Створення сайтів в Хмельницькому – зробіть свій бізнес успішнішим!

Главная » Хмельницька область, Хмельницький » Створення сайтів в Хмельницькому – зробіть свій бізнес успішнішим!

Найважливішим етапом у розвитку будь-якої організації вважається придбання власного веб-сайту.

Наша веб студія пропонує повний спектр послуг з розробки нових проектів – від невеликого сайту до багатосторінкового порталу. Успішно здійснювати свої завдання, а саме якісно зробити сайт в Хмельницькому нам дозволяють більше десяти років досвіду в сфері web-розробок, використання передових web-технологій, ефективні маркетингові інструменти. Наш високий професіоналізм і результативність роботи підтверджує визнання клієнтів і партнерів. У нашому портфоліо ише невелика частина успішно реалізованих за ці роки проектів і позитивних відгуків задоволених замовників.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Нерозв’язні завдання не для нас!

Фахівці нашої компанії справжні професіонали своєї справи. Ми пропонуємо створення Web-сайтів будь-якого рівня складності і різних тематик. наприклад:

Сайт-візитку – компактний, порівняно недорогий веб-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, де розміщена інформація про фірму, продуктах, яка допоможе уявити організацію в мережі Інтернет, залучити потенційних споживачів і нових партнерів.
Лендінгем Пейдж – сайт з інформацією про товар або послугу. Його завдання спровокувати відвідувача до дії (залишити заявку, подзвонити за контактним телефоном, підписатися на розсилку і ін.).
Інтернет-магазин – віртуальний майданчик для презентації товарів і послуг, що містить в собі каталог товарних позицій з можливістю зручного пошуку. Завдяки такому інтернет-порталу з’явилася можливість здійснення покупки в режимі онлайн.
Сайт-каталог – електронна вітрина з детальним описом товару і прикріпленими до нього зображеннями.
Корпоративний сайт – веб-портал, який містить детальну інформацію про організацію, її діяльності, пропонованої продукції або послуги. Зазвичай тут розміщують каталог, новини, акції, відгуки, онлайн-консультації та ін.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Створення сайту в Хмельницькому можна розділити на кілька послідовних етапів:

 • Планування – обговорення майбутнього проекту, отримання вихідних даних, складання технічного завдання.
 • Дизайнерське оформлення – розробка і узгодження макету майбутнього веб-сайту, доробка деталей, промальовування дизайну.
 • Процес створення – програмування функціоналу, завантаження первинної інформації, тестування готового продукту.
 • Здача – розміщення на хостингу, приймання проекту замовником, гарантійне обслуговування.

Розробка сайту передбачає також ряд додаткових послуг. Це може бути:

 • Модернізація вже існуючого веб-порталу – поліпшення дизайну, зміна структури, додавання нових сервісів, розширення функціоналу.
 • Інформаційна підтримка – зміна і додавання текстової та графічної інформації, створення нових сторінок, розділів, оновлення прайс-листів та ін.
 • Технічна підтримка – забезпечення безперебійного функціонування ресурсу, перевірка на наявність вірусів, резервне копіювання і відновлення, інтеграція додаткових можливостей.
 • Комплексний супровід – заходи щодо технічної та інформаційної підтримки, необхідні для забезпечення повноцінної роботи інтернет-сайту і підтримки його в актуальному стані.

Ціна розробки веб-сайту в IST.Group

Вартість створення сайту в нашій компанії розраховується в кожному випадку індивідуально і залежить від ряду факторів:

 • Типу інтернет-порталу;
 • Обсягу – кількості сторінок, зображень та ін .;
 • функціоналу;
 • Зовнішнього вигляду ресурсу.

Стверджувати, що на сьогоднішньому ринку немає гідних конкурентів, нам не дозволить совість. Але більшість веб-розробників працюють не на клієнта, а заради своєї вигоди, «штампуючи» дешеві, шаблонні сайти. Ми гарантуємо кожному клієнту найвищу якість готового продукту, тому наші ціни вище, ніж у конкурентів.

Звертайтеся в IST.Group! Чим раніше тут дізнаються про завдання вашого бізнесу, тим швидше ви придбаєте дієвий інструмент!

Please follow and like us:

Дмитрий Бабенко

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.