Створення сайтів в Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Главная » Кривий Ріг » Створення сайтів в Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Час економічного зростання – найкращий час для шахрайства і швидкого заробітку.

Мало який бізнес сьогодні може існувати без власного веб-порталу. Що ж він собою являє? Це блок інтернет-сторінок з контентом, розташований по конкретному IP-адресою. Замовити створення Web-сайтів сьогодні доступно кожному, без обмежень. Як правило, такий продукт виготовляється командами програмістів, верстальників, веб-дизайнерів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якісний інтернет-ресурс від справжніх професіоналів

Веб-сайт необхідний при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Особливо це важливо для онлайн-торгівлі, інформування клієнтів про свій бізнес, підтримки зворотного зв’язку, презентації свого товару або послуги з ознайомчою метою. Будь-який працює веб-ресурс рано чи пізно монетизуються – це основний принцип онлайн-бізнесу.

В нашій компанії можна замовити створення сайту  будь-якого призначення. Портфоліо сайтів нашої команди входять успішно виконані проекти для закладів ресторанного типу, фінансових, юридичних, будівельних установ, стартапів, б’юті-салонів і ін. Більш, ніж за десять років діяльності програмісти створили сотні інтернет-магазинів різного рівня.

Наше завдання – створити зручний, мультиплатформенний інтернет-ресурс, призначений для малого, середнього і великого бізнесу.

Переваги web-сайтів від нашої web студії

Розробка сайту у нас  завжди гарантує вигоди вашому бізнесу, а саме:

 • Потік клієнтів – продає веб-сайт відмінно продає, переконуючи відвідувачів стати клієнтом саме вашої фірми, а не шукати щось більш підходяще на ресурсах конкурентів.
 • Можливість залучення більшого числа різних цільових аудиторій – тобто на порталі можна легко розмістити інформацію для різних категорій відвідувачів.
 • Фінансова економія – в порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, написання продає ресурсу – найбільш вигідне рішення.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Замовити сайт – значить реалізувати різні ідеї та побажання клієнта. Створюється такий ресурс на спеціальній системі управління даними. Як правило, це вибір готового прототипу, на основі якого формується структура, промальовується дизайн. Зазвичай сайти створюються за різними макетами в залежності від їх виду:

 • Сайти-візитки;
 • Інтернет-магазини і маркетплейси;
 • Односторінкові Лендінзі;
 • Інформаційні портали;
 • Сайти-каталоги і корпоративні сайти.

Замовити виготовлення інтернет-порталу слід кожному, хто бажає просувати свій товар або послугу в мережі Інтернет.

Як створюються сайти

Розробка веб-сайтів в нашій компанії передбачає цілий комплекс послуг, що надаються:

 • Аналіз бізнесу конкурентів;
 • Опрацювання прототипу майбутнього проекту;
 • Створення web-дизайну;
 • Верстка та програмування
 • Перевірка готового продукту.

Всі роботи здійснюються відповідно до встановлених вимог, за технічним завданням. Заходи щодо створення web-сайтів включають не тільки їх запуск, а й подальше обслуговування, тестування, СЕО-оптимізацію. Це необхідно для просування будь-якого інтернет-ресурсу в пошукових системах.

Ми гарантуємо кожного замовника:

 • Онлайн-систему контролю – ви завжди будете знати, на якій стадії знаходиться ваш проект.
 • Людські взаємини – наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання.
 • Розуміння і підтримка – ми знаходимо компромісне рішення будь-яких проблем.

Ціни і терміни

Наші фахівці строго дотримуються графік виконання кожного замовлення. Вартість створення сайту не має максимального обмеження – все залежить від масштабів проекту і необхідності проведення додаткових заходів. На відміну від конкурентів, ми не обіцяємо дешевих продуктів, так як звикли працювати на результат, а щоб його досягти, необхідно витратитися.

Дешевий сайт не може гарантувати гідний прибуток, а створені в нашій компанії веб-портали по-справжньому дієві, результативні, приносять користь, а головне, швидко окупаються!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.