Створення сайтів в Дніпрі – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Главная » Дніпро, Дніпропетровська область » Створення сайтів в Дніпрі – ідеальний варіант для просування будь-якого бізнесу!

Ми створюємо не просто сайт, а ваш бізнес та імідж

Професійне виготовлення веб-сайтів сьогодні дуже затребувана послуга, яку зазвичай забезпечує команда кваліфікованих фахівців. Багато підприємців хочуть стати власниками інтернет-порталів для просування своїх ідей в бізнесі. Щоб веб-ресурс сприяв реалізації всіх планів, необхідно задіяти в його написанні виключно досвідчених професіоналів. Саме такоими являемося ми, більше десяти років здійснює успішне створення сайту в Дніпрі. Її фахівці виконують проекти різної тематики і будь-якої складності.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Этапи  створення web – сайту

Розробка сайту в Дніпрі – це цілий комплекс заходів. Незалежно від типу інтернет-порталу ми готові виконати ряд дій, що дозволяють забезпечити високу якість готового продукту. В цілому процес виготовлення ресурсу передбачає наступні кроки:

 1. Планування – розробка маркетингової стратегії і технічного плану.
 2. Дизайнерське оформлення – не тільки створення привабливою «картинки», а й забезпечення зручності і функціональності порталу шляхом грамотного розташуванняфункціональних елементів і блоків, підбору шрифтів і інших робіт по візуалізації.
 3. Верстка – безпомилково зверстаний веб-портал здатний відображатися на всіх видах браузерів, в тому числі і мобільних.
 4. Вибір CMS – система управління дає можливість управляти сайтом кожному користувачеві (додавати сторінки, розділи, контент та ін.).
 5. Наповнення – спектр заходів щодо супроводу та підтримки веб-ресурсу за допомогою додавання на сайт унікального контенту.
 6. Тестування – готовий продукт перевіряється на правильність відображення в різних браузерах, на повноцінну працездатність, відсутність помилок в коді.
 7. Сайт викладається на хостинг.

Хто займається написанням інтернет-сайтів?

Створення Web-сайтів – це робота, як мінімум дизайнера і верстальника. Якщо розробляється невеликий ресурс, то з цим може досить успішно впоратися одна людина. У будь-якому випадку творці повинні бути відповідальними, компетентними, розбираються в тенденціях. Саме такими вважаємося. Найкращим підтвердженням їх високої кваліфікації є велике портфоліо сайтів і наявність чималого числа позитивних відгуків від клієнтів.

Створити сайт в Дніпрі можна різного типу:

 • Landing Page – величезне число продають «фішок», яскраві образи, анімації привертають увагу користувачів, цікавий слоган на першому екрані, оригінальне фонове оформлення. Лендінгем Пейдж добре окупається, що автоматично робить його дуже популярним і затребуваним.
 • Інтернет-магазин – принесе найбільший дохід, якщо на ньому впроваджені продає дизайн, зручна, зрозуміла навігація, адаптивність під всі типи пристроїв, сайт СЕО-оптимізований, продуманий момент безпеки.
 • Сайт-візитка – складається з декількох блоків – головної сторінки, де коротко викладено інформацію про людину або організації; другої сторінки з описом товару або послуги; третьої сторінки, на якій вказані контакти компанії.
 • Корпоративний сайт – здатний в рази підняти престиж вашої фірми за умови постійного розвитку ресурсу і актуалізації інформації.
  Сайт-каталог – залучає велику кількість трафіку, має високий рівень довіри, буде кращим рішенням для реклами товарів і послуг, містить максимальну опис продукту.

Вартість розробки сайту

Ми індивідуально підходимо до виконання кожного замовлення, гарантують виключно високу якість реалізованих проектів. Тому вартість створення сайту у нас трохи вище, ніж у конкурентів, що виготовляють свою продукцію наспіх, в результаті чого їх якість бажає бути кращим.

Звернувшись до нас, ви стаєте повноправним членом партнерської програми, яка передбачає тривале, взаємовигідне співробітництво. Питання, що виникають можна обговорити по телефону з нашими менеджерами, які проконсультують вас абсолютно безкоштовно.

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.