Створення сайтів в Чернівцях – вигідне вкладення в розвиток будь-якого бізнесу!

Главная » Чернівці » Створення сайтів в Чернівцях – вигідне вкладення в розвиток будь-якого бізнесу!

Щоб добре жити, треба багато працювати. А для того, щоб стати багатим, потрібно придумати щось інше.

Всесвітня мережа Інтернет розвивається стрімкими темпами, і сьогодні багато організацій вже мають власні веб-портали. Мати свій інтернет-ресурс вже стало важливою необхідністю. Саме з цієї причини останнім часом дуже популярною і затребуваною стала послуга створення Web-сайтів. Це – дійсно результативний спосіб «розкрутити» будь-який бізнес. Кожен підприємець може спробувати самостійно зробити офіційний інтернет-сайт своєї фірми. Але існує безліч різних нюансів, незнання яких може звести нанівець всі зусилля.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Де зробити якісний веб-сайт

Для розробки інтернет-сайту необхідні спеціальні знання в області веб-програмування, веб-розробки, дизайну та ін. Тому створення сайту найкраще довірити справжнім професіоналам. Саме такими є наші розробники, вже більше десяти років надає послуги з web-розробці. За ці роки успішно виконано сотні проектів різної складності і всілякої тематики, приклади робіт можна подивитися в портфоліо сайтів.

Про високий професіоналізм і про те, що ми виготовляем продукт найвищої якості, свідчать численні вдячні відгуки задоволених клієнтів, серед яких чимало відомих бізнес-компаній.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Сьогодні в мережі Інтернет можна зустріти веб-сайти різного типу. На перший погляд, вони схожі між собою, насправді мають значні відмінності, характерні і методи їх написання.

Розробка сайту  передбачає виготовлення наступних видів інтернет-ресурсів:

  • Сайти-візитки;
  • Лендінгем Пейдж (сайти-одностранічнікі);
  • Інтернет-магазини і сайти-каталоги;
  • Корпоративні сайти, інформаційні, іміджеві портали.

Але мета у всіх цих веб-сайтів одна – залучити  більше число відвідувачів.

Чи достатньо тільки створити ресурс?

Веб-майстри нашої студії зможуть зробити сайт в Чернівцях з урахуванням всіх побажань замовника. Ми запропонуємо кожному з них набагато більше – розробку ресурсу «під ключ». Сюди входять не тільки хостинг і домен, а і просування вашого веб-сайту в ТОП пошукових систем, СЕО-оптимізація. Виготовлення сайту – процес досить непростий і займає не один день. Але наші фахівці відмінно з цим справляються. Для нас не існує нерозв’язних задач.

Чому варто вибрати нас!

Прагнення виконати кожен проект якнайкраще і при цьому вкластися у встановлені терміни – це наші золоті правила. Нас вибирають і рекомендують по ряду причин:

  • Використовуємо в роботі найсучасніші веб-технології – ідеальне відображення сайту на будь-якому браузері.
  • Надаємо  гарантію на роботу – технічна підтримка протягом усього часу функціонування вашого інтернет-ресурсу.
  • Завжди в строк виконаний проект – гарантоване дотримання всіх термінів розробки.
  • Контроль проведення всіх робіт – за кожним проектом індивідуально закріплюється відповідальний менеджер, який курирує хід його виконання.
  • Завжди на зв’язку –  оперативні відповіді на питання, що цікавлять.

Як визначається ціна веб-сайту

Вартість створення сайту багато в чому залежить від особливостей дизайну. Він може створюватися за макетом клієнта, а може бути обраний із запропонованих нами рішень. Готовий дизайн від наших фахівців – це не стандартний шаблон, який пропонують багато наших конкурентів. Кожну окрему розробку ми продаємо тільки один раз, поява в мережі «сайтів-близнюків» виключається. Ми гарантуємо кожного замовника високоякісний продукт, який стане по-справжньому дієвим маркетинговим інструментом у розвитку вашого бізнесу. Тому ціни у нас трохи вище, ніж у інших веб-розробників.

Зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку онлайн. Ми охоче допоможемо вам розкрутити бізнес і збільшити дохід, завдяки новітнім інтернет-технологій!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.