Створення сайтів в Кропивницького – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Главная » Без категорії » Створення сайтів в Кропивницького – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Наявність власного веб-сайту сьогодні справа звична для багатьох фірм, організацій, приватних підприємців або просунутих інтернет-користувачів, що активно працюють у всесвітній «павутині».

Компанія IST.Group надає професійні послуги зі створення інтернет-ресурсів з нуля, доопрацювання та обслуговування вже існуючих проектів. Справжні професіонали з багаторічним досвідом, адже IST.Group відома на ринку IT-послуг вже більше десяти років, здатні не просто зробити сайт в Кропивницького, вони створять по-справжньому дієвий інструмент для просування вашого бізнесу на просторах Інтернету.

Яскравий індивідуальний дизайн, зручний інтерфейс, корисний і унікальний контент, первинна оптимізація для подальшого просування – ось основні переваги вашого майбутнього веб-порталу від компанії IST.Group. Нас вибирають кращі! Подивіться портфоліо сайтів, почитайте відгуки вдячних клієнтів, і ви самі переконаєтеся в цьому.

Розробка web сайту для бізнесу, ідей і людей

Створення сайту в Кропивницькому передбачає виготовлення проектів різного типу і будь-якого рівня складності. Це може бути:

  • Сайт-візитка – найбільш простий тип веб-ресурсу, який надає інформацію про вас і діяльності вашої організації. Дає можливість заявити про себе в найкоротші терміни і з мінімальним бюджетом.
  • Лендінгем Пейдж – найбільш ефективний метод розповісти про ваш товар або послугу, ідеальний спосіб рекламування.
  • Сайт-каталог – інтернет-портал, який дає уявлення про вашу фірму, містить повноцінний каталог вашої продукції або послуг, що надаються, дозволяє відвідувачеві зробити необхідний вибір і оформити замовлення в онлайн-режимі.
  • Інтернет-магазин – можливість вибору і здійснення покупки безпосередньо на сайті, підключення будь-яких платіжних систем, синхронізація з базою.
  • Корпоративний сайт – містить максимальний обсяг інформації про вашу компанію, сферу її діяльності, товари або послуги. У деяких випадках такі веб-сайти використовують для роботи всередині організації (оптимізації документообігу, спрощення зв’язку між співробітниками, зберігання важливої ​​інформації і ін.).

Розробка сайту в Кропивницькому відкриває великі можливості перед тими, хто має хоч якесь відношення до бізнесу, варто лише звернутися в компанію IST.Group.

П’ять причин, чому варто скористатися послугами веб студії IST.Group

Замовити створення Web-сайтів в нашій компанії, значить отримати ряд гарантованих переваг:

  • Багаторічний досвід роботи в IT-індустрії.
  • Використання найсучасніших, ефективних інструментів.
  • Ми завжди в курсі новітніх тенденцій – постійно моніторимо новини про зміни в області web-розробок, інноваційних продуктів на ринку, оперативно перелаштовуємося, щоб відповідати найбільш передовим стандартам якості.
  • Написання сайту під ключ – вам не доведеться нічого допрацьовувати, ви отримаєте повноцінно функціонуючий сайт, який вже може заробляти гроші.
  • Розробка веб-сайтів усіх видів – від одностранічнік до великих інтернет-магазинів і корпоративних веб-порталів.

У нашій компанії ваш проект завжди отримає те, що йому необхідно.

Скільки коштує розробка і створення сайтів?

У IST.Group прозорі ціни на всі послуги. Ми відразу озвучуємо кінцеву фіксовану вартість створення сайту, яка обов’язково прописується окремим пунктом в чіткому і ясному договорі, без дрібного шрифту і підводних рифів.

Наші фахівці завжди роблять упор на високу якість виготовляється продукту, тому вартість наших послуг трохи дорожче, на відміну від конкурентів, де за зовсім невеликі гроші можна придбати «другосортний» сайт.

Скориставшись нашими послугами, нас рекомендують, як гідного підрядника. Ми цінуємо всіх своїх клієнтів і завжди готові до продовження взаємовигідного співробітництва!

Ми пишаємося, що такий особливий підхід до виконання всіх проектів робить наших замовників – нашими друзями, а відносини з просто ділових перетворюються в довірливо-дружні.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.