Створення сайтів у Києві – якісно, професійно, точно в термін!

Главная » Київ » Створення сайтів у Києві – якісно, професійно, точно в термін!

Ідіть і робіть, ви завжди встигнете виправдатися пізніше.

Наша web-студія вже більше 10 років відома на вітчизняному ринку IT-послуг. Її основними видами діяльності є розробка, SЕО-просування сайтів різної тематики та будь-якої складності. Створити сайт – значить отримати виключно високоякісний продукт:

 • Сильний, продуманий до деталей, інструмент маркетингу;
 • Гідне представлення вашого бізнесу в глобальній мережі;
 • Результативний, грамотно організований канал продажів;
 • Метод залучення нових клієнтів та підвищення лояльності поточних;
 • Web-ресурс, куди вашим клієнтам і партнерам захочеться повертатися знову;
 • Помічник, що працює за вас в режимі 24/7.

Сайт сприятиме активному розвитку вашого бізнесу, а відповідно, приносити прибуток.

Ознайомитися з портфоліо сайтів, у якому представлені численні роботи наших фахівців, а також прочитати відгуки вдячних замовників.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Формула створення web-сайтів

Створення сайту виконується за певною схемою:

 • Персональний підхід до кожного проекту – вивчення нюансів вашого бізнесу, макроанализ фірм-конкурентів, дослідження цільової аудиторії, створення політики продажів.
 • Створення прототипу сторінки – розробка унікальної торговельної пропозиції, наповнення контентом, що приносить прибуток.
 • Дизайнерське оформлення – підключення сучасних шрифтів, вибір кольорової палітри, впровадження анімаційного матеріалу для збільшення конверсії.
 • Верстка під всі пристрої.

Виберіть для себе відповідний тип web-ресурсу

Розробка сайту  передбачає створення різних інтернет-ресурсів:

 • Landing Page – сайт, що змушує користувача виконати цільову дію – замовити, записатися на прийом, запросити зворотний зв’язок, підписатися на розсилку і ін.
 • Інтернет-магазин – його основний пріоритет – цілодобовий доступ користувачів до товарів, що дає можливість одночасного обслуговування сотень покупців.
 • Корпоративний сайт – обов’язковий атрибут, як малого, так і великого бізнесу, який представляє інформацію про вашу організацію (про компанії, послуги, партнерство і співробітництво, новини та ін.). У порівнянні з іншими web-сайтами має велику структуру та об’єм інформації.
 • Сайт-каталог – містить максимум корисної інформації про товар, включаючи безліч всіляких статей, рубрик, розділів, тим самим надаючи покупцеві відповіді на всі запитання.
 • Сайт-візитка – візитна картка діяльності вашої фірми, коротко інформує про продукт або послугу. Має нескладну структуру і невелике число сторінок.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Як працює компанія зі створення та розробкою сайтів

Щоб замовити створення web-сайтів вам необхідно вибрати тариф та заповнити бриф. Ми проведемо аналіз завдань, підберем оптимальний варіант рішення. Після цього ми узгоджуємо технічне завдання і термін реалізації проекту. Хід виконання всіх робіт контролює персональний менеджер і при необхідності інформує клієнта.

Розроблений інтернет-ресурс переноситься на ваш хостинг і починає діяти.

Скільки коштує виготовлення сайту

Вартість створення сайту може варіюватися в залежності від функціоналу, додаткових побажань замовника, що не входять в базовий перелік, а також від обсягу, складності, терміновості виконання проекту і вартості його просування. Ціна обговорюється з кожним клієнтом індивідуально після ретельного аналізу його бізнесу, визначення цілей і завдань web-ресурсу.

Ми зосереджуємо увагу на високій якості створюваного продукту, тому наші ціни дещо вищі, ніж у конкурентів, які виготовляють менш ефективні та результативні сайти. Але, тим не менше, наші ціни не вищі за ринкові.

Зателефонуйте нашим менеджерам, отримаєте інформаційну допомогу щодо вартості та наших переваг з виготовлення web-сайтів.

Ми гарантуємо кожному клієнтові не сирий проект, а повноцінний  SЕО web-портал із ексклюзивним WOW-дизайном, функціоналом, доступним юзабіліті та суперсучасним інтерфейсом!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.