Створення сайтів в Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Главная » Кривий Ріг » Створення сайтів в Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Мало який бізнес сьогодні може існувати без власного веб-порталу. Що ж він собою являє? Це блок інтернет-сторінок з контентом, розташований по конкретному IP-адресою. Замовити створення Web-сайтів сьогодні доступно кожному, без обмежень. Як правило, такий продукт виготовляється командами програмістів, верстальників, веб-дизайнерів.

Якісний інтернет-ресурс від справжніх професіоналів

Веб-сайт необхідний при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Особливо це важливо для онлайн-торгівлі, інформування клієнтів про свій бізнес, підтримки зворотного зв’язку, презентації свого товару або послуги з ознайомчою метою. Будь-який працює веб-ресурс рано чи пізно монетизуються – це основний принцип онлайн-бізнесу.

У компанії IST.Group можна замовити створення сайту в Кривому Розі будь-якого призначення. Портфоліо сайтів нашої команди входять успішно виконані проекти для закладів ресторанного типу, фінансових, юридичних, будівельних установ, стартапів, б’юті-салонів і ін. Більш, ніж за десять років діяльності фахівці IST.Group створили сотні інтернет-магазинів різного рівня.

Наше завдання – створити зручний, мультиплатформенний інтернет-ресурс, призначений для малого, середнього і великого бізнесу.

Переваги web-сайтів від IST.Group

Розробка сайту в Кривому Розі завжди гарантує вигоди вашому бізнесу, а саме:

 • Потік клієнтів – продає веб-сайт відмінно продає, переконуючи відвідувачів стати клієнтом саме вашої фірми, а не шукати щось більш підходяще на ресурсах конкурентів.
 • Можливість залучення більшого числа різних цільових аудиторій – тобто на порталі можна легко розмістити інформацію для різних категорій відвідувачів.
 • Фінансова економія – в порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, написання продає ресурсу – найбільш вигідне рішення.

Особливості веб-сайтів від компанії IST.Group

Зробити сайт в Кривому Розі – значить реалізувати різні ідеї та побажання клієнта. Створюється такий ресурс на спеціальній системі управління даними. Як правило, це вибір готового прототипу, на основі якого формується структура, промальовується дизайн. Зазвичай сайти створюються за різними макетами в залежності від їх виду:

 • Сайти-візитки;
 • Інтернет-магазини і маркетплейси;
 • Односторінкові Лендінзі;
 • Інформаційні портали;
 • Сайти-каталоги і корпоративні сайти.

Замовити виготовлення інтернет-порталу слід кожному, хто бажає просувати свій товар або послугу в мережі Інтернет.

Як створюються сайти в IST.Group?

Розробка веб-сайтів в нашій компанії передбачає цілий комплекс послуг, що надаються:

 • Аналіз бізнесу конкурентів;
 • Опрацювання прототипу майбутнього проекту;
 • Створення web-дизайну;
 • Верстка та програмування
 • Перевірка готового продукту.

Всі роботи здійснюються відповідно до встановлених вимог, за технічним завданням. Заходи щодо створення web-сайтів включають не тільки їх запуск, а й подальше обслуговування, тестування, СЕО-оптимізацію. Це необхідно для просування будь-якого інтернет-ресурсу в пошукових системах.

Ми гарантуємо кожного замовника:

 • Онлайн-систему контролю – ви завжди будете знати, на якій стадії знаходиться ваш проект.
 • Людські взаємини – наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання.
 • Розуміння і підтримка – ми знаходимо компромісне рішення будь-яких проблем.

Ціни і терміни

Наші фахівці строго дотримуються графік виконання кожного замовлення. Вартість створення сайту не має максимального обмеження – все залежить від масштабів проекту і необхідності проведення додаткових заходів. На відміну від конкурентів, ми не обіцяємо дешевих продуктів, так як звикли працювати на результат, а щоб його досягти, необхідно витратитися. Дешевий сайт не може гарантувати гідний прибуток, а створені в нашій компанії веб-портали по-справжньому дієві, результативні, приносять користь, а головне, швидко окупаються!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.