Створення сайтів в Одесі від компанії IST.Group – краще, ніж хто-небудь!

Главная » Одеса, Одеська область » Створення сайтів в Одесі від компанії IST.Group – краще, ніж хто-небудь!

Компанія IST.Group – це команда справжніх професіоналів: розробників, оптимізаторів, дизайнерів, копірайтерів, SMM-фахівців. Більше десяти років об’єднуємо воєдино людей, які роблять свою роботу не так, як інші. Це і стало унікальною пропозицією компанії, що привертає тих замовників, які бажають більшого, ніж просто мати власну інтернет-сторінку.

Ми пропонуємо такі послуги, як створення сайту в Одесі, розробимо інтернет-портал для будь-якої сфери: від металопластикових вікон та дитячих іграшок до б’юті-послуг, туризму, IT-реклами. Приклади сайтів.

Ми робимо проекти зручні для користувачів, прибуткові для бізнесу, привабливі для кожного. Зробити сайт в Одесі, за допомогою послуг наших фахівців – значить отримати якісний веб-портал з логічною структурою, видатним дизайном, вибуховим текстом і просуванням в ТОП-10.

Вирішуємо завдання будь-якої складності

Всі наші проекти відмінно презентують в Інтернеті товари і послуги, здатні грамотно продемонструвати клієнту всі переваги будь-якого бізнесу. Для цього ми використовуємо унікальну методику:

 • Вивчаємо всі тонкощі вашого бізнесу
 • Відображаємо всі можливості і переваги організації;
 • Створюємо неповторний дизайн і зручну для всіх структуру.

Оформлення кожного проекту – це рішення замовника, лаконічно покращене нашими програмістами і веб-дизайнерами. У підсумку виходить чудовий інтернет-портал, по-іншому ми просто не вміємо працювати.

За послугою розробка сайту в Одесі у нас завжди можна замовити:

 • Лендінгем Пейдж – посадкову веб-сторінку, яка містить концентровані дані про продукт і компанії, що працює на збір контактної інформації та цілеспрямоване збільшення цільової аудиторії, мотивуючої відвідувачів зробити замовлення і зробити покупку пропонованого товару.
 • Сайт-візитку – канонічний джерело максимально стислою інформацією про організацію або приватну особу, як правило, складається з декількох сторінок.
 • Корпоративний сайт – мережевий іміджевий інструмент, який відповідає вимогам юзабіліті і виконує чотири основні завдання: поширення в мережі інформації про рід діяльності і бізнес-інтересах організації, анонс контактних даних та реквізитів, забезпечення доступу до прайсів, повідомлення про новини в діяльності організації.
 • Інтернет-магазин – сервіс, що дозволяє робити замовлення і здійснювати покупки в режимі онлайн.
 • Сайт-каталог – один з кращих різновидів інтернет-ресурсів, для тих, кому необхідно в обов’язковому порядку зв’язатися з клієнтом для здійснення угоди. Такий портал наочніше і інформативніше, ніж корпоративний сайт і набагато простіше і доступніше, ніж інтернет-магазин.

Чим привабливо співпрацю з IST.Group?

Замовити створення Web-сайтів в нашій компанії – значить скористатися масою переваг, серед яких:

 • Індивідуальний підхід – ми не працюємо на конвеєр, за кожним проектом закріплюється відповідальний менеджер, який супроводжує його на всіх етапах виконання.
 • Адаптивність сайтів – всі наші веб-сайти адаптовані під всі види браузерів, включаючи мобільні.
 • Досвід – в нашому штаті тільки досвідчені професійні співробітники з достатнім багажем знань в сфері IT.
 • Передові технології – ми використовуємо новітні веб-розробки, що гарантують якісну роботу інтернет-ресурсу.
 • СЕО-оптимізація – розроблені нами сторінки вже на початковому етапі оптимізовані для пошукового просування.

Цінова політика IST.Group

Ми готуємо під кожен проект індивідуальне цінова пропозиція з урахуванням всіх потреб замовника в функціоналі і його фінансових можливостей. Наш основний принцип – бути прикладом, співпрацювати з лідерами, робити краще, ніж будь-хто. Тому вартість створення сайту в нашій компанії трохи вище, ніж у конкуруючих з нами фірм, що виготовляють продукт нижчої якості.

Ми пропонуємо кожному клієнтові виключно взаємовигідне співробітництво – ви платите, ми робимо. І не просто виконуємо свою роботу, а створюємо веб-сайти краще, ніж хто-небудь!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.