Створення сайтів в Кам’янському – швидко, надійно, з гарантією високої якості!

Главная » Кам`янське » Створення сайтів в Кам’янському – швидко, надійно, з гарантією високої якості!

Якщо пройшов день і в вашому блокноті не з’явився новий запис із заголовком «Ідея», то ви не маєте права засипати. Тільки так ви зможете рухатися вперед.

В епоху розвинених інформаційних технологій кожен бренд повинен позиціонувати себе в мережі Інтернет. Завдяки власному web-сайту, організація може заявити про себе та доступно представити переваги своєї продукції або послуг, що надаються. Здавалося б, що може бути простіше? Однак для того, щоб потрібна інформація дійшла до конкретного користувача слід врахувати та продумати безліч різних нюансів, тобто створення web-сайтів має здійснюватися на професійному рівні.

Наша компанія пропонує послуги щодо web-розробки, покликані підняти ваш бізнес та просунути ваш продукт для залучення потенційних клієнтів. Більше десяти років ми здійснюємо професійне створення сайтів у Кам’янському. На рахунку наших фахівців сотні успішно завершених проектів на різну тематику: від промисловості і будівництва до туризму і спорту. Приклади наших робіт у портфоліо сайтів  скажуть самі за себе.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що ми пропонуємо

Наші програмісти – це справжні професіонали своєї справи, відмінно справляються з виготовленням web-сайтів різного рівня складності. Нам під силу:

 • LANDING PAGE – рекламний сайт однієї сторінки, що допомагає запустити бізнес в Інтернеті у стислі терміни і вже через короткий час отримати перших клієнтів. Продаж з Лендінгем Пейдж в рази ефективніше, ніж на інших ресурсах, оскільки це посадкова сторінка, присвячена одному товару чи послуги.
 • Сайт-візитка – 5-10 веб-сторінок, на яких розміщені ваші пропозиції, інформація про фірму, умови співпраці і багато іншого, що характерно для візитки.
 • Інтернет-магазин – web-сайт для підняття вашого бізнесу на новий рівень, що дозволяє продавати по всьому світу без прив’язки до геолокації. Даний портал містить зручний опис товарів, завдяки поділу на категорії та розділи дає можливість швидко підібрати необхідне, зробити покупку не виходячи з дому, а також замовити доставку.
 • Сайт-каталог – самостійний інтернет-ресурс із необхідним набором функцій, на якому представлені всі товарні позиції списком або з поділом за категоріями. Традиційно такий портал містить основну сторінку з переліком товарів та контактними даними. Такий ресурс дуже часто нагадує інтернет-магазин з лише різницею у тім, що не має кошика для онлайн-замовлень.
 • Корпоративний сайт – багаторівневе інтернет-представництво при веденні бізнесу, діяльність якого спрямована на реалізацію різних ідей та маркетингових ходів, просування товарів. Подібний ресурс формує стиль організації та визнання бренду, привертає клієнта, збільшуючи його лояльність за допомогою додаткових розділів і налаштувань, сприяє підтримці цілодобового зв’язку з покупцями й діловими партнерами.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Замовити таку послугу, як розробка сайту в Кам’янському дуже просто:

 • Пропонуєте нам свої ідеї;
 • Оцінюєте правки наших фахівців;
 • Стверджуєте готовий проект;
 • Погоджуємо web-дизайн;
 •  Приймаєте написаний web-сайт.

Скільки коштує виготовлення інтернет-сайту в нашій web-студії

Зробити сайт – значить понести певні фінансові витрати. Будь-який  web-ресурс, створений кваліфікованими фахівцями за короткий проміжок часу здатний повністю повернути витрачені гроші, забезпечуючи стабільний прибуток.

Вартість створення сайту в нашій компанії дорожче, ніж у деяких наших конкурентів. Адже всі витрати складаються з того, який вид web-ресурсу, якого обсягу і з точки зору технічних можливостей хоче бачити замовник. Всі розроблені нашими фахівцями інтернет-сайти гарантують кожному клієнту дуже важливі переваги – впевненість в якості та результативності готового продукту, що підтверджують:

 • Індивідуальний, унікальний дизайн;
 • Кросбраузерна верстка;
 • Професійне програмування;
 • Зручний інтерфейс;
 • Наявність сучасної системи управління контентом.

Витратна розробка інтернет-ресурсу – це необхідна реальність для організацій, які турбуються про майбутнє свого бізнесу.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.