Створення сайтів у Луцьку від справжніх професіоналів!

Главная » Луцьк » Створення сайтів у Луцьку від справжніх професіоналів!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж.

Ми вже більше десяти років надаємо професійні послуги в сфері IT. На сьогоднішній день створення web-сайтів – необхідність, завдяки якій виготовляється ефективний інструмент для просування будь-якого бізнесу. Розроблені нами web-сайти, допомагають виробникам і підприємцям по максимуму зосередитися на своїй основній справі та примножувати свій дохід завдяки нашим старанням.

На цьому наші можливості аж ніяк не закінчуються. Щоб більш детально дізнатися про нашу діяльність подивіться наше портфоліо на https://istec.com.ua/uk/sajti-portfolio/. Тут представлена ​​велика кількість кейсів, ми співпрацюємо з багатьма відомими бізнес-компаніями, вони повністю довіряють нам виконання своїх проектів. Про їх виключну успішність завершення свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Які ми сайти створюємо

Замовити сайт – означає отримати інтернет-портал будь-якого типу і різного рівня складності. Для нас немає нерозв’язних завдань. Ми якісно та в найкоротші терміни готові написати для вас:

 • Сайт-візитку – невеликий веб-портал з інформацією про вас та вашу організацію. Завдяки йому ваші клієнти зможуть отримати уявлення про вашу професійну діяльність.
 • Landing Page (посадкову сторінку) – дозволяє збільшити потік заявок, оптимізувати витрати на проведення рекламної кампанії, підвищити рівень обслуговування для вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – дає можливість здійснювати покупки дистанційно, навіть не виходячи з дому. Це дозволить оптимізувати ваш бізнес та збільшити надходження замовлень.
 • Корпоративний сайт – розробляється для середнього та великого бізнесу, складається зазвичай з 5-7 сторінок, фото-галерей, інформаційних сторінок та ін.
 • Сайт-каталог – містить опис, фото, а іноді й відеодемонстрації товарних позицій або послуг, що надаються, завдяки чому можна зробити вибір та залишити заявку в режимі онлайн.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Наші фахівці компанії IST.Group назавжди виведуть ваш портал в ТОП Яндекс і Google. Ми приділяємо особливу увагу кожному виконуваному проекту, пропонуючи своїм клієнтам веб-сервіси для підвищення прибутку від Інтернет-представництв.

Переваги співпраці з нашою WEB-студією 

Вам потрібна якісна розробка сайту в Луцьку? Ми готові проконсультувати вас з усіх питань, працюємо з клієнтами з будь-якої сфери бізнесу. Ми маємо достатній досвід створення інтернет-ресурсів різної спрямованості, надаємо широкий комплекс послуг для web-порталу «під ключ», адже в нашому штаті кваліфіковані фахівці, що займаються:

 • Дизайнерським оформленням і версткою сторінок;
 • Системою управління та розміщення на хостингу;
 • Наповненням контентом і SEO-просуванням;
 • Контекстною рекламою та ін.

Ми створюємо для кожного найсучасніший, зручний інтернет-портал з відмінною юзабіліті, як для партнерів, так і клієнтів.

Як формується вартість виготовлення WEB-сайту?

Кожен бізнес по-своєму індивідуальний, тому вартість створення сайту, що виготовляється під нього, розраховується індивідуально з урахуванням різних критеріїв:

 • Складнощів дизайну;
 • Наявності додаткових модулів;
 • Складнощів функціоналу;
 • Рівня організованості та вимогливості замовника.

Ціна може підвищуватися, якщо виникає необхідність в додаткових послугах, що впливають на якість web-порталу, впізнаваність бренду, прибутковість.

Конкурентоспроможні інтернет-ресурси не коштують дешево, а саме такі пропонує наша компанія, що акцентує свою діяльність на виготовлення виключно високоякісного продукту на відміну від своїх конкурентів, які створюють web-сайти з неодноразово використовуваному шаблону, в результаті чого проект може втратити свою оригінальність та довіру клієнтів.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.