Створення сайтів в Чернігові – від простих рішень до унікальних веб-проектів!

Главная » Чернігів » Створення сайтів в Чернігові – від простих рішень до унікальних веб-проектів!

Веб-сайт для будь-якого бізнесу вже давно не є чимось вторинним або іміджевим. У сучасному світі це вже необхідність, обов’язковий пункт в маркетингової стратегії розвитку організації, який було б нерозумно ігнорувати.

Інтернет-ресурс для бізнесу повинен бути не тільки привабливим і цікавим, але і приносити своєму власникові користь. Створити простенький веб-сайт під силу будь-якому фрілансеру, а виготовити дійсно продукт високої якості зможуть лише справжні професіонали. Саме такі фахівці працюють в компанії IST.Group, відомої на вітчизняному ринку IT-послуг вже більше десяти років. За цей час було виконано величезну кількість проектів різної складності та тематики, які досить успішно функціонують і сьогодні.

Створення Web-сайтів – основний напрямок діяльності нашої компанії. Лендінгем-одностранічнік або величезний інтернет-магазин – ми зробимо будь-яку web-розробку максимально корисною для власника. Наші роботи можна подивитися в портфоліо сайтів.

Наші фахівці застосовують професійний досвід спільно з передовими технологіями, щоб створювати для вас кращі інтернет-ресурси. Що отримує клієнт? Не просто веб-сайт, а грамотно розроблений портал з відмінною навігацією, швидким завантаженням і оптимізацією під будь-які види браузерів.

Чим відрізняються наші web-сайти від продуктів конкурентів?

Щоб зробити сайт в Чернігові якісно, ​​ми звертаємо увагу на кожну деталь, в результаті отримуємо ресурс, який має:

Ідеальне відображення на всіх типах пристроїв;
Грамотну структуру і нескладну навігацію;
Стильний дизайн;
Швидке відкриття кожної сторінки;
Чистий код і базову оптимізацію під пошукові системи.

Що ми можемо запропонувати?

Створення сайту в Чернігові передбачає розробку різних інтернет-ресурсів:

Сайти-візитки – бажаєте представити свій бізнес в мережі – оптимальним варіантом буде саме такою портал.
Лендінзі – хочете, щоб користувач відразу зацікавився вашим товаром або послугою – наші Landing Page найефективніші рекламні інструменти для швидкого продажу;
Інтернет-магазини – ми створює тільки такі, які будуть працювати;
Сайти-каталоги – барвисті, з докладним описом і фото кожної товарної позиції або груп товарів – ми робимо саме такі;
Корпоративні сайти – виготовимо комерційно успішні, ефективні інтернет-ресурси за індивідуальним проектом.

Нас вибирають кращі

Серед наших замовників багато відомих бізнес-компаній, завдяки їх позитивними відгуками і рекомендаціям ми заслужили гідну репутацію в сфері веб-розробки. Чому люди звертаються до нас? Тому, що розробка сайту в Чернігові – це:

Сучасний, стильний, унікальний дизайн;
Коректне відображення на всіх сучасних браузерах;
Підбір якісного хостингу і домену;
Успішне вирішення найскладніших технічних завдань;
Оперативне виконання будь-яких доробок;
Інформаційна підтримка клієнтів;
Безкоштовне навчання адмініструванню веб-сайту.

Ціна розробки інтернет-ресурсу в IST.Group

Замовляючи web-сайт в нашій компанії, клієнт платить не тільки за дизайн і верстку, а отримує повний пакет послуг з розробки дієвих інструментів для свого бізнесу. Вартість створення сайту у нас – це сумарна вартість верстки, дизайну, хостингу, системи управління контентом, технічної підтримки, яка проводиться протягом усього часу роботи ресурсу.

Кінцева вартість залежить від кількості сторінок, складності дизайну, анімацій та інших елементів, тому розраховується індивідуально для кожного проекту. Ми гарантуємо кожному клієнту продукт найвищої якості, тому наші тарифи трохи вище, ніж у деяких наших конкурентів. Не ризикуйте, не женіться за дешевизною, щоб в майбутньому не довелося втрачати час і гроші на пошук нового підрядника, здатного усунути недоліки попередніх творців.

Компанія IST.Group дорожить своїм чесним ім’ям і кожним клієнтом. Ми пропонуємо гідні умови, що дозволяють вигідно замовити необхідний веб-ресурс!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.