Створення сайтів в Миколаєві – вигідне вкладення інвестицій в розвиток свого бізнесу!

Главная » Миколаїв, Миколаївська область » Створення сайтів в Миколаєві – вигідне вкладення інвестицій в розвиток свого бізнесу!

Вже більше десяти років ми успішно перетворюємо ідеї своїх клієнтів в найефективніші і прибуткові інструменти ведення бізнесу. Якщо ви не маєте власного веб-сайту, домену, а є тільки бажання стати власником якісного інтернет-ресурсу і ви вірите в успіх – ви наш замовник, а ми відповідальний творець вашого інтернет-порталу.

Ми готові провести вас по тернистому шляху розробки, ведення, наповнення та просування сайту з максимальним комфортом і ефективністю.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Від ідеї до отримання доходу

Створення Web-сайтів – процес трудомісткий. Сучасна конкуренція зобов’язує створювати такі інтернет-ресурси, які зможуть залучати велику аудиторію і бути при цьому барвистими і функціональними. Саме такі виготовляють справжні професіонали. Ви переконаєтеся в цьому особисто, якщо подивитеся приклади виконаних нами портфоліо сайтів.

Замовити створення сайту в Миколаєві значить гарантовано отримати грамотно спроектований продукт зі стильним дизайном, з впровадженими в нього найбільш популярними фінтами, необхідними сьогодні для пошукових систем з метою підняття веб-сайту в ТОП-10.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Розробка сайту передбачає виготовлення якісних інтернет-порталів різного типу наприклад:

 • Лендінгем Пейдж – ідеальне рішення для проведення рекламних кампаній та акцій.
 • Сайт-візитка – web-сайт, що інформує про вас або вашої організації в мережі Інтернет.
 • Інтернет-магазин – кращий вибір для продажу ваших товарів у всесвітній «павутині».
 • Сайт-каталог – відмінний спосіб демонстрації всіх товарних позицій з докладним описом і фотографіями.
 • Корпоративний сайт – веб-портал для бізнесу, дуже важливий для успішної діяльності будь-якої фірми, компанії, організації.

Чим ми відрізняємося від інших

Зробити сайт  при безпосередній співпраці з нами, значить скористатися масою переваг, серед яких:

 • Позиціонування – ми пишемо веб-сайти так, що їх варто в подальшому і просувати, і розвивати.
 • Індивідуальність – занурення в бізнес замовника і наші знання в даній сфері дозволяють домагатися максимальної конверсії інтернет-порталу.
 • Прозора діяльність – кожен свій крок ми пояснюємо своїм клієнтам, зацікавлені в щільній, спільну роботу.
 • Завжди на зв’язку – відповідати на дзвінки в будь-який час – для нас нормальна практика.

Замовляючи у нас послуги, ви ніколи не отримаєте позамежних і зростаючих в процесі роботи бюджетів, зірваних термінів і недороблених проектів, головного болю і розчарування в безвідповідальності виконавців. Ми гарантуємо кожного замовника:

 • Розробку продає порталу з індивідуальним дизайном;
 • Реєстрацію домену для вашого інтернет-ресурсу;
 • Хостинг на серверах бізнес-класу;
 • Наповнення сайту якісним контентом;
 • Оптимізацію вашого веб-порталу під Яндекс, Google;
 • Супровід сайту надалі.

Тарифи на розробку веб сайту

Фахівці нашої компанії постійно проводять аналіз і порівняння конкурентних цін на виготовлення веб-сайтів. Вартість створення сайту має ціновий діапазон вище, ніж про конкурентів. Це пояснюється дуже просто – ми робимо упор виключно на найвищу якість створюваного продукту, а, як відомо, все якісне не варто дешево. Не економте на розробці хорошого інтернет-ресурсу, не женіться за дешевизною, інакше розчаруєтеся в отриманому результаті.

Ми готові запропонувати комплексні рішення, що оптимально підходять для всіх напрямків. На початковому етапі виконання кожного проекту ми обговорюємо ціну з замовниками, не намагаємося ввести їх в оману, ви оплачуєте виключно ті послуги, які замовили.

Задоволений клієнт і позитивні відгуки про виконану роботу, тобто те, що про нас думають люди – головні пріоритети в нашій діяльності.

Звертайтеся до нас вже сьогодні, ми вас не підведемо!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.