Створення сайтів в Луцьку від справжніх професіоналів!

Главная » Волинська область, Луцьк » Створення сайтів в Луцьку від справжніх професіоналів!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж.

Ми вже більше десяти років надає професійні послуги в сфері IT. На сьогоднішній день створення Web-сайтів – необхідність, завдяки якій виготовляється ефективний інструмент для просування будь-якого бізнесу. Розроблені нами веб-сайти, допомагають виробникам і підприємцям по максимуму зосередитися на своєму основному справі і примножувати свій дохід завдяки нашим старанням.

На цьому наші можливості аж ніяк не закінчуються. Щоб більш детально дізнатися про нашу діяльність подивіться наше портфоліо. Тут представлена ​​велика кількість кейсів, ми співпрацюємо з багатьма відомими бізнес-компаніями, вони повністю довіряють нам виконання своїх проектів. Про їх виключно успішне завершення свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Які ми сайти створюємо

Замовити сайт – означає отримати інтернет-портал будь-якого типу і різного рівня складності. Для нас немає нерозв’язних завдань. Ми якісно і в найкоротші терміни готові написати для вас:

 • Сайт-візитку – невеликий веб-портал з інформацією про вас і вашої організації. Завдяки йому ваші клієнти зможуть отримати уявлення про вашої професійної діяльності.
 • Landing Page (посадкову сторінку) – дозволяє збільшити потік заявок, оптимізувати витрати на проведення рекламної кампанії, підвищити рівень обслуговування для вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – дає можливість здійснювати покупки дистанційно, навіть не виходячи з дому. Це дозволить оптимізувати ваш бізнес і збільшити надходження замовлень.
 • Корпоративний сайт – розробляється для середнього та великого бізнесу, складається зазвичай з 5-7 сторінок, фото-галерей, інформаційних сторінок та ін.
 • Сайт-каталог – містить опис, фото, а іноді і відеодемонстрації товарних позицій або послуг, що надаються, завдяки чому можна зробити вибір і залишити заявку в режимі онлайн.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Наші фахівці назавжди виведуть ваш портал в ТОП Яндекс і Google. Ми приділяємо особливу увагу кожному виконуваного проекту, пропонуючи своїм клієнтам веб-сервіси для підвищення доходів від Інтернет-представництв.

Переваги співпраці з нашою веб студією 

Вам потрібна якісна розробка сайту в Луцьку? Ми готові проконсультувати вас з усіх питань, працюємо з клієнтами з будь-якої сфери бізнесу. Ми маємо достатній досвід створення інтернет-ресурсів різної спрямованості, надаємо широкий комплекс послуг для web-порталу «під ключ», адже в нашому штаті кваліфіковані фахівці, що займаються:

 • Дизайнерським оформленням і версткою сторінок;
 • Системою управління та розміщення на хостингу;
 • Наповненням контентом і SEO-просуванням;
 • Контекстною рекламою та ін.

Ми створюемо для кожного найсучасніший, зручний інтернет-портал з відмінною юзабіліті, як для партнерів, так і клієнтів.

Як формується вартість виготовлення сайту

Кожен бізнес по-своєму індивідуальний, тому вартість створення сайту, що виготовляється під нього, розраховується індивідуально з урахуванням різних критеріїв:

 • Складнощі дизайну;
 • Наявності додаткових модулів;
 • Складнощі функціоналу;
 • Рівня організованості і вимогливості замовника.

Ціна може підвищуватися, якщо виникає необхідність в додаткових послугах, що впливають на якість веб-порталу, впізнаваність бренду, прибутковість.

Конкурентоспроможні інтернет-ресурси не коштують дешево, а саме такі пропонує наша компанія, що акцентує свою діяльність на виготовлення виключно високоякісного продукту на відміну від своїх конкурентів, які створюють веб-сайти по неодноразово використовуваному шаблоном, в результаті чого проект може втратити свою оригінальність і довіру клієнтів.

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.