Створення сайтів в Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Главная » Полтава » Створення сайтів в Полтаві для старту ваших продажів в Інтернеті!

Если вы хотите иметь то, что никогда не имели, вам придётся делать то, что никогда не делали.

Ми працюємо в сегменті створення веб-сайтів різних тематик вже більше десяти років. За це десятиліття наша команда справжніх професіоналів скрупульозно створювала позитивну базу відгуків в професійному середовищі і завоювала бездоганну репутацію серед клієнтів. Ми співпрацюємо з відомими бізнес-компаніями, успішно завершили сотні проектів різної складності. У нашому портфоліо сайтів зібрана лише мала частина з того, що зроблено за ці роки.

Ми твердо дотримуємося термінів договору і пропонуємо зрозумілі, прозорі, взаємовигідні умови співпраці.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Будь-який веб сайт «під ключ»

Створення Web-сайтів – це не тільки оригінальний дизайн і якісна верстка, це ще і грамотна SЕО, забезпечення позитивного користувацького досвіду. Якщо вашому бізнесу необхідний саме такий веб-портал, ми  готові запропонувати свої послуги з його створення.

Створення сайту в Полтаві можна замовити будь-якого типу, кожен з них:

  • Чи зможе коректно працювати на будь-якому браузері, в тому числі і мобільних пристроях.
  • Матиме зрозумілу і зручну для користувачів структуру, розроблену з урахуванням всіх останніх віянь в сфері юзабіліті, особливостей побудови ресурсу під конкретні цільові аудиторії, нюансів ніші і безлічі інших всіляких факторів.
  • Повністю готовий до просування. Наші фахівці гарантують чистий код, грамотно складені мета-теги, опрацьовану структуру, виняток складних скриптів, що уповільнюють завантаження сторінок і інших проблем.
  • Буде легко адмініструватися. Ми працюємо з найпопулярнішими і перевіреними роками CMS. Навчимо ваш персонал управління веб-сайтом, ви отримаєте повну незалежність від сторонніх компаній.

Ми готові допомогти кожному замовнику зробити сайт в Полтаві найбільш підходящий для вашого бізнесу:

  • Landing Page – посадкова сторінка, яка закликає до дії (до покупки, записи на захід, підписку на розсилку і ін.). Лендінгем Пейдж – інструмент для залучення клієнтів, однак просто написання такого порталу недостатньо, Лендінгем – одна з ланок ланцюжка торкань з потенційним клієнтом.
  • Сайт-візитка – один з найбільш дешевих варіантів серед невеликих фірм та індивідуальних підприємців. Він простий в розробці, має непоганий функціонал. Перевага такого web-порталу в тому, що є можливість «показати» вашу компанію, товар або послуги в Інтернеті.
  • Інтернет-магазин – веб-ресурс, який використовується, як правило, в зв’язці зі звичайним магазином, тобто людина перед тим, як щось придбати, заходить в Інтернет, шукає необхідний товар, порівнює ціну і ін. Відрізняється такий сайт від звичайного магазину тим, що зробити покупку можна дистанційно в режимі онлайн, навіть не виходячи з дому.
  • Сайт-каталог – щось середнє між звичайним веб-сайтом і інтернет-магазином. У ньому присутній набір всіх стандартних функцій, характерних для звичайного сайту і доданий спеціальний каталог з детальним описом і фото пропонованих товарів.
  • Корпоративний сайт – інтернет-портал для бізнесу, обов’язковий елемент успішної діяльності будь-якої організації, будь то великий міжнародний холдинг або невелике приватне підприємство. Від зовнішнього вигляду і функціоналу цього порталу залежить, яку думку про фірму складеться у потенційних клієнтів. На відміну від більшості інших типів веб-сайтів, корпоративний ресурс містить велику кількість сторінок і вважається одним з найскладніших в плані виготовлення.

Скількі коштує створення сайту

Основна перевага пропозиції нашої компанії – розробка сайту в Полтаві «під ключ». Отрісовка і верстка дизайну, підключення системи управління і домену, розміщення на хостингу і наповнення контентом – все клопоти наші фахівці візьмуть на себе.

Незалежно від того, який ви вирішили отримати інтернет-ресурс, вартість створення сайту у нас не буде дешевою. Але то якість, яке вам запропонують в нашій компанії, швидко окупить всі вкладення. На відміну від своїх конкурентів, ми не працюємо «на потік», виготовляючи дешевий «другосортний» продукт.

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.