Розробка сайтів в Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Главная » Івано-Франківськ » Розробка сайтів в Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Зробити інтернет-ресурс правильно функціонуючий, що відповідає всім вашим запитам досить непросто. У сайтосозданіі зустрічаються різні нюанси, про які дилетант може не знати. При професійної веб-розробки завжди враховується і фактор подальшого просування ресурсу. Якщо веб-сайт розробляється і створюється новачком, існує ризик його потрапляння через критичних помилок під санкції пошукових систем або повне блокування. Якщо ви цінуєте свій час і кошти, звертайтеся відразу до професіоналів. 

Ми вже більше десяти років виконують створення Web-сайтів різної складності і на різну тему. Ми пишаємося виконаними проектами, серед наших замовників відомі компанії. 

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якщо потрібен веб сайт

Створення сайту  передбачає досягнення кількох цілей:

 • Кількісний ріст продажів товарів і послуг;
 • Підвищення впізнаваності бренду;
 • Локальне просування і територіальне розширення продажів;
 • Збільшення числа дилерських компаній;
 • Зниження витрат на залучення і обслуговування цільової аудиторії.

Грамотно вибудуваний інтернет-портал сприяє досягненню однієї або декількох перерахованих цілей одночасно. Веб-сайт вважається базою для прийому і обробки запитів клієнтів, комунікації з дилерами, реклами товарів і послуг, спрощення документообігу.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Що пропонує веб студія по створенню сайтів

Ми розробляємо інтернет-ресурси різних типів і різної складності. Ми готові оперативно і якісно зробити сайт в Івано-Франківську. Вам необхідно тільки підібрати найбільш підходящий варіант:

 • Лендінгем-пейдж – веб-сайт, зроблений під конкретний продукт. Характеризується високим відсотком замовлень. Головне для Landing page – унікальний продає дизайн.
 • Сайт-візитка – складається з декількох сторінок (головної, про компанії, послуги, ціни, контакти).
 • Сайт-каталог – затребуваний виробниками з великим асортиментом продукції або організаціями, що займаються оптовими продажами. На сторінках веб-порталу розміщується повноцінний каталог з детальними описами та фото.
 • Корпоративний сайт – необхідний власникам середнього і великого бізнесу. Складається з десятків сторінок, форми зворотного зв’язку, фото-галереї та відео про організацію, каталогу продукції, розсилок, опитувань та ін.
 • Інтернет-магазин – дизайн не просто красива «картинка», це зручний інтерфейс, коли відвідувач інтуїтивно розуміє, як магазин функціонує. Для такого веб-ресурсу дуже важливо перебувати на перших сторінках пошукових систем для залучення більшого числа покупців.

Як здійснюється створення веб сайтів

Розробка сайту включає цілий комплекс заходів:

 • Визначення цілей і завдань проекту;
 • Формування технічного завдання;
 • Написання прототипу інтернет-ресурсу;
 • Розробку дизайну і вибір макета готового продукту;
 • верстку;
 • Підключення CMS і настроювання функціоналу;
 • Наповнення контентом і перенесення на хостинг;
 • Реєстрацію доменского імені;
 • Тестування готового продукту;
 • Навчання клієнта роботі з створеним веб-ресурсом.

Скільки буде коштувати замовити якісний веб сайт

Саме з такого питання починається майже кожна розробка сторінки в Інтернеті.

У нас вартість створення сайту розраховується на етапі роботи з менеджером. Чому приблизна – запитаєте ви. Тому що в процесі виконання проекту можуть виникати побажання щодо вдосконалення майбутнього ресурсу, які спочатку не закладалися в кошторис. Яким би бюджетом ви не мали, ми обов’язково підберемо оптимальне рішення, щоб ваш інтернет-портал був максимально результативним.

Ми робимо добротно і надійно, тому наші ціни трохи дорожче, ніж у конкурентів. Не забувайте, що з дешевими рішеннями можна стати героєм приказки «Жадібний платить двічі»!

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.