Створення сайтів в Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Главная » Полтава » Створення сайтів в Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Если вы хотите иметь то, что никогда не имели, вам придётся делать то, что никогда не делали.

Наша компанія працює в сегменті створення веб-сайтів різних тематик вже більше десяти років. За це десятиліття наша команда справжніх професіоналів скрупульозно створювала позитивну базу відгуків в професійному середовищі і завоювала бездоганну репутацію серед клієнтів. Ми співпрацюємо з відомими бізнес-компаніями, успішно завершили сотні проектів різної складності. У нашому портфоліо сайтів зібрана лише мала частина з того, що зроблено за ці роки.

Ми твердо дотримуємося термінів договору і пропонуємо зрозумілі, прозорі, взаємовигідні умови співпраці.

Будь-який веб сайт «під ключ»

Створення Web-сайтів – це не тільки оригінальний дизайн і якісна верстка, це ще і грамотна СЕО-оптимізація, забезпечення позитивного користувацького досвіду. Якщо вашому бізнесу необхідний саме такий веб-портал, ми  готові запропонувати свої послуги з його створення.

Створення сайту в Полтаві можна замовити будь-якого типу, кожен з них:

  • Чи зможе коректно працювати на будь-якому браузері, в тому числі і мобільних пристроях.
  • Матиме зрозумілу і зручну для користувачів структуру, розроблену з урахуванням всіх останніх віянь в сфері юзабіліті, особливостей побудови ресурсу під конкретні цільові аудиторії, нюансів ніші і безлічі інших всіляких факторів.
  • Повністю готовий до просування. Наші фахівці гарантують чистий код, грамотно складені мета-теги, опрацьовану структуру, виняток складних скриптів, що уповільнюють завантаження сторінок і інших проблем.
  • Буде легко адмініструватися. Ми працюємо з найпопулярнішими і перевіреними роками CMS. Навчимо ваш персонал управління веб-сайтом, ви отримаєте повну незалежність від сторонніх компаній.

Ми готові допомогти кожному замовнику зробити сайт в Полтаві найбільш підходящий для вашого бізнесу:

  • Landing Page – посадкова сторінка, яка закликає до дії (до покупки, записи на захід, підписку на розсилку і ін.). Лендінгем Пейдж – інструмент для залучення клієнтів, однак просто написання такого порталу недостатньо, Лендінгем – одна з ланок ланцюжка торкань з потенційним клієнтом.
  • Сайт-візитка – один з найбільш дешевих варіантів серед невеликих фірм та індивідуальних підприємців. Він простий в розробці, має непоганий функціонал. Перевага такого web-порталу в тому, що є можливість «показати» вашу компанію, товар або послуги в Інтернеті.
  • Інтернет-магазин – веб-ресурс, який використовується, як правило, в зв’язці зі звичайним магазином, тобто людина перед тим, як щось придбати, заходить в Інтернет, шукає необхідний товар, порівнює ціну і ін. Відрізняється такий сайт від звичайного магазину тим, що зробити покупку можна дистанційно в режимі онлайн, навіть не виходячи з дому.
  • Сайт-каталог – щось середнє між звичайним веб-сайтом і інтернет-магазином. У ньому присутній набір всіх стандартних функцій, характерних для звичайного сайту і доданий спеціальний каталог з детальним описом і фото пропонованих товарів.
  • Корпоративний сайт – інтернет-портал для бізнесу, обов’язковий елемент успішної діяльності будь-якої організації, будь то великий міжнародний холдинг або невелике приватне підприємство. Від зовнішнього вигляду і функціоналу цього порталу залежить, яку думку про фірму складеться у потенційних клієнтів. На відміну від більшості інших типів веб-сайтів, корпоративний ресурс містить велику кількість сторінок і вважається одним з найскладніших в плані виготовлення.

Скількі коштує створення сайту

Основна перевага пропозиції нашої компанії – розробка сайту в Полтаві «під ключ». Отрісовка і верстка дизайну, підключення системи управління і домену, розміщення на хостингу і наповнення контентом – все клопоти наші фахівці візьмуть на себе.

Незалежно від того, який ви вирішили отримати інтернет-ресурс, вартість створення сайту у нас не буде дешевою. Але то якість, яке вам запропонують в нашій компанії, швидко окупить всі вкладення. На відміну від своїх конкурентів, ми не працюємо «на потік», виготовляючи дешевий «другосортний» продукт.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.