Створення сайтів у Хмельницькому – зробіть свій бізнес успішнішим!

Главная » Хмельницький » Створення сайтів у Хмельницькому – зробіть свій бізнес успішнішим!

Найважливішим етапом у розвитку будь-якої організації вважається придбання власного web-сайту.

Наша web-студія пропонує повний спектр послуг з розробки нових проектів – від невеликого сайту до багатосторінкового порталу. Успішно здійснювати свої завдання, а саме якісно зробити сайт в Хмельницькому нам дозволяють більше десяти років досвіду в сфері web-розробок, використання передових web-технологій, ефективні маркетингові інструменти. Наш високий професіоналізм і результативність роботи підтверджує визнання клієнтів та партнерів. У нашому портфоліо лише невелика частина успішно реалізованих за ці роки проектів та позитивних відгуків задоволених замовників.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Нерозв’язні завдання не для нас!

Фахівці нашої компанії справжні професіонали своєї справи. Ми пропонуємо створення web-сайтів будь-якого рівня складності та різних тематик. наприклад:

 • Сайт-візитку – компактний, порівняно недорогий web-ресурс, що складається з однієї або декількох сторінок, де розміщена інформація про фірму, продуктах, яка допоможе уявити організацію в мережі Інтернет, залучити потенційних споживачів та нових партнерів.
 • Landing Page – сайт з інформацією про товар або послугу. Його завдання спровокувати відвідувача до дії (залишити заявку, зателефонувати за контактним телефоном, підписатися на розсилку тощо).
 • Інтернет-магазин – віртуальний майданчик для презентації товарів і послуг, що містить в собі каталог товарних позицій з можливістю зручного пошуку. Завдяки такому інтернет-порталу з’явилася можливість здійснення покупки в режимі онлайн.
 • Сайт-каталог – електронна вітрина з детальним описом товару та прикріпленими до нього зображеннями.
 • Корпоративний сайт – web-портал, який містить детальну інформацію про організацію, її діяльності, пропонованої продукції або послуги. Зазвичай тут розміщують каталог, новини, акції, відгуки, онлайн-консультації та ін.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Створення сайту в Хмельницькому можна розділити на кілька послідовних етапів:

 • Планування – обговорення майбутнього проекту, отримання вихідних даних, складання технічного завдання.
 • Дизайнерське оформлення – розробка і узгодження макету майбутнього web-сайту, доробка деталей, промальовування дизайну.
 • Процес створення – програмування функціоналу, завантаження первинної інформації, тестування готового продукту.
 • Здача – розміщення на хостингу, приймання проекту замовником, гарантійне обслуговування.

Розробка сайту передбачає також ряд додаткових послуг. Це може бути:

 • Модернізація вже існуючого web-порталу – поліпшення дизайну, зміна структури, додавання нових сервісів, розширення функціоналу.
 • Інформаційна підтримка – зміна та додавання текстової та графічної інформації, створення нових сторінок, розділів, оновлення прайс-листів та ін.
 • Технічна підтримка – забезпечення безперебійного функціонування ресурсу, перевірка на наявність вірусів, резервне копіювання і відновлення, інтеграція додаткових можливостей.
 • Комплексний супровід – заходи щодо технічної та інформаційної підтримки, необхідні для забезпечення повноцінної роботи інтернет-сайту та підтримки його в актуальному стані.

Ціна розробки web-сайту в IST.Group

Вартість створення сайту в нашій компанії розраховується в кожному випадку індивідуально і залежить від ряду факторів:

 • Типу інтернет-порталу;
 • Обсягу – кількості сторінок, зображень та ін .;
 • функціоналу;
 • Зовнішнього вигляду ресурсу.

Стверджувати, що на сьогоднішньому ринку немає гідних конкурентів, нам не дозволить совість. Але більшість web-розробників працюють не на клієнта, а заради своєї вигоди, «штампуючи» дешеві, шаблонні сайти. Ми гарантуємо кожному клієнту найвищу якість готового продукту, тому наші ціни вище, ніж у конкурентів.

Звертайтеся в IST.Group! Чим раніше дізнаються про завдання вашого бізнесу, тим швидше ви придбаєте дієвий інструмент!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.