Створення сайтів у Луцьку від справжніх професіоналів!

Главная » Волинська область, Луцьк » Створення сайтів у Луцьку від справжніх професіоналів!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж.

Ми вже більше десяти років надаємо професійні послуги в сфері IT. На сьогоднішній день створення Web-сайтів – необхідність, завдяки якій виготовляється ефективний інструмент для просування будь-якого бізнесу. Розроблені нами веб-сайти, допомагають виробникам і підприємцям по максимуму зосередитися на своїй основній справі та примножувати свій дохід завдяки нашим старанням.

На цьому наші можливості аж ніяк не закінчуються. Щоб більш детально дізнатися про нашу діяльність подивіться наше портфоліо на https://istec.com.ua/uk/sajti-portfolio/. Тут представлена ​​велика кількість кейсів, ми співпрацюємо з багатьма відомими бізнес-компаніями, вони повністю довіряють нам виконання своїх проектів. Про їх виключну успішність завершення свідчать позитивні відгуки наших клієнтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Які ми сайти створюємо

Замовити сайт – означає отримати інтернет-портал будь-якого типу і різного рівня складності. Для нас немає нерозв’язних завдань. Ми якісно та в найкоротші терміни готові написати для вас:

 • Сайт-візитку – невеликий веб-портал з інформацією про вас та вашу організацію. Завдяки йому ваші клієнти зможуть отримати уявлення про вашу професійну діяльність.
 • Landing Page (посадкову сторінку) – дозволяє збільшити потік заявок, оптимізувати витрати на проведення рекламної кампанії, підвищити рівень обслуговування для вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – дає можливість здійснювати покупки дистанційно, навіть не виходячи з дому. Це дозволить оптимізувати ваш бізнес та збільшити надходження замовлень.
 • Корпоративний сайт – розробляється для середнього та великого бізнесу, складається зазвичай з 5-7 сторінок, фото-галерей, інформаційних сторінок та ін.
 • Сайт-каталог – містить опис, фото, а іноді й відеодемонстрації товарних позицій або послуг, що надаються, завдяки чому можна зробити вибір та залишити заявку в режимі онлайн.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Наші фахівці компанії IST.Group назавжди виведуть ваш портал в ТОП Яндекс і Google. Ми приділяємо особливу увагу кожному виконуваному проекту, пропонуючи своїм клієнтам веб-сервіси для підвищення прибутку від Інтернет-представництв.

Переваги співпраці з нашою WEB-студією 

Вам потрібна якісна розробка сайту в Луцьку? Ми готові проконсультувати вас з усіх питань, працюємо з клієнтами з будь-якої сфери бізнесу. Ми маємо достатній досвід створення інтернет-ресурсів різної спрямованості, надаємо широкий комплекс послуг для web-порталу «під ключ», адже в нашому штаті кваліфіковані фахівці, що займаються:

 • Дизайнерським оформленням і версткою сторінок;
 • Системою управління та розміщення на хостингу;
 • Наповненням контентом і SEO-просуванням;
 • Контекстною рекламою та ін.

Ми створюємо для кожного найсучасніший, зручний інтернет-портал з відмінною юзабіліті, як для партнерів, так і клієнтів.

Як формується вартість виготовлення WEB-сайту?

Кожен бізнес по-своєму індивідуальний, тому вартість створення сайту, що виготовляється під нього, розраховується індивідуально з урахуванням різних критеріїв:

 • Складнощів дизайну;
 • Наявності додаткових модулів;
 • Складнощів функціоналу;
 • Рівня організованості та вимогливості замовника.

Ціна може підвищуватися, якщо виникає необхідність в додаткових послугах, що впливають на якість веб-порталу, впізнаваність бренду, прибутковість.

Конкурентоспроможні інтернет-ресурси не коштують дешево, а саме такі пропонує наша компанія, що акцентує свою діяльність на виготовлення виключно високоякісного продукту на відміну від своїх конкурентів, які створюють веб-сайти з неодноразово використовуваному шаблону, в результаті чого проект може втратити свою оригінальність та довіру клієнтів.

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.