Розробка сайтів в Херсоні – вигідно, барвисто, надійно!

Главная » Херсон » Розробка сайтів в Херсоні – вигідно, барвисто, надійно!
Якщо знаєте, як робити, робіть, як знаєте. Якщо не знаєте – робіть, як вчили.
Наш web-портал - результат злагодженої роботи

Ми пропонуємо послуги з написання та комплексного просування сучасних web-сайтів будь-якої складності та різної тематики. Завдяки багаторічному досвіду, адже наша компанія відома на ринку IT-послуг вже більше десяти років, ми успішно втілюємо в реальність навіть самі незвичайні ідеї та побажання своїх клієнтів, допомагаємо їм вивести свій бізнес на новий рівень.

Заповнити бриф
Безкоштовна консультація
Дізнатися вартість
Ми пропонуємо
 • Landing Page
 • Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
 • Landing Page
  сторінку з яскравим, барвистим дизайном, що сприяє продажу конкретного товару або певної послуги.
  Landing Page
 • Сайт-візитку
  невеликий портал з десятком сторінок, що інформує відвідувача про конкретну людину або підприємство: сферу діяльності, контактні дані, портфоліо та ін.
  Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
  web-портал для тих, хто збирається реалізовувати товари або послуги через інтернет з можливістю онлайн-оплати та вибором способу доставки.
  Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
  web-сайт, на якому представлені товари або послуги організації з детальним описом і фотографіями.
  Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
  портал з великим числом інтернет-сторінок, що допомагає найбільш вдало представити підприємство в очах клієнтів, ділових партнерів та співробітників.
  Корпоративний сайт
Відправити заявку

Ми пропонуємо послуги з написання та комплексного просування сучасних web-сайтів будь-якої складності та різної тематики. Завдяки багаторічному досвіду, адже наша компанія відома на ринку IT-послуг вже більше десяти років, ми успішно втілюємо в реальність навіть самі незвичайні ідеї та побажання своїх клієнтів, допомагаємо їм вивести свій бізнес на новий рівень.

Ваш успіх в Інтернеті – це робота наших професіоналів. Ми готові з відповідальністю заявити, що роблять її вони на совість. Підтвердженням тому безліч позитивних відгуків від вдячних замовників. Нам замовляють свої проекти багато відомих бізнес-компанії, і ми успішно їх реалізовуємо. 

Створення web-сайтів – це найкраща можливість заявити про себе, зайнявши гідну нішу в своїй галузі.

Для наших фахівців немає нерозв’язних завдань. Ми однаково успішно створюємо прості сайти-візитки, які є аналогом звичайних паперових візитних карток і багатосторінкові корпоративні сайти, які докладно розповідають про компанію, її діяльність, людей, які там працюють. Ми створемо неповторний дизайн для вашого інтернет-магазину, тим самим покращивши ваші продажі та створимо унікальний Landing Page, що спонукає зробити замовлення, зробити покупку або підписатися на розсилку. Мало хто з розробників може похвалитися такими сайтами-каталогами, які створюємо ми, а всі наші нові портали вражають своєю інформативністю та багатим функціоналом.

Перелік наших переваг

Зробити сайт – значить отримати масу переваг від нашої компанії:

 • Індивідуальність – для кожного проекту ми розробляємо оригінальну графіку та інтерфейс. Ваш web-портал буде обличчям вашого бізнесу.
 • Інформативність – ми ретельно підбираємо грамотний контент, щоб користувач чітко розумів, що він отримає при співпраці з вами.
 • Лояльність – довіру клієнта успіх для будь-якої організації, адже задоволений споживач – найкращий рекламний інструмент. Ми посприяємо залученню до вас клієнтів, вже налаштованих прихильно, вам необхідно буде тільки закріпити успіх.
 • Професійний підхідстворення сайту в Херсоні – процес багатоступінчастий, кожен етап якого в нашій компанії виконується виключно профільним фахівцем, що володіє величезною теоретичною базою знань і практичним досвідом.
 • Усі розроблені нами web-сайти у повному обсязі задовольняють вимоги та принципи сучасного інтернет-маркетингу і головний виконавчий директор-просування.
Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів

Розробка сайту в Херсоні на увазі створення дієвого бізнес-інструменту. Але після здачі проекту, ми не залишаємо замовника один на один з готовим web-порталом. Для всіх наших інтернет-ресурсів за бажанням клієнта передбачено подальший супровід:

 • Інформаційне наповнення;
 • SEO-просування;
 • Розкрутка в соцмережах;
 • Контекстна реклама.

У кожному конкретному випадку ми гарантуємо індивідуальний підхід з урахуванням певних завдань проекту.

Скільки коштує замовити інтернет-портал

Вартість створення сайту формується індивідуально та залежить від цілей і бажаного функціоналу майбутнього інтернет-ресурсу. Як правило, ціна визначається обов’язковими компонентами та етапами виконуваних робіт, це:

 • хостинг;
 • домен;
 • дизайн і верстка;
 • імплементація;
 • програмування та тестування готового продукту.

Ми створюємо виключно якісний, високотехнологічний, результативний ресурс. Тому тарифи у нас вище, ніж у конкурентів, що пропонують виготовлені в найкоротші терміни за невеликі гроші малоефективні, що не приносять прибуток в майбутньому інтернет-сайти.

Кожен наш web-портал – це результат злагодженої роботи команди справжніх професіоналів.

Ми гарантуємо використання таких методів, інструментів та рішень, які здатні принести будь-якому бізнесу максимальну користь!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

ЯК це працює Звертаєтеся до нас Попередньо спілкуємося Укладаємо договір Проводимо аудит Віддаємо рекомендації або виконуємо самі Якісна робота сайту
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.