Створення сайтів в Краматорську – від ідеї до запуску!

Главная » Краматорськ » Створення сайтів в Краматорську – від ідеї до запуску!

Людина, якій пощастило, – це людина, яка зробила те, що інші лише збиралися зробити.

Сьогодні неможливо уявити успішний і процвітаючий бізнес без онлайн-сервісів, які є його невід’ємною частиною. Створення Web-сайтів – найкраще рішення для людей, які тільки починають своє знайомство з особливостями онлайн-бізнесу. Після того, як ви вирішили вести свою справу в мережі Інтернет, як правило, перед вами виникнуть різні питання: де знайти досвідчених веб-розробників, скільки часу піде на виготовлення якісного веб-ресурсу, і скільки це буде коштувати?

Власний веб-портал здатний створити зв’язок між вами і клієнтом в режимі 24/7. Наша компанія  пропонує комплексне рішення по автоматизації веб-адаптації та систематизації вашого бізнесу. Створення сайту в Краматорську – наша спеціалізація. Досвідчена команда справжніх професіоналів, що займається розробкою інтернет-ресурсів будь-якої складності готова успішно виконати проект на різну тематику, щоб наші замовники мали можливість максимально ефективно представляти свої товари і послуги потенційним покупцям.

Що ми можемо для вас зробити

Більше десяти років наша компанія допомагає бізнесменам, а також великим підприємцям озброїтися власним веб-ресурсом, завдяки якому вони зможуть масштабувати і розвивати свій бізнес. Ми старанно виконуємо свою роботу, адже успіх замовника – головна мета для нашої компанії.

Сучасний веб-дизайн, креативні ідеї, якісні та унікальні інтернет-сайти, аналіз ринку і конкурентів, постійний зв’язок і узгодження дій з клієнтом – ось що відрізняє нас від конкурентів. Сотні успішно реалізованих проектів і сотні задоволених, вдячних замовників – ось результат нашого багаторічної праці. Приклади деяких наших робіт можна подивитися у великому портфоліо сайтів.

Ви можете в будь-який час замовити у нас:

 • Лендінгем Пейдж – рекламну сторінку, яка закликає до певної дії і надає відвідувачеві тільки ту інформацію, за якою він прийшов на динний ресурс.
 • Сайт-візитку – невеликий, але інформативний і повноцінний портал. Оптимальне рішення високої якості за доступною ціною для швидкого старту вашого бізнесу.
 • Інтернет-магазин – ідеальний варіант для організацій, які вирішили займатися онлайн-комерцією. Розробка сайту в Краматорську дозволить вивести вашу фірму на самий швидко розвивається ринок продажів через мережу Інтернет.
 • Сайт-каталог – кращий вибір для організацій, у яких перелік товарів і послуг займає не одну сотню друкованих сторінок. Наші фахівці створять унікальний електронний каталог і розмістять його на просторах Інтернету. За своєю структурою він буде нагадувати інтернет-магазин тільки з відсутністю кошика для замовлень.
 • Корпоративний сайт – ідеально підійде для бізнес-організацій будь-якої сфери діяльності. Грамотно і професійно розроблений портал не схильний до часу і буде актуальним завжди.

Основні етапи створення веб-сайтів в нашій компанії 

Зробити сайт в Краматорську – значить отримати якісний продукт, що виготовляється в кілька етапів. Основні з них:

 • Підготовка технічного завдання;
 • Розробка індивідуального web-дизайну;
 • Верстка та програмування;
 • Інтеграція зі сторонніми сервісами;
 • Тестування готового продукту;
 • Запуск сайту.

Кожен створений в нашій компанії інтернет-ресурс – це результат вмілої комбінації маркетингової стратегії, креативного концепту і передових технологій веб-розробки.

Ціна виготовлення web-сайтів у нас

Вартість створення сайту завжди залежить від декількох факторів: складності і оригінальності дизайну, оптимізації, просування ресурсу і ін.

Всім відомо, що кожен бізнес – план виключно індивідуальний, тому і ціна послуг по веб-розробці завжди розраховується в індивідуальному порядку. Мы – компанія повного циклу, яка пропонує комплексне рішення від проектування до просування і обслуговування. Тому наші сайти коштують трохи дорожче, ніж продукти конкурентів, які потребують постійного доопрацювання.

Наша компанія – ваш надійний помічник у розвитку бізнесу!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.