Створення сайтів у Краматорську – від ідеї до запуску!

Главная » Краматорськ » Створення сайтів у Краматорську – від ідеї до запуску!

Людина, якій пощастило, – це людина, яка зробила те, що інші лише збиралися зробити.

Сьогодні неможливо уявити успішний бізнес без онлайн-сервісів, які є його невід’ємною частиною. Створення web-сайтів – найкраще рішення для людей, які тільки починають своє знайомство з особливостями онлайн-бізнесу. Після того, як ви вирішили вести свою справу в мережі Інтернет, як правило, перед вами виникнуть різні питання: де знайти досвідчених web-розробників, скільки часу піде на виготовлення якісного web-ресурсу, і скільки це буде коштувати?

Власний web-портал здатний створити зв’язок між вами і клієнтом в режимі 24/7. Наша web-студія, яка пропонує комплексне рішення з автоматизації web-адаптації та систематизації вашого бізнесу. Створення сайту в Краматорську – наша спеціалізація. Ми досвідчена команда справжніх професіоналів, що займається розробкою інтернет-ресурсів будь-якої складності готова успішно виконати проект на різну тематику, щоб замовники мали можливість максимально ефективно представляти свої товари та послуги потенційним покупцям.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми можемо для вас зробити

Більше десяти років ми допомагаємо бізнесменам, а також великим підприємцям озброїтися власним web-ресурсом, завдяки якому вони зможуть масштабувати і розвивати свій бізнес. Ми старанно виконуємо свою роботу, адже успіх замовника – головна мета для нашої компанії.

Сучасний web-дизайн, креативні ідеї, якісні та унікальні інтернет-сайти, аналіз ринку та конкурентів, постійний зв’язок і узгодження дій з клієнтом – ось що відрізняє нас від конкурентів. Сотні успішно реалізованих проектів і сотні задоволених, вдячних замовників – ось результат нашої багаторічної праці. 

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Ви можете в будь-який час замовити у нас:

 • LANDING PAGE – рекламну сторінку, яка закликає до певної дії та надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на даний ресурс.
 • Сайт-візитку – невеликий, але інформативний та повноцінний портал. Оптимальне рішення високої якості за доступною ціною для швидкого старту вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – ідеальний варіант для організацій, які вирішили займатися онлайн-комерцією. Розробка сайту в Краматорську дозволить вивести вашу фірму на швидко розвиваючий ринок продажів через мережу Інтернет.
 • Сайт-каталог – кращий вибір для організацій, у яких перелік товарів та послуг займає не одну сотню друкованих сторінок. Наші фахівці створять унікальний електронний каталог і розмістять його на просторах Інтернету. За своєю структурою він буде нагадувати інтернет-магазин тільки з відсутністю кошика для замовлень.
 • Корпоративний сайт – ідеально підійде для бізнес-організацій будь-якої сфери діяльності. Грамотно і професійно розроблений портал не схильний до часу і буде актуальним завжди.

Основні етапи створення web-сайтів у нашій компанії 

Зробити сайт у нас – значить отримати якісний продукт, що виготовляється у кілька етапів. Основні з них:

 • Підготовка технічного завдання;
 • Розробка індивідуального web-дизайну;
 • Верстка та програмування;
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами;
 • Тестування готового продукту;
 • Запуск сайту.

Кожен створений в нашій компанії інтернет-ресурс – це результат вмілої комбінації маркетингової стратегії, креативного концепту та передових технологій web-розробки.

Ціна виготовлення web-сайтів у нас

Вартість створення сайту завжди залежить від декількох факторів: складності та оригінальності дизайну, оптимізації, просування ресурсу та ін.

Всім відомо, що кожен бізнес – план виключно індивідуальний, тому і ціна послуг з web-розробки завжди розраховується в індивідуальному порядку. Ми – компанія повного циклу, яка пропонує комплексне рішення від проектування до просування та обслуговування. Тому наші сайти коштують дещо дорожче, ніж продукти конкурентів, які потребують постійного доопрацювання.

Наша компанія – ваш надійний помічник у розвитку бізнесу!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.