Створення сайтів в Луцьку від справжніх професіоналів!

Главная » Волинська область, Луцьк » Створення сайтів в Луцьку від справжніх професіоналів!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж.

Наша компанія вже більше десяти років надає професійні послуги в сфері IT. На сьогоднішній день створення Web-сайтів – це не міф, а цілком здійсненне опція, завдяки якій виготовляється ефективний інструмент для просування будь-якого бізнесу. Розроблені нашими фахівцями веб-сайти, допомагають виробникам і підприємцям по максимуму зосередитися на своєму основному справі і примножувати свій дохід завдяки старанням наших досвідчених професіоналів.

На цьому наші можливості аж ніяк не закінчуються. Щоб більш детально дізнатися про нашу діяльність подивіться наше портфоліо на. Тут представлена ​​велика кількість кейсів, ми співпрацюємо з багатьма відомими бізнес-компаніями, вони повністю довіряють нам виконання своїх проектів. Про їх виключно успішне завершення свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Які ми сайти створюємо

Замовити сайт в Луцьку – означає отримати інтернет-портал будь-якого типу і різного рівня складності. Для наших фахівців немає нерозв’язних завдань. Ми якісно і в найкоротші терміни готові написати для вас:

 • Сайт-візитку – невеликий веб-портал з інформацією про вас і вашої організації. Завдяки йому ваші клієнти зможуть отримати уявлення про вашої професійної діяльності.
 • Landing Page (посадкову сторінку) – дозволяє збільшити потік заявок, оптимізувати витрати на проведення рекламної кампанії, підвищити рівень обслуговування для вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – дає можливість здійснювати покупки дистанційно, навіть не виходячи з дому. Це дозволить оптимізувати ваш бізнес і збільшити надходження замовлень.
 • Корпоративний сайт – розробляється для середнього та великого бізнесу, складається зазвичай з 5-7 сторінок, фото-галерей, інформаційних сторінок та ін.
 • Сайт-каталог – містить опис, фото, а іноді і відеодемонстрації товарних позицій або послуг, що надаються, завдяки чому можна зробити вибір і залишити заявку в режимі онлайн.

Крім усього перерахованого, створення сайту в Луцьку передбачає також проведення СЕО-аудиту і головний виконавчий директор-просування вашого інтернет-ресурсу, гарантуючи зростання трафіку до 500% в рік, оптимізацію вартості кліка і ціни конверсії веб-сайту. Наші фахівці назавжди виведуть ваш портал в ТОП Яндекс і Google. Ми приділяємо особливу увагу кожному виконуваного проекту, пропонуючи своїм клієнтам веб-сервіси для підвищення доходів від Інтернет-представництв.

Переваги співпраці з нашою веб студією 

Вам потрібна якісна розробка сайту в Луцьку? Ми готові проконсультувати вас з усіх питань, працюємо з клієнтами з будь-якої сфери бізнесу. Ми маємо достатній досвід створення інтернет-ресурсів різної спрямованості, надаємо широкий комплекс послуг для web-порталу «під ключ», адже в нашому штаті кваліфіковані фахівці, що займаються:

 • Дизайнерським оформленням і версткою сторінок;
 • Системою управління та розміщення на хостингу;
 • Наповненням контентом і SEO-просуванням;
 • Контекстною рекламою та ін.

Справжні професіонали компанії IST.Group створять для кожного найсучасніший, зручний інтернет-портал з відмінною юзабіліті, як для партнерів, так і клієнтів.

Як формується вартість виготовлення сайту?

Кожен бізнес по-своєму індивідуальний, тому вартість створення сайту, що виготовляється під нього, розраховується індивідуально з урахуванням різних критеріїв:

 • Складнощі дизайну;
 • Наявності додаткових модулів;
 • Складнощі функціоналу;
 • Рівня організованості і вимогливості замовника.

Ціна може підвищуватися, якщо виникає необхідність в додаткових послугах, що впливають на якість веб-порталу, впізнаваність бренду, прибутковість.

Конкурентоспроможні інтернет-ресурси не коштують дешево, а саме такі пропонує наша компанія, що акцентує свою діяльність на виготовлення виключно високоякісного продукту на відміну від своїх конкурентів, які створюють веб-сайти по неодноразово використовуваному шаблоном, в результаті чого проект може втратити свою оригінальність і довіру клієнтів.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.