Створення сайтів в Миколаєві – вигідне вкладення інвестицій в розвиток свого бізнесу!

Главная » Миколаїв, Миколаївська область » Створення сайтів в Миколаєві – вигідне вкладення інвестицій в розвиток свого бізнесу!

Вже більше десяти років ми успішно перетворюємо ідеї своїх клієнтів в найефективніші і прибуткові інструменти ведення бізнесу. Якщо ви не маєте власного веб-сайту, домену, а є тільки бажання стати власником якісного інтернет-ресурсу і ви вірите в успіх – ви наш замовник, а ми відповідальний творець вашого інтернет-порталу.

Ми готові провести вас по тернистому шляху розробки, ведення, наповнення та просування сайту з максимальним комфортом і ефективністю.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Від ідеї до отримання доходу

Створення Web-сайтів – процес трудомісткий. Сучасна конкуренція зобов’язує створювати такі інтернет-ресурси, які зможуть залучати велику аудиторію і бути при цьому барвистими і функціональними. Саме такі виготовляють справжні професіонали. Ви переконаєтеся в цьому особисто, якщо подивитеся приклади виконаних нами портфоліо сайтів.

Замовити створення сайту в Миколаєві значить гарантовано отримати грамотно спроектований продукт зі стильним дизайном, з впровадженими в нього найбільш популярними фінтами, необхідними сьогодні для пошукових систем з метою підняття веб-сайту в ТОП-10.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Розробка сайту передбачає виготовлення якісних інтернет-порталів різного типу наприклад:

 • Лендінгем Пейдж – ідеальне рішення для проведення рекламних кампаній та акцій.
 • Сайт-візитка – web-сайт, що інформує про вас або вашої організації в мережі Інтернет.
 • Інтернет-магазин – кращий вибір для продажу ваших товарів у всесвітній «павутині».
 • Сайт-каталог – відмінний спосіб демонстрації всіх товарних позицій з докладним описом і фотографіями.
 • Корпоративний сайт – веб-портал для бізнесу, дуже важливий для успішної діяльності будь-якої фірми, компанії, організації.

Чим ми відрізняємося від інших

Зробити сайт  при безпосередній співпраці з нами, значить скористатися масою переваг, серед яких:

 • Позиціонування – ми пишемо веб-сайти так, що їх варто в подальшому і просувати, і розвивати.
 • Індивідуальність – занурення в бізнес замовника і наші знання в даній сфері дозволяють домагатися максимальної конверсії інтернет-порталу.
 • Прозора діяльність – кожен свій крок ми пояснюємо своїм клієнтам, зацікавлені в щільній, спільну роботу.
 • Завжди на зв’язку – відповідати на дзвінки в будь-який час – для нас нормальна практика.

Замовляючи у нас послуги, ви ніколи не отримаєте позамежних і зростаючих в процесі роботи бюджетів, зірваних термінів і недороблених проектів, головного болю і розчарування в безвідповідальності виконавців. Ми гарантуємо кожного замовника:

 • Розробку продає порталу з індивідуальним дизайном;
 • Реєстрацію домену для вашого інтернет-ресурсу;
 • Хостинг на серверах бізнес-класу;
 • Наповнення сайту якісним контентом;
 • Оптимізацію вашого веб-порталу під Яндекс, Google;
 • Супровід сайту надалі.

Тарифи на розробку веб сайту

Фахівці нашої компанії постійно проводять аналіз і порівняння конкурентних цін на виготовлення веб-сайтів. Вартість створення сайту має ціновий діапазон вище, ніж про конкурентів. Це пояснюється дуже просто – ми робимо упор виключно на найвищу якість створюваного продукту, а, як відомо, все якісне не варто дешево. Не економте на розробці хорошого інтернет-ресурсу, не женіться за дешевизною, інакше розчаруєтеся в отриманому результаті.

Ми готові запропонувати комплексні рішення, що оптимально підходять для всіх напрямків. На початковому етапі виконання кожного проекту ми обговорюємо ціну з замовниками, не намагаємося ввести їх в оману, ви оплачуєте виключно ті послуги, які замовили.

Задоволений клієнт і позитивні відгуки про виконану роботу, тобто те, що про нас думають люди – головні пріоритети в нашій діяльності.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, ми вас не підведемо!

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.