Розробка сайтів у Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Главная » Івано-Франківськ » Розробка сайтів у Івано-Франківську – вигідне вкладення в розвиток свого бізнесу!

Зробити інтернет-ресурс правильно функціонуючий, що відповідає всім вашим запитам досить непросто. У створенні сайтів  зустрічаються різні нюанси, про які дилетант може не знати. При професійній web-розробки завжди враховується також фактор подальшого просування ресурсу. Якщо web-сайт розробляється та створюється новачком, існує ризик його потрапляння через критичних помилок під санкції пошукових систем або повне блокування. Якщо ви цінуєте свій час і кошти, звертайтеся відразу до професіоналів. 

Ми вже більше десяти років виконуємо створення web-сайтів різної складності та на різні теми. Ми пишаємося виконаними проектами, серед наших замовників відомі компанії. 

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якщо потрібен web-сайт

Створення сайту передбачає досягнення кількох цілей:

 • Кількісний ріст продажів товарів та послуг;
 • Підвищення впізнаваності бренду;
 • Локальне просування і територіальне розширення продажів;
 • Збільшення числа дилерських компаній;
 • Зниження витрат на залучення та обслуговування цільової аудиторії.

Грамотно вибудуваний інтернет-портал сприяє досягненню однієї або декількох перерахованих цілей одночасно. Web-сайт вважається базою для прийому та обробки запитів клієнтів, комунікації з дилерами, реклами товарів та послуг, спрощення документообігу.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Що пропонує web-студія з створення сайтів

Ми розробляємо інтернет-ресурси різних типів та різної складності. Ми готові оперативно і якісно зробити сайт в Івано-Франківську. Вам необхідно тільки підібрати найкращий варіант:

 • Landing Page – web-сайт, зроблений під конкретний продукт. Характеризується високим відсотком замовлень. Головне для Landing page – унікально продає дизайн.
 • Сайт-візитка – складається з декількох сторінок (головної, про компанії, послуги, ціни, контакти).
 • Сайт-каталог – затребуваний виробниками з великим асортиментом продукції або організаціями, що займаються оптовими продажами. На сторінках web-порталу розміщується повноцінний каталог з детальними описами та фото.
 • Корпоративний сайт – необхідний власникам середнього та великого бізнесу. Складається з десятків сторінок, форми зворотного зв’язку, фото-галереї та відео про організацію, каталогу продукції, розсилок, опитувань та ін.
 • Інтернет-магазин – дизайн не просто красива «картинка», це зручний інтерфейс, коли відвідувач інтуїтивно розуміє, як магазин функціонує. Для такого web-ресурсу дуже важливо перебувати на перших сторінках пошукових систем для залучення більшого числа покупців.

Як здійснюється створення web-сайтів

Розробка сайту включає цілий комплекс заходів:

 • Визначення цілей і завдань проекту;
 • Формування технічного завдання;
 • Написання прототипу інтернет-ресурсу;
 • Розробку дизайну та вибір макета готового продукту;
 • Верстку;
 • Підключення CMS та налаштування функціоналу;
 • Наповнення контентом і перенесення на хостинг;
 • Реєстрацію доменного імені;
 • Тестування готового продукту;
 • Навчання клієнта роботі з створеним web-ресурсом.

Скільки буде коштувати замовити якісний web-сайт

Саме з такого питання починається майже кожна розробка сторінки в Інтернеті.

У нас вартість створення сайту розраховується на етапі роботи з менеджером. Чому приблизна – запитаєте ви. Тому що в процесі виконання проекту можуть виникати побажання щодо вдосконалення майбутнього ресурсу, які спочатку не закладалися в кошторис. Яким би бюджет ви не мали, ми обов’язково підберемо оптимальне рішення, щоб ваш інтернет-портал був максимально результативним.

Ми робимо добротно та надійно, тому наші ціни трохи дорожче, ніж у конкурентів. Не забувайте, що з дешевими рішеннями можна стати героєм приказки «Жадібний платить двічі»!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.