Створення сайтів в Києві – якісно, професійно, точно в строк!

Главная » Київ » Створення сайтів в Києві – якісно, професійно, точно в строк!

Компанія IST.Group більше 10 років відома на вітчизняному ринку IT-послуг. Її основними видами діяльності є розробка, СЕО-просування сайтів різної тематики і будь-якої складності. Зробити сайт в Києві – значить отримати виключно високоякісний продукт:

  • Сильний, продуманий до деталей, інструмент маркетингу;
  • Гідне представлення вашого бізнесу в глобальній мережі;
  • Результативний, грамотно організований канал продажів;
  • Метод залучення нових клієнтів і підвищення лояльності поточних;
  • Веб-ресурс, куди вашим клієнтам і партнерам захочеться повертатися знову;
  • Помічник, що працює за вас в режимі 24/7.

Сайт від компанії IST.Group сприятиме активному розвитку вашого бізнесу, а відповідно, приносити прибуток.

Ознайомитися з портфоліо сайтів, в якому представлені численні роботи наших фахівців, а також прочитати відгуки вдячних замовників.

Формула створення веб-сайтів в IST.Group

Створення сайту в Києві виконується за певною схемою:

  • Персональний підхід до кожного проекту – вивчення нюансів вашого бізнесу, макроанализ фірм-конкурентів, дослідження цільової аудиторії, створення політики продажів.
  • Створення прототипу сторінки – розробка унікальної торговельної пропозиції, наповнення продають контентом.
  • Дизайнерське оформлення – підключення сучасних шрифтів, вибір кольорової палітри, впровадження анімаційного матеріалу для збільшення конверсії.
  • Верстка під всі пристрої.

Виберіть для себе відповідний тип веб ресурсу

Розробка сайту в Києві передбачає створення різних інтернет-ресурсів:

Лендінгем Пейдж – продає лише однієї сторінки сайт, що змушує користувача виконати цільове дію – замовити, записатися на прийом, запросити зворотний зв’язок, підписатися на розсилку і ін.
Інтернет-магазин – його основний пріоритет – цілодобовий доступ користувачів до товарів, що дає можливість одночасного обслуговування сотень покупців.
Корпоративний сайт – обов’язковий атрибут, як малого, так і великого бізнесу, який представляє інформацію про вашу організацію (про компанії, послуги, партнерство і співробітництво, новини та ін.). У порівнянні з іншими веб-сайтами має велику структуру і об’єм інформації.
Сайт-каталог – містить максимум корисної інформації про товар, включаючи безліч всіляких статей, рубрик, розділів, тим самим надаючи покупцеві відповіді на всі запитання.
Сайт-візитка – візитна картка діяльності вашої фірми, коротко інформує про продукт або послугу. Має нескладну структуру і невелике число сторінок.

Як працює компанія по створенню і розробкам сайтів IST.Group?

Щоб замовити створення Web-сайтів вам необхідно вибрати тариф та заповнити бриф. Наші фахівці проведуть аналіз завдань, підберуть оптимальний варіант рішення. Після цього ми узгоджуємо технічне завдання і термін реалізації проекту. Хід виконання всіх робіт контролює персональний менеджер і при необхідності інформує клієнта.

Розроблений інтернет-ресурс переноситься на ваш хостинг і починає діяти.

Скільки коштує виготовлення сайту в IST.Group?

Вартість створення сайту може варіюватися в залежності від функціоналу, додаткових побажань замовника, що не входять в базовий перелік, а також від обсягу, складності, терміновості виконання проекту і вартості його просування. Ціна обговорюється з кожним клієнтом індивідуально після ретельного аналізу його бізнесу, визначення цілей і завдань веб-ресурсу.

Співробітники нашої компанії роблять упор на високу якість створюваного продукту, тому наш цінник трохи дорожче, ніж у конкурентів, що виготовляють менш ефективні і менш результативні сайти. Але, тим не менше, наші ціни не вищі за ринкові.

Зателефонуйте нашим менеджерам, отримаєте інформаційну допомогу щодо вартості та переваг виготовляється IST.Group продукту. Ми гарантуємо кожному клієнтові не сирої, утворять єдиний проект, а повноцінний, СЕО-оптимізований веб-портал з ексклюзивним WOW-дизайном, функціоналом, доступним юзабіліті, суперсучасним інтерфейсом!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.