Створення сайтів у Краматорську – від ідеї до запуску!

Главная » Краматорськ » Створення сайтів у Краматорську – від ідеї до запуску!

Людина, якій пощастило, – це людина, яка зробила те, що інші лише збиралися зробити.

Сьогодні неможливо уявити успішний бізнес без онлайн-сервісів, які є його невід’ємною частиною. Створення web-сайтів – найкраще рішення для людей, які тільки починають своє знайомство з особливостями онлайн-бізнесу. Після того, як ви вирішили вести свою справу в мережі Інтернет, як правило, перед вами виникнуть різні питання: де знайти досвідчених web-розробників, скільки часу піде на виготовлення якісного web-ресурсу, і скільки це буде коштувати?

Власний web-портал здатний створити зв’язок між вами і клієнтом в режимі 24/7. Наша web-студія, яка пропонує комплексне рішення з автоматизації web-адаптації та систематизації вашого бізнесу. Створення сайту в Краматорську – наша спеціалізація. Ми досвідчена команда справжніх професіоналів, що займається розробкою інтернет-ресурсів будь-якої складності готова успішно виконати проект на різну тематику, щоб замовники мали можливість максимально ефективно представляти свої товари та послуги потенційним покупцям.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми можемо для вас зробити

Більше десяти років ми допомагаємо бізнесменам, а також великим підприємцям озброїтися власним web-ресурсом, завдяки якому вони зможуть масштабувати і розвивати свій бізнес. Ми старанно виконуємо свою роботу, адже успіх замовника – головна мета для нашої компанії.

Сучасний web-дизайн, креативні ідеї, якісні та унікальні інтернет-сайти, аналіз ринку та конкурентів, постійний зв’язок і узгодження дій з клієнтом – ось що відрізняє нас від конкурентів. Сотні успішно реалізованих проектів і сотні задоволених, вдячних замовників – ось результат нашої багаторічної праці. 

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Ви можете в будь-який час замовити у нас:

 • LANDING PAGE – рекламну сторінку, яка закликає до певної дії та надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на даний ресурс.
 • Сайт-візитку – невеликий, але інформативний та повноцінний портал. Оптимальне рішення високої якості за доступною ціною для швидкого старту вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – ідеальний варіант для організацій, які вирішили займатися онлайн-комерцією. Розробка сайту в Краматорську дозволить вивести вашу фірму на швидко розвиваючий ринок продажів через мережу Інтернет.
 • Сайт-каталог – кращий вибір для організацій, у яких перелік товарів та послуг займає не одну сотню друкованих сторінок. Наші фахівці створять унікальний електронний каталог і розмістять його на просторах Інтернету. За своєю структурою він буде нагадувати інтернет-магазин тільки з відсутністю кошика для замовлень.
 • Корпоративний сайт – ідеально підійде для бізнес-організацій будь-якої сфери діяльності. Грамотно і професійно розроблений портал не схильний до часу і буде актуальним завжди.

Основні етапи створення web-сайтів у нашій компанії 

Зробити сайт у нас – значить отримати якісний продукт, що виготовляється у кілька етапів. Основні з них:

 • Підготовка технічного завдання;
 • Розробка індивідуального web-дизайну;
 • Верстка та програмування;
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами;
 • Тестування готового продукту;
 • Запуск сайту.

Кожен створений в нашій компанії інтернет-ресурс – це результат вмілої комбінації маркетингової стратегії, креативного концепту та передових технологій web-розробки.

Ціна виготовлення web-сайтів у нас

Вартість створення сайту завжди залежить від декількох факторів: складності та оригінальності дизайну, оптимізації, просування ресурсу та ін.

Всім відомо, що кожен бізнес – план виключно індивідуальний, тому і ціна послуг з web-розробки завжди розраховується в індивідуальному порядку. Ми – компанія повного циклу, яка пропонує комплексне рішення від проектування до просування та обслуговування. Тому наші сайти коштують дещо дорожче, ніж продукти конкурентів, які потребують постійного доопрацювання.

Наша компанія – ваш надійний помічник у розвитку бізнесу!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.