Створення сайтів в Чернівцях – вигідне вкладення в розвиток будь-якого бізнесу!

Главная » Чернівці » Створення сайтів в Чернівцях – вигідне вкладення в розвиток будь-якого бізнесу!

Всемирная сеть Інтернет розвивається стрімкими темпами, і сьогодні багато організацій вже мають власні веб-портали. Мати свій інтернет-ресурс вже стало важливою необхідністю. Саме з цієї причини останнім часом дуже популярною і затребуваною стала послуга створення Web-сайтів. Це – дійсно результативний спосіб «розкрутити» будь-який бізнес. Кожен підприємець може спробувати самостійно зробити офіційний інтернет-сайт своєї фірми. Але існує безліч різних нюансів, незнання яких може звести нанівець всі зусилля.

Де зробити якісний веб-ресурс?

Для розробки інтернет-сайту необхідні спеціальні знання в області веб-програмування, веб-розробки, дизайну та ін. Тому створення сайту в Чернівцях найкраще довірити справжнім професіоналам. Саме такими є фахівці компанії IST.Group, вже більше десяти років надає послуги з web-розробці. За ці роки успішно виконано сотні проектів різної складності і всілякої тематики, приклади робіт можна подивитися в портфоліо сайтів.

Про високий професіоналізм співробітників IST.Group і про те, що вони виготовляють продукт найвищої якості, свідчать численні вдячні відгуки задоволених клієнтів, серед яких чимало відомих бізнес-компаній.

Що можна замовити в IST.Group?

Сьогодні в мережі Інтернет можна зустріти веб-сайти різного типу. На перший погляд, вони схожі між собою, насправді мають значні відмінності, характерні і методи їх написання.

Розробка сайту в Чернівцях передбачає виготовлення наступних видів інтернет-ресурсів:

  • Сайти-візитки;
  • Лендінгем Пейдж (сайти-одностранічнікі);
  • Інтернет-магазини і сайти-каталоги;
  • Корпоративні сайти, інформаційні, іміджеві портали.

Але мета у всіх цих веб-сайтів одна – залучити якомога більше число відвідувачів.

Чи достатньо тільки створити ресурс?

Веб-майстри компанії IST.Group зможуть зробити сайт в Чернівцях з урахуванням всіх побажань замовника. Ми запропонуємо кожному з них набагато більше – розробку ресурсу «під ключ». Сюди входять не тільки хостинг і домен, а й розкручування, просування вашого веб-сайту в ТОП пошукових систем, СЕО-оптимізація. Виготовлення сайту – процес досить непростий і займає не один день. Але наші фахівці відмінно з цим справляються. Для нас не існує нерозв’язних задач.

Чому варто вибрати IST.Group?

Прагнення виконати кожен проект якнайкраще і при цьому вкластися у встановлені терміни – це золоті правила для співробітників нашої компанії. Нас вибирають і рекомендують по ряду причин:

  • Використовуємо в роботі найсучасніші веб-технології – ідеальне відображення сайту на будь-якому браузері.
  • Надаємо довічну гарантію на роботу – технічна підтримка протягом усього часу функціонування вашого інтернет-ресурсу.
  • Завжди в строк виконаний проект – гарантоване дотримання всіх термінів розробки.
  • Контроль проведення всіх робіт – за кожним проектом індивідуально закріплюється відповідальний менеджер, який курирує хід його виконання.
  • Завжди на зв’язку – онлайн 24/7, оперативні відповіді на питання, що цікавлять.

Як визначається ціна веб-сайту в IST.Group?

Вартість створення сайту багато в чому залежить від особливостей дизайну. Він може створюватися за макетом клієнта, а може бути обраний із запропонованих нами рішень. Готовий дизайн від наших фахівців – це не стандартний шаблон, який пропонують багато наших конкурентів. Кожну окрему розробку ми продаємо тільки один раз, поява в мережі «сайтів-близнюків» виключається. Ми гарантуємо кожного замовника високоякісний продукт, який стане по-справжньому дієвим маркетинговим інструментом у розвитку вашого бізнесу. Тому ціни в нашій компанії трохи вище, ніж у інших веб-розробників.

Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку онлайн. Ми охоче допоможемо вам розкрутити бізнес і збільшити дохід, завдяки новітнім інтернет-технологій!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.