Створення сайтів у Києві – якісно, професійно, точно в термін!

Главная » Київ » Створення сайтів у Києві – якісно, професійно, точно в термін!

Ідіть і робіть, ви завжди встигнете виправдатися пізніше.

Наша web-студія вже більше 10 років відома на вітчизняному ринку IT-послуг. Її основними видами діяльності є розробка, SЕО-просування сайтів різної тематики та будь-якої складності. Створити сайт – значить отримати виключно високоякісний продукт:

 • Сильний, продуманий до деталей, інструмент маркетингу;
 • Гідне представлення вашого бізнесу в глобальній мережі;
 • Результативний, грамотно організований канал продажів;
 • Метод залучення нових клієнтів та підвищення лояльності поточних;
 • Web-ресурс, куди вашим клієнтам і партнерам захочеться повертатися знову;
 • Помічник, що працює за вас в режимі 24/7.

Сайт сприятиме активному розвитку вашого бізнесу, а відповідно, приносити прибуток.

Ознайомитися з портфоліо сайтів, у якому представлені численні роботи наших фахівців, а також прочитати відгуки вдячних замовників.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Формула створення web-сайтів

Створення сайту виконується за певною схемою:

 • Персональний підхід до кожного проекту – вивчення нюансів вашого бізнесу, макроанализ фірм-конкурентів, дослідження цільової аудиторії, створення політики продажів.
 • Створення прототипу сторінки – розробка унікальної торговельної пропозиції, наповнення контентом, що приносить прибуток.
 • Дизайнерське оформлення – підключення сучасних шрифтів, вибір кольорової палітри, впровадження анімаційного матеріалу для збільшення конверсії.
 • Верстка під всі пристрої.

Виберіть для себе відповідний тип web-ресурсу

Розробка сайту  передбачає створення різних інтернет-ресурсів:

 • Landing Page – сайт, що змушує користувача виконати цільову дію – замовити, записатися на прийом, запросити зворотний зв’язок, підписатися на розсилку і ін.
 • Інтернет-магазин – його основний пріоритет – цілодобовий доступ користувачів до товарів, що дає можливість одночасного обслуговування сотень покупців.
 • Корпоративний сайт – обов’язковий атрибут, як малого, так і великого бізнесу, який представляє інформацію про вашу організацію (про компанії, послуги, партнерство і співробітництво, новини та ін.). У порівнянні з іншими web-сайтами має велику структуру та об’єм інформації.
 • Сайт-каталог – містить максимум корисної інформації про товар, включаючи безліч всіляких статей, рубрик, розділів, тим самим надаючи покупцеві відповіді на всі запитання.
 • Сайт-візитка – візитна картка діяльності вашої фірми, коротко інформує про продукт або послугу. Має нескладну структуру і невелике число сторінок.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Як працює компанія зі створення та розробкою сайтів

Щоб замовити створення web-сайтів вам необхідно вибрати тариф та заповнити бриф. Ми проведемо аналіз завдань, підберем оптимальний варіант рішення. Після цього ми узгоджуємо технічне завдання і термін реалізації проекту. Хід виконання всіх робіт контролює персональний менеджер і при необхідності інформує клієнта.

Розроблений інтернет-ресурс переноситься на ваш хостинг і починає діяти.

Скільки коштує виготовлення сайту

Вартість створення сайту може варіюватися в залежності від функціоналу, додаткових побажань замовника, що не входять в базовий перелік, а також від обсягу, складності, терміновості виконання проекту і вартості його просування. Ціна обговорюється з кожним клієнтом індивідуально після ретельного аналізу його бізнесу, визначення цілей і завдань web-ресурсу.

Ми зосереджуємо увагу на високій якості створюваного продукту, тому наші ціни дещо вищі, ніж у конкурентів, які виготовляють менш ефективні та результативні сайти. Але, тим не менше, наші ціни не вищі за ринкові.

Зателефонуйте нашим менеджерам, отримаєте інформаційну допомогу щодо вартості та наших переваг з виготовлення web-сайтів.

Ми гарантуємо кожному клієнтові не сирий проект, а повноцінний  SЕО web-портал із ексклюзивним WOW-дизайном, функціоналом, доступним юзабіліті та суперсучасним інтерфейсом!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Схожі статті

Найпоширеніші помилки при SEO-просуванні

Незважаючи на те, що за останні кілька років правила сортування сайтів при пошуковій видачі істотно змінилися, деякі власники інтернет-магазинів і
Читати далі…

Як підвищити ефективність роботи менеджерів з продажу

Кожен власник успішного інтернет-магазину знає, яку суму він повинен заплатити своїм менеджерам і за який обсяг роботи. Це пов’язано з
Читати далі…

Для чого потрібні знижки в інтернет-магазині та як їх правильно використовувати

Більшість інтернет-магазинів надає своїм покупцям знижки та акційні пропозиції. Однак перш, ніж сліпо слідувати їх прикладу, давайте розберемося, для чого
Читати далі…

Основні особливості визначення цільової аудиторії та вплив даного параметра на розвиток інтернет-магазину

Протягом багатьох років реклама дозволяє підвищувати ефективність торгівлі. Однак щоб рекламна компанія дійсно дозволяла підвищувати успішність бізнесу, необхідно задати їй
Читати далі…

Яке значення має зворотний дзвінок для інтернет-магазину

За довгі роки існування електронної комерції маркетологи створили безліч інструментів, що дозволяють збільшувати обсяги продажів в інтернет-магазинах і підвищувати зацікавленість
Читати далі…

Як запустити прибутковий інтернет-магазин дитячих товарів з нуля

В електронній комерції товари для дітей є одним з найбільш затребуваних продуктів. Практично кожен турботливий батько та любляча мати бажають
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.