Створення сайтів у Дніпрі – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Главная » Дніпро » Створення сайтів у Дніпрі – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж

Професійне виготовлення web-сайтів сьогодні дуже запитувана послуга, яку зазвичай забезпечує команда кваліфікованих фахівців. Багато підприємців хочуть стати власниками інтернет-порталів для просування своїх ідей в бізнесі. Щоб web-ресурс сприяв реалізації всіх планів, необхідно задіяти в його написанні виключно досвідчених професіоналів. Саме такими являємося ми, більше десяти років здійснюємо успішне створення сайту в Дніпрі. Наші фахівці виконують проекти різної тематики та будь-якої складності.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Етапи  створення web – сайту

Розробка сайту в Дніпрі – це цілий комплекс заходів. Незалежно від типу інтернет-порталу ми готові виконати ряд дій, що дозволяють забезпечити високу якість готового продукту. В цілому процес виготовлення ресурсу передбачає наступні кроки:

 1. Планування – розробка маркетингової стратегії і технічного плану.
 2. Дизайнерське оформлення – не тільки створення привабливої «картинки», а й забезпечення зручності та функціональності порталу шляхом грамотного розташування функціональних елементів і блоків, підбору шрифтів та інших робіт з візуалізації.
 3. Верстка – безпомилково зверстаний web-портал здатний відображатися на всіх видах браузерів, у тому числі і мобільних.
 4. Вибір CMS – система управління дає можливість управляти сайтом кожному користувачеві (додавати сторінки, розділи, контент та ін.).
 5. Наповнення – спектр заходів щодо супроводу та підтримки web-ресурсу за допомогою додавання на сайт унікального контенту.
 6. Тестування – готовий продукт перевіряється на правильність відображення у різних браузерах, на повноцінну працездатність, відсутність помилок у коді.
 7. Сайт викладається на хостинг.

Хто займається написанням інтернет-сайтів?

Створення Web-сайтів – це робота, як мінімум дизайнера і верстальника. Якщо розробляється невеликий ресурс, то з цим може досить успішно впоратися одна людина. У будь-якому випадку творці повинні бути відповідальними, компетентними, розбиратися у тенденціях. Саме такими вважаються фахівці нашої web-студії. Найкращим підтвердженням нашої високої кваліфікації є велике портфоліо сайтів та наявність чималого числа позитивних відгуків від клієнтів.

Створити сайт у Дніпрі можна різного типу:

 • Landing Page – величезне число «фішок», які продаються, яскраві образи, анімації, що привертають увагу користувачів, цікавий слоган на першому екрані, оригінальне фонове оформлення. Лендінгем Пейдж добре окупається, що автоматично робить його дуже популярним та затребуваним.
 • Інтернет-магазин –  принесе найбільший дохід, якщо його дизайн створенний для того, щоб сприяти збільшенню продажу, зручна, зрозуміла навігація, адаптивність під всі типи пристроїв, сайт СЕО-оптимізований, продуманий момент безпеки.
 • Сайт-візитка – складається з декількох блоків – головної сторінки, де коротко викладено інформацію про людину або організацію; другої сторінки з описом товару або послуги; третьої сторінки, на якій вказано контакти компанії.
 • Корпоративний сайт – здатний в рази підійняти престиж вашої фірми за умови постійного розвитку ресурсу та актуалізації інформації.
 • Сайт-каталог – залучає велику кількість трафіку, має високий рівень довіри, буде кращим рішенням для реклами товарів та послуг, містить максимальну опис продукту.

Вартість розробки сайту

Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення, гарантуємо виключно високу якість реалізованих проектів. Тому вартість створення сайту в нас дещо вище, ніж у конкурентів, що виготовляють свою продукцію нашвидку, в результаті чого їх якість бажає бути кращим.

Звернувшись до нас, ви стаєте повноправним членом партнерської програми, яка передбачає тривале, взаємовигідне співробітництво. Питання, що виникають можна обговорити по телефону з нашими менеджерами, які проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

Якісна робота сайту означає високу швидкість завантаження, коректну роботу кожної сторінки, а також ряд інших параметрів, що дозволяють виводити сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заполните заявку и мы вам Перезвоним!


ВЫБЕРИТЕ ЛУЧШЕЕ ВРЕМЯ ДЛЯ ЗВОНКА:

ДО


Отправляя форму, вы соглашаетесь с условиями хранения персональных данных.