Створення сайтів в Ізмаїлі – проекти надихаючі, що радують і приносять дохід!

Главная » Ізмаїл » Створення сайтів в Ізмаїлі – проекти надихаючі, що радують і приносять дохід!

Наявність ексклюзивного інтернет-ресурсу – один з найважливіших кроків у побудові та розвитку будь-якого бізнесу. Завдяки такому маркетинговому інструменту ви надасте повний обсяг інформації про свою організацію, бренд, збільшите продажу та зможете завоювати довіру цільових відвідувачів.

Створення Web-сайтів – основний вид діяльності компанії IST.Group. За десятиліття нашої успішної роботи ми навчилися створювати кращі інтернет-ресурси відповідають основним вимогам користувачів і передовим IT-технологій. Для виготовлених нами проектів характерні:

 • Привабливий, який продає веб-дизайн;
 • Високотехнологічний програмінг;
 • Зручний інтерфейс;
 • Структуроване меню;
 • Наявність корисних опцій, що полегшують користування веб-ресурсом.

Подивіться наше портфоліо сайтів, і ви самі переконаєтеся в цьому.

Наші фахівці пропонують створення сайту в Ізмаїлі, адаптованого під мобільні пристрої. Ви маєте можливість переглядати такі портали на планшеті, смартфоні і оформляти замовлення товару або послуги в режимі онлайн.

Як створюються веб-сайти в IST.Group?

Перед тим, як зробити сайт в Ізмаїлі нам необхідно узгодити з замовником його тип. Буде це Лендінгем Пейдж для реклами товарів і послуг або сайт-каталог для презентації товарних позицій, сайт-візитка, який презентує вашу організацію або інтернет-магазин для онлайн-торгівлі?

Розробка будь-якого інтернет-ресурсу – непростий і кропіткий процес, що вимагає від веб-розробників, менеджерів, web-дизайнерів, верстальників, програмістів, фахівців-СЕО максимальної віддачі. І, щоб кожен з них зробив свою роботу «на відмінно» ми організували результативну і дієву схему виконання всіх необхідних заходів. Розробка сайту в Ізмаїлі включає кілька етапів:

 • Підготовка технічного завдання – нам необхідно отримати всю доступну інформацію про специфіку вашого бізнесу, цільової аудиторії, вашому особистому баченні дизайну і структури майбутнього інтернет-магазину; новинного порталу або корпоративного сайту вашої фірми.
 • Розробка веб-дизайну – один з ключових етапів з усього комплексу заходів, що проводяться. Ми ретельно вивчимо всі ваші вимоги і створимо яскравий, привабливий, «продає» дизайн, здатний привернути увагу цільової аудиторії, спонукати її до активних дій (зробити замовлення, оформити покупку, відправити запит на подальшу співпрацю і ін.).
 • Верстка – використання передових IT-технологій дозволить вашому сайту швидко завантажуватися в різних браузерах, як на стаціонарному комп’ютері, так і на будь-якому мобільному пристрої.
 • Програмування – створення веб-сайту посторінково, впроваджуючи модулі, прописані в техзавданні.
 • Наповнення контентом – корисні та змістовні тексти на основі ключових запитів, необхідних для швидкого і ефективного просування веб-сайту в пошукових системах.

Ціна створення ексклюзивного web-сайту

Вартість створення сайту в нашій компанії залежить від багатьох факторів. Перед тим, як назвати остаточну ціну, ми аналізуємо складність веб-дизайну, програмування, тип верстки та контенту. Ми не обіцяємо клієнтам низьких тарифів, як це роблять наші конкуренти. Ми докладно аргументуємо кожну статтю витрат на виготовлення якісного інтернет-ресурсу. Адже саме якісний продукт вимагає певних фінансових вкладень.

Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримуєте:

 • Проект, націлений на залучення широкого кола цільової аудиторії і зростання продажів;
 • Контроль всіх стадій виконання проекту;
 • Онлайн-портал, здатний стабільно працювати і приносити дохід;
 • Якісну технічну та інформаційну підтримку;
 • Можливість майбутнього розвитку вашого веб-ресурсу разом з командою наших досвідчених фахівців.

Не женіться за дешевизною, не економте на створенні гарного інтернет-ресурсу! Звертайтеся в компанію IST.Group! Ми забезпечимо вас надійним «співробітником» і помічником для бізнесу! Можете бути впевнені – ми вас не підведемо!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.