Створення сайтів в Кам’янському – швидко, надійно, з гарантією високої якості!

Главная » Кам`янське » Створення сайтів в Кам’янському – швидко, надійно, з гарантією високої якості!

В епоху розвинених інформаційних технологій кожен бренд повинен позиціонувати себе в мережі Інтернет. Завдяки власному веб-сайту, організація може заявити про себе і доступно представити переваги своєї продукції або послуг, що надаються. Здавалося б, що може бути простіше? Однак для того, щоб потрібна інформація дійшла до конкретного користувача слід врахувати і продумати безліч різних нюансів, тобто створення Web-сайтів має здійснюватися на професійному рівні.

Компанія IST.Group пропонує послуги по веб-розробці, покликані підняти ваш бізнес і просунути ваш продукт для залучення потенційних клієнтів. Більше десяти років ми здійснюємо професійне створення сайту в Кам’янському. На рахунку наших фахівців сотні успішно завершених проектів на різну тематику: від промисловості і будівництва до туризму і спорту. Приклади наших робіт в портфоліо сайтів самі скажуть за себе.

Що ми пропонуємо?

Персонал IST.Group – це справжні професіонали своєї справи, відмінно справляються з виготовленням веб-сайтів різного рівня складності. Нам під силу:

 • LANDING PAGE – рекламний лише однієї сторінки сайт, що допомагає запустити бізнес в Інтернеті в стислі терміни і вже через короткий час отримати перших клієнтів. Продаж з Лендінгем Пейдж в рази ефективніше, ніж на інших ресурсах, оскільки це посадкова сторінка, присвячена одному товару чи послуги.
 • Сайт-візитка – 5-10 веб-сторінок, на яких розміщені ваші пропозиції, інформація про фірму, умови співпраці і багато іншого, що характерно для візитки.
 • Інтернет-магазин – веб-сайт для підняття вашого бізнесу на новий рівень, що дозволяє продавати по всьому світу без прив’язки до геолокації. Даний портал містить зручне опис товарів, завдяки поділу на категорії та розділи дає можливість швидко підібрати необхідні, зробити покупку не виходячи з дому, а також замовити доставку.
 • Сайт-каталог – самостійний інтернет-ресурс з усім необхідним набором функцій, на якому представлені всі товарні позиції списком або з поділом за категоріями. Традиційно такий портал містить основну сторінку з переліком товарів і контактними даними. Такий ресурс дуже часто нагадує інтернет-магазин з тією лише різницею, що не має кошика для онлайн-замовлень.
 • Корпоративний сайт – багаторівневе інтернет-представництво при веденні бізнесу, діяльність якого спрямована на реалізацію різних ідей і маркетингових ходів, просування товарів. Подібний ресурс формує стиль організації і визнання бренду, привертає клієнта, збільшуючи його лояльність за допомогою додаткових розділів і налаштувань, сприяє підтримці цілодобового зв’язку з покупцями і діловими партнерами.

Замовити таку послугу, як розробка сайту в Кам’янському дуже просто:

 • Пропонуєте нам свої ідеї;
 • Оцінюєте правки наших фахівців;
 • Стверджуєте готовий проект;
 • Погоджуємо веб-дизайн;
 • Чи приймаєте написаний веб-сайт.

Скільки коштує виготовлення інтернет-сайту в компанії IST.Group?

Зробити сайт в Кам’янському – значить понести певні фінансові витрати. Будь-який веб-ресурс, створений кваліфікованими фахівцями за короткий проміжок часу здатний повністю окупити витрачені гроші, забезпечуючи стабільний прибуток.

Вартість створення сайту в нашій компанії дорожче, ніж у деяких наших конкурентів. Адже всі витрати складаються з того, який вид веб-ресурсу, якого обсягу і з точки зору технічних можливостей хоче бачити замовник. Всі розроблені нашими фахівцями інтернет-сайти гарантують кожному клієнту дуже важливі переваги – впевненість в якості та результативності готового продукту, що підтверджують:

 • Індивідуальний, унікальний дизайн;
 • Кросбраузерності верстка;
 • Професійне програмування;
 • Зручний інтерфейс;
 • Наявність сучасної системи управління контентом.

Витратна розробка інтернет-ресурсу – це необхідна реальність для організацій, які турбуються про майбутнє свого бізнесу.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.