Розробка сайтів в Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Главная » Івано-Франківськ » Розробка сайтів в Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Зробити інтернет-ресурс правильно функціонуючий, що відповідає всім вашим запитам досить непросто. У сайтосозданіі зустрічаються різні нюанси, про які дилетант може не знати. При професійної веб-розробки завжди враховується і фактор подальшого просування ресурсу. Якщо веб-сайт розробляється і створюється новачком, існує ризик його потрапляння через критичних помилок під санкції пошукових систем або повне блокування. Якщо ви цінуєте свій час і кошти, звертайтеся відразу до професіоналів. 

Ми вже більше десяти років виконують створення Web-сайтів різної складності і на різну тему. Ми пишаємося виконаними проектами, серед наших замовників відомі компанії. 

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якщо потрібен веб сайт

Створення сайту  передбачає досягнення кількох цілей:

 • Кількісний ріст продажів товарів і послуг;
 • Підвищення впізнаваності бренду;
 • Локальне просування і територіальне розширення продажів;
 • Збільшення числа дилерських компаній;
 • Зниження витрат на залучення і обслуговування цільової аудиторії.

Грамотно вибудуваний інтернет-портал сприяє досягненню однієї або декількох перерахованих цілей одночасно. Веб-сайт вважається базою для прийому і обробки запитів клієнтів, комунікації з дилерами, реклами товарів і послуг, спрощення документообігу.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Що пропонує веб студія по створенню сайтів

Ми розробляємо інтернет-ресурси різних типів і різної складності. Ми готові оперативно і якісно зробити сайт в Івано-Франківську. Вам необхідно тільки підібрати найбільш підходящий варіант:

 • Лендінгем-пейдж – веб-сайт, зроблений під конкретний продукт. Характеризується високим відсотком замовлень. Головне для Landing page – унікальний продає дизайн.
 • Сайт-візитка – складається з декількох сторінок (головної, про компанії, послуги, ціни, контакти).
 • Сайт-каталог – затребуваний виробниками з великим асортиментом продукції або організаціями, що займаються оптовими продажами. На сторінках веб-порталу розміщується повноцінний каталог з детальними описами та фото.
 • Корпоративний сайт – необхідний власникам середнього і великого бізнесу. Складається з десятків сторінок, форми зворотного зв’язку, фото-галереї та відео про організацію, каталогу продукції, розсилок, опитувань та ін.
 • Інтернет-магазин – дизайн не просто красива «картинка», це зручний інтерфейс, коли відвідувач інтуїтивно розуміє, як магазин функціонує. Для такого веб-ресурсу дуже важливо перебувати на перших сторінках пошукових систем для залучення більшого числа покупців.

Як здійснюється створення веб сайтів

Розробка сайту включає цілий комплекс заходів:

 • Визначення цілей і завдань проекту;
 • Формування технічного завдання;
 • Написання прототипу інтернет-ресурсу;
 • Розробку дизайну і вибір макета готового продукту;
 • верстку;
 • Підключення CMS і настроювання функціоналу;
 • Наповнення контентом і перенесення на хостинг;
 • Реєстрацію доменского імені;
 • Тестування готового продукту;
 • Навчання клієнта роботі з створеним веб-ресурсом.

Скільки буде коштувати замовити якісний веб сайт

Саме з такого питання починається майже кожна розробка сторінки в Інтернеті.

У нас вартість створення сайту розраховується на етапі роботи з менеджером. Чому приблизна – запитаєте ви. Тому що в процесі виконання проекту можуть виникати побажання щодо вдосконалення майбутнього ресурсу, які спочатку не закладалися в кошторис. Яким би бюджетом ви не мали, ми обов’язково підберемо оптимальне рішення, щоб ваш інтернет-портал був максимально результативним.

Ми робимо добротно і надійно, тому наші ціни трохи дорожче, ніж у конкурентів. Не забувайте, що з дешевими рішеннями можна стати героєм приказки «Жадібний платить двічі»!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.