розробці, має непоганий функціонал. Перевага такого web-порталу в тому, що є можливість «показати» вашу компанію, товар або послуги в Інтернеті.
  • Інтернет-магазин – web-ресурс, який використовується, як правило, у зв’язці зі звичайним магазином, тобто людина перед тим, як щось придбати, заходить в Інтернет, шукає необхідний товар, порівнює ціну тощо. Відрізняється такий сайт від звичайного магазину тим, що зробити покупку можна дистанційно в режимі онлайн, навіть не виходячи з дому.
  • Сайт-каталог – щось середнє між звичайним web-сайтом та інтернет-магазином. У ньому присутній набір всіх стандартних функцій, характерних для звичайного сайту і доданий спеціальний каталог з детальним описом і фото пропонованих товарів.
  • Корпоративний сайт – інтернет-портал для бізнесу, обов’язковий елемент успішної діяльності будь-якої організації, будь то великий міжнародний холдинг або невелике приватне підприємство. Від зовнішнього вигляду і функціоналу цього порталу залежить, яку думку про фірму складеться у потенційних клієнтів. На відміну від більшості інших типів веб-сайтів, корпоративний ресурс містить велику кількість сторінок і вважається одним з найскладніших в плані виготовлення.

Скількі коштує створення сайту

Основна перевага пропозиції нашої компанії – розробка сайту в Полтаві «під ключ». Промальовка і верстка дизайну, підключення системи управління та домену, розміщення на хостингу та наповнення контентом – все турботи наші фахівці візьмуть на себе.

Незалежно від того, який ви вирішили отримати інтернет-ресурс, вартість створення сайту у нас не буде дешевою. Але якість, яку вам запропонують в нашій компанії, швидко окупить всі вкладення. На відміну від своїх конкурентів, ми не працюємо «на потік», виготовляючи дешевий «другосортний» продукт.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.