Створення сайтів в Херсоні – вигідно, барвисто, надійно!

Главная » Херсон » Створення сайтів в Херсоні – вигідно, барвисто, надійно!

Компанія IST.Group пропонує послуги з написання і комплексного просування сучасних веб-сайтів будь-якої складності і різної тематики. Завдяки багаторічному досвіду, адже наша компанія відома на ринку IT-послуг вже більше десяти років, ми успішно втілюємо в реальність навіть самі незвичайні ідеї та побажання своїх клієнтів, допомагаємо їм вивести свій бізнес на новий рівень.

Ваш успіх в Інтернеті – це робота наших професіоналів. Ми готові з відповідальністю заявити, що роблять її вони на совість. Підтвердженням тому безліч позитивних відгуків від вдячних замовників. Нам замовляють свої проекти багато відомих бізнес-компанії, і ми успішно їх реалізовуємо. Можете подивитися приклади сайтів наших робіт.

Що пропонує IST.Group?

Створення Web-сайтів – це найкраща можливість заявити про себе, зайнявши гідну нішу в своїй галузі.

Для фахівців нашої компанії немає нерозв’язних завдань. Ми однаково успішно створюємо прості сайти-візитки, є аналогом звичайних паперових візитних карток і багатосторінкові корпоративні сайти, які докладно розповідають про компанію, її діяльність, людей, які там працюють. Ми розробимо неповторний дизайн для вашого інтернет-магазину, тим самим покращивши ваші продажі і створимо унікальний Лендінгем Пейдж, що спонукає зробити замовлення, зробити покупку або підписатися на розсилку. Мало хто розробники можуть похвалитися такими сайтами-каталогами, які створюємо ми, а всі наші новинні портали вражають своєю інформативністю і багатим функціоналом.

Чому варто замовити веб-сайт в IST.Group?

Зробити сайт в Херсоні – значить отримати масу переваг від нашої компанії:

 • Індивідуальність – для кожного проекту ми розробляємо оригінальну графіку і інтерфейс. Ваш веб-портал буде обличчям вашого бізнесу.
 • Інформативність – ми ретельно підбираємо грамотний контент, щоб користувач чітко розумів, що він отримає при співпраці з вами.
 • Лояльність – довіру клієнта успіх для будь-якої організації, адже задоволений споживач – найкращий рекламний інструмент. Ми посприяємо залученню до вас клієнтів, вже налаштованих прихильно, вам необхідно буде тільки закріпити успіх.
 • Професійний підхід – створення сайту в Херсоні – процес багатоступінчастий, кожен етап якого в нашій компанії виконується виключно профільним фахівцем, що володіє величезною теоретичною базою знань і практичним досвідом.
 • Всі розроблені в IST.Group інтернет-ресурси в повному обсязі задовольняють вимоги і принципи сучасного інтернет-маркетингу і головний виконавчий директор-просування.

Заходи проводяться після написання web-сайтів

Розробка сайту в Херсоні на увазі створення дієвого бізнес-інструменту. Але після здачі проекту, ми не залишаємо замовника один на один з готовим веб-порталом. Для всіх наших інтернет-ресурсів за бажанням клієнта передбачено подальший супровід:

 • Інформаційне наповнення;
 • SEO-просування;
 • Розкрутка в соцмережах;
 • Контекстна реклама.

У кожному конкретному випадку ми гарантуємо індивідуальний підхід з урахуванням певних завдань проекту.

Скільки коштує замовити інтернет-портал в компанії IST.Group?

Вартість створення сайту формується індивідуально і залежить від цілей і бажаного функціоналу майбутнього інтернет-ресурсу. Як правило, ціна визначається обов’язковими компонентами і етапами виконуваних робіт. це:

 • Хостинг;
 • домен;
 • Дизайн і верстка;
 • імплементація;
 • Програмування та тестування готового продукту.

Наші фахівці створюють виключно якісний, високотехнологічний, результативний ресурс. Тому тарифи у нас вище, ніж у конкурентів, що пропонують виготовлені в найкоротші терміни за невеликі гроші малоефективні, що не приносять прибуток в майбутньому інтернет-сайти.

Кожен наш веб-портал – це результат злагодженої роботи команди справжніх професіоналів. Ми гарантуємо використання таких методів, інструментів та рішень, які здатні принести будь-якому бізнесу максимальну користь!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.