Створення сайтів у Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!

Главная » Кривий Ріг » Створення сайтів у Кривому Розі – інвестиції, що приносять хороші дивіденди!
СОЗДАНИЕ САЙТОВ В КРИВОМ РОГУ
Час економічного зростання – найкращий час для шахрайства та швидкого заробітку.
Який основний принцип онлайн-бізнесу?

Web-сайт необхідний при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Особливо це важливо для онлайн-торгівлі, інформування клієнтів про свій бізнес, підтримки зворотного зв'язку, презентації свого товару або послуги з  метою ознайомлення. Будь-який працюючий web-ресурс рано чи пізно монетизується - це основний принцип онлайн-бізнесу.

Заповнити бриф
Безкоштовна консультація
Дізнатися вартість
Ми пропонуємо
 • Landing Page
 • Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
 • Landing Page
  сторінку з яскравим, барвистим дизайном, що сприяє продажу конкретного товару або певної послуги.
  Landing Page
 • Сайт-візитку
  невеликий портал з десятком сторінок, що інформує відвідувача про конкретну людину або підприємство: сферу діяльності, контактні дані, портфоліо та ін.
  Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
  web-портал для тих, хто збирається реалізовувати товари або послуги через інтернет з можливістю онлайн-оплати та вибором способу доставки.
  Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
  web-сайт, на якому представлені товари або послуги організації з детальним описом і фотографіями.
  Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
  портал з великим числом інтернет-сторінок, що допомагає найбільш вдало представити підприємство в очах клієнтів, ділових партнерів та співробітників.
  Корпоративний сайт
Відправити заявку

Мало який бізнес сьогодні може існувати без власного web-порталу. Що ж він собою являє? Це блок інтернет-сторінок з контентом, розташований по конкретному IP-адресою. Замовити створення web-сайтів сьогодні доступно кожному, без обмежень. Як правило, такий продукт виготовляється командами програмістів, верстальників, веб-дизайнерів.

Якісний інтернет-ресурс від справжніх професіоналів

Web-сайт необхідний при наявності будь-якого бізнесу, що вимагає взаємодії з клієнтами. Особливо це важливо для онлайн-торгівлі, інформування клієнтів про свій бізнес, підтримки зворотного зв’язку, презентації свого товару або послуги з  метою ознайомлення. Будь-який працюючий web-ресурс рано чи пізно монетизується – це основний принцип онлайн-бізнесу.

У нашій компанії можна замовити створення сайту  будь-якого призначення. До портфоліо сайтів нашої команди входять успішно виконані проекти для закладів ресторанного типу, фінансових, юридичних, будівельних установ, стартапів, б’юті-салонів та ін. Більш, ніж за десять років діяльності програмісти створили сотні інтернет-магазинів різного рівня.

Наше завдання – створити зручний, мультиплатформений інтернет-ресурс, призначений для малого, середнього та великого бізнесу.

Наші переваги у створенні web-сайтів 

Розробка сайту в нас  завжди гарантує прибуток вашому бізнесу, а саме:

 • Потік клієнтів –  відмінний продаж веб-сайту, що переконуючи відвідувачів стати клієнтом саме вашої фірми, а не шукати щось більш гідне на ресурсах конкурентів.
 • Можливість залучення більшого числа різних цільових аудиторій – тобто на порталі можна легко розмістити інформацію для різних категорій відвідувачів.
 • Фінансова економія – в порівнянні з іншими маркетинговими інструментами, написання ресурсу, що продається – найбільш вигідне рішення.
Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів

Замовити сайт – значить реалізувати різні ідеї та побажання клієнта. Створюється такий ресурс на спеціальній системі управління даними. Як правило, це вибір готового прототипу, на основі якого формується структура, промальовується дизайн. Зазвичай сайти створюються за різними макетами в залежності від їх виду:

 • Сайти-візитки;
 • Інтернет-магазини і маркетплейси;
 • Односторінкові Лендінги;
 • Інформаційні портали;
 • Сайти-каталоги та корпоративні сайти.

Замовити виготовлення інтернет-порталу слід кожному, хто бажає просувати свій товар або послугу в мережі Інтернет.

Як створюються сайти

Розробка web-сайтів у нашій компанії передбачає цілий комплекс послуг, що надаються:

 • Аналіз бізнесу конкурентів;
 • Опрацювання прототипу майбутнього проекту;
 • Створення web-дизайну;
 • Верстка та програмування
 • Перевірка готового продукту.

Усі роботи здійснюються відповідно до встановлених вимог, за технічним завданням. Заходи щодо створення web-сайтів включають не тільки їх запуск, а й подальше обслуговування, тестування, СЕО-оптимізацію. Це необхідно для просування будь-якого інтернет-ресурсу в пошукових системах.

Ми гарантуємо кожному замовнику:

 • Онлайн-систему контролю – ви завжди будете знати, на якій стадії знаходиться ваш проект.
 • Людські взаємовідносини – наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання.
 • Розуміння та підтримка – ми знаходимо компромісне рішення будь-яких проблем.

Ціни і терміни

Наші фахівці суворо дотримуються графік виконання кожного замовлення. Вартість створення сайту не має максимального обмеження – все залежить від масштабів проекту та необхідності проведення додаткових заходів. На відміну від конкурентів, ми не обіцяємо дешевих продуктів, так як звикли працювати на результат, а щоб його досягти, необхідно витратитися.

Дешевий сайт не може гарантувати гідний прибуток, а створені в нашій компанії веб-портали по-справжньому дієві, результативні, приносять користь, а головне, швидко повертають витрати!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

ЯК це працює Звертаєтеся до нас Попередньо спілкуємося Укладаємо договір Проводимо аудит Віддаємо рекомендації або виконуємо самі Якісна робота сайту
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.