Розробка сайтів e Кропивницького – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Главная » Кропивницький » Розробка сайтів e Кропивницького – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Наявність власного web-сайту сьогодні справа звична для багатьох фірм, організацій, приватних підприємців або просунутих інтернет-користувачів, що активно працюють у всесвітній «павутині».

Ми надаємо професійні послуги зі створення інтернет-ресурсів з нуля, доопрацювання та обслуговування вже існуючих проектів. Справжні професіонали з багаторічним досвідом, адже ми відомі на ринку IT-послуг вже більше десяти років, здатні не просто зробити сайт, а створити по-справжньому дієвий інструмент для просування вашого бізнесу на просторах Інтернету.

Яскравий індивідуальний дизайн, зручний інтерфейс, корисний та унікальний контент, первинна оптимізація для подальшого просування – ось основні переваги вашого майбутнього web-порталу від нашої web-студії. Нас вибирають кращі! Подивіться портфоліо сайтів, почитайте відгуки вдячних клієнтів, і ви самі переконаєтеся в цьому.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Розробка web-сайту для бізнесу, ідей та людей

Створення сайту передбачає виготовлення проектів різного типу та будь-якого рівня складності. Це може бути:

  • Сайт-візитка – найбільш простий тип web-ресурсу, який надає інформацію про вас і діяльності вашої організації. Дає можливість заявити про себе в найкоротші терміни та з мінімальним бюджетом.
  • Landing Page – найбільш ефективний метод розповісти про ваш товар або послугу, ідеальний спосіб рекламування.
  • Сайт-каталог – інтернет-портал, який дає уявлення про вашу фірму, містить повноцінний каталог вашої продукції або послуг, що надаються, дозволяє відвідувачеві зробити необхідний вибір і оформити замовлення в онлайн-режимі.
  • Інтернет-магазин – можливість вибору і здійснення покупки безпосередньо на сайті, підключення будь-яких платіжних систем, синхронізація з базою.
  • Корпоративний сайт – містить максимальний обсяг інформації про вашу компанію, сферу її діяльності, товари або послуги. У деяких випадках такі web-сайти використовують для роботи всередині організації (оптимізації документообігу, спрощення зв’язку між співробітниками, зберігання важливої ​​інформації тощо).

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Розробка сайту в Кропивницькому відкриває великі можливості перед тими, хто має хоч якесь відношення до бізнесу, варто лише звернутися в компанію IST.Group.

П’ять причин, чому варто скористатися послугами web-студії

Замовити створення web-сайтів в нашій компанії, значить отримати ряд гарантованих переваг:

  • Багаторічний досвід роботи в IT-індустрії.
  • Використання найсучасніших, ефективних інструментів.
  • Ми завжди в курсі новітніх тенденцій – постійно моніторимо новини про зміни в області web-розробок, інноваційних продуктів на ринку, оперативно перелаштовуємося, щоб відповідати найбільш передовим стандартам якості.
  • Написання сайту під ключ – вам не доведеться нічого допрацьовувати, ви отримаєте повноцінно функціонуючий сайт, який вже може заробляти гроші.
  • Розробка web-сайтів усіх видів – від одностранічнік до великих інтернет-магазинів та корпоративних web-порталів.

У нашій компанії ваш проект завжди отримає те, що йому необхідно.

Скільки коштує розробка та створення сайтів?

У нас прозорі ціни на всі послуги. Ми відразу озвучуємо кінцеву фіксовану вартість створення сайту, яка обов’язково прописується окремим пунктом в чіткому і ясному договорі, без дрібного шрифту і підводних рифів.

Наші фахівці завжди роблять упор на високу якість виготовляється продукту, тому вартість наших послуг трохи дорожче, на відміну від конкурентів, де за зовсім невеликі гроші можна придбати «другосортний» сайт.

Скористайтеся нашими послугами, нас рекомендують, як гідного підрядника. Ми цінуємо всіх своїх клієнтів і завжди готові до продовження взаємовигідного співробітництва!

Ми пишаємося, що такий особливий підхід до виконання всіх проектів робить наших замовників – нашими друзями, а відносини з просто ділових перетворюються в довірливо-дружні.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.