Створення сайтів в Києві – якісно, професійно, точно в строк!

Главная » Київ » Створення сайтів в Києві – якісно, професійно, точно в строк!

Ідіть і робіть, ви завжди встигнете виправдатися пізніше.

Ми вже більше 10 років відома на вітчизняному ринку IT-послуг. Її основними видами діяльності є розробка, SЕО-просування сайтів різної тематики і будь-якої складності. Створити сайт – значить отримати виключно високоякісний продукт:

  • Сильний, продуманий до деталей, інструмент маркетингу;
  • Гідне представлення вашого бізнесу в глобальній мережі;
  • Результативний, грамотно організований канал продажів;
  • Метод залучення нових клієнтів і підвищення лояльності поточних;
  • Веб-ресурс, куди вашим клієнтам і партнерам захочеться повертатися знову;
  • Помічник, що працює за вас в режимі 24/7.

Сайт сприятиме активному розвитку вашого бізнесу, а відповідно, приносити прибуток.

Ознайомитися з портфоліо сайтів, в якому представлені численні роботи наших фахівців, а також прочитати відгуки вдячних замовників.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Формула створення веб сайтів

Створення сайту виконується за певною схемою:

  • Персональний підхід до кожного проекту – вивчення нюансів вашого бізнесу, макроанализ фірм-конкурентів, дослідження цільової аудиторії, створення політики продажів.
  • Створення прототипу сторінки – розробка унікальної торговельної пропозиції, наповнення продають контентом.
  • Дизайнерське оформлення – підключення сучасних шрифтів, вибір кольорової палітри, впровадження анімаційного матеріалу для збільшення конверсії.
  • Верстка під всі пристрої.

Виберіть для себе відповідний тип веб ресурсу

Розробка сайту  передбачає створення різних інтернет-ресурсів:

Лендінгем Пейдж – сайт, що змушує користувача виконати цільову дію – замовити, записатися на прийом, запросити зворотний зв’язок, підписатися на розсилку і ін.
Інтернет-магазин – його основний пріоритет – цілодобовий доступ користувачів до товарів, що дає можливість одночасного обслуговування сотень покупців.
Корпоративний сайт – обов’язковий атрибут, як малого, так і великого бізнесу, який представляє інформацію про вашу організацію (про компанії, послуги, партнерство і співробітництво, новини та ін.). У порівнянні з іншими веб-сайтами має велику структуру і об’єм інформації.
Сайт-каталог – містить максимум корисної інформації про товар, включаючи безліч всіляких статей, рубрик, розділів, тим самим надаючи покупцеві відповіді на всі запитання.
Сайт-візитка – візитна картка діяльності вашої фірми, коротко інформує про продукт або послугу. Має нескладну структуру і невелике число сторінок.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Як працює компанія по створенню і розробкам сайтів

Щоб замовити створення Web-сайтів вам необхідно вибрати тариф та заповнити бриф. Ми проведемо аналіз завдань, підберем оптимальний варіант рішення. Після цього ми узгоджуємо технічне завдання і термін реалізації проекту. Хід виконання всіх робіт контролює персональний менеджер і при необхідності інформує клієнта.

Розроблений інтернет-ресурс переноситься на ваш хостинг і починає діяти.

Скільки коштує виготовлення сайту

Вартість створення сайту може варіюватися в залежності від функціоналу, додаткових побажань замовника, що не входять в базовий перелік, а також від обсягу, складності, терміновості виконання проекту і вартості його просування. Ціна обговорюється з кожним клієнтом індивідуально після ретельного аналізу його бізнесу, визначення цілей і завдань веб-ресурсу.

Ми  робимо упор на високу якість створюваного продукту, тому наш цінник трохи дорожче, ніж у конкурентів, що виготовляють менш ефективні і менш результативні сайти. Але, тим не менше, наші ціни не вищі за ринкові.

Зателефонуйте нашим менеджерам, отримаєте інформаційну допомогу щодо вартості та наших переваг по виготовленню веб сайтів.

Ми гарантуємо кожному клієнтові не сирої, утворять єдиний проект, а повноцінний, SЕО веб-портал з ексклюзивним WOW-дизайном, функціоналом, доступним юзабіліті, суперсучасним інтерфейсом!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.