Створення сайтів у Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Главная » Кривий Ріг » Створення сайтів у Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Час економічного зростання – найкращий час для шахрайства та швидкого заробітку.

Мало який бізнес сьогодні може існувати без власного web-порталу. Що ж він собою являє? Це блок інтернет-сторінок з контентом, розташований по конкретному IP-адресою. Замовити створення web-сайтів сьогодні доступно кожному, без обмежень. Як правило, такий продукт виготовляється командами програмістів, верстальників, веб-дизайнерів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якісний інтернет-ресурс від справжніх професіоналів

Web-сайт необхідний при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Особливо це важливо для онлайн-торгівлі, інформування клієнтів про свій бізнес, підтримки зворотного зв’язку, презентації свого товару або послуги з  метою ознайомлення. Будь-який працюючий web-ресурс рано чи пізно монетизується – це основний принцип онлайн-бізнесу.

У нашій компанії можна замовити створення сайту  будь-якого призначення. До портфоліо сайтів нашої команди входять успішно виконані проекти для закладів ресторанного типу, фінансових, юридичних, будівельних установ, стартапів, б’юті-салонів та ін. Більш, ніж за десять років діяльності програмісти створили сотні інтернет-магазинів різного рівня.

Наше завдання – створити зручний, мультиплатформений інтернет-ресурс, призначений для малого, середнього та великого бізнесу.

Наші переваги у створенні web-сайтів 

Розробка сайту в нас  завжди гарантує прибуток вашому бізнесу, а саме:

 • Потік клієнтів –  відмінний продаж веб-сайту, що переконуючи відвідувачів стати клієнтом саме вашої фірми, а не шукати щось більш гідне на ресурсах конкурентів.
 • Можливість залучення більшого числа різних цільових аудиторій – тобто на порталі можна легко розмістити інформацію для різних категорій відвідувачів.
 • Фінансова економія – в порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, написання ресурсу, що продається – найбільш вигідне рішення.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Замовити сайт – значить реалізувати різні ідеї та побажання клієнта. Створюється такий ресурс на спеціальній системі управління даними. Як правило, це вибір готового прототипу, на основі якого формується структура, промальовується дизайн. Зазвичай сайти створюються за різними макетами в залежності від їх виду:

 • Сайти-візитки;
 • Інтернет-магазини і маркетплейси;
 • Односторінкові Лендінги;
 • Інформаційні портали;
 • Сайти-каталоги та корпоративні сайти.

Замовити виготовлення інтернет-порталу слід кожному, хто бажає просувати свій товар або послугу в мережі Інтернет.

Як створюються сайти

Розробка web-сайтів у нашій компанії передбачає цілий комплекс послуг, що надаються:

 • Аналіз бізнесу конкурентів;
 • Опрацювання прототипу майбутнього проекту;
 • Створення web-дизайну;
 • Верстка та програмування
 • Перевірка готового продукту.

Усі роботи здійснюються відповідно до встановлених вимог, за технічним завданням. Заходи щодо створення web-сайтів включають не тільки їх запуск, а й подальше обслуговування, тестування, СЕО-оптимізацію. Це необхідно для просування будь-якого інтернет-ресурсу в пошукових системах.

Ми гарантуємо кожному замовнику:

 • Онлайн-систему контролю – ви завжди будете знати, на якій стадії знаходиться ваш проект.
 • Людські взаємовідносини – наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання.
 • Розуміння та підтримка – ми знаходимо компромісне рішення будь-яких проблем.

Ціни і терміни

Наші фахівці суворо дотримуються графік виконання кожного замовлення. Вартість створення сайту не має максимального обмеження – все залежить від масштабів проекту та необхідності проведення додаткових заходів. На відміну від конкурентів, ми не обіцяємо дешевих продуктів, так як звикли працювати на результат, а щоб його досягти, необхідно витратитися.

Дешевий сайт не може гарантувати гідний прибуток, а створені в нашій компанії веб-портали по-справжньому дієві, результативні, приносять користь, а головне, швидко повертають витрати!

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.