Створення сайтів у Бучі – краще рішення для просування бізнесу!

Главная » Буча » Створення сайтів у Бучі – краще рішення для просування бізнесу!

Хороші часи-це добре, погані часи-ще краще.

Всесвітня мережа Інтернет сьогодні вважається могутнім джерелом розвитку будь-якого бізнесу, створення необхідного іміджу, розширення каналів отримання прибутку. Web-ресурс для будь-якої фірми є не тільки дієвим, але й обов’язковим маркетинговим інструментом, якщо ж він якісно створений та ефективно працює

Ми вже більше десяти років надаємо послуги з виготовлення, доопрацювання, обслуговування та технічної підтримки web-сайтів будь-якої складності і різних тематик. За цей час наші фахівці реалізували не одну сотню успішних проектів. Для цього ми використовуємо сучасний дизайн, адаптивну верстку, зручні системи управління ресурсом.

Найкраще про професіоналізм розкажуть наші роботи, представлені в портфоліо сайтів. Ми пишаємося своїми сайтами-візитками, Лендінгами, які приносять дохід, інтернет-магазинами і корпоративними сайтами. Кожен наш проект виконується з урахуванням всіх вимог та побажань замовників. Тому ми маємо велику кількість позитивних відгуків від вдячних клієнтів.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Як ми працюємо!

Створення сайту  грунтується на професійному підході до кожного етапу роботи та максимальному зануренні в проект. Для цього ми спільно із замовником визначаємо завдання й аудиторію майбутнього ресурсу, формуємо технічне завдання і тільки після затвердження починаємо створення web-сайтів.

Ми гарантуємо кожному клієнту:

 • Професійний підхід – максимально занурюємося у нішу вашого бізнесу, досліджуємо ринок, моніторимо конкурентів, виявляємо цільову аудиторію.
 • Досвідчений кваліфікований персонал – менеджери, копірайтери, верстальники, web-програмісти, дизайнери, СЕО-фахівці, маркетологи, фахівці з SMM-просування та контекстної реклами.
 • Оригінальний дизайн – ми готові опрацювати естетику майбутнього web-сайту виходячи з ваших побажань, завдань проекту, кон’юнктури ринку та специфіки акредитуючої продукту.
 • Передові web-технології – ми активно застосовуємо новітні web-розробки, щоб максимально відповідати часу і надавати своїм замовникам виключно найактуальніші на ринку рішення.
 • Зручність користування – придбати товар на вашому інтернет-порталі можна буде із будь-якого пристрою: комп’ютера, ноутбука, планшета, смартфона в один клік.
 • Нескладне управління  – ми проводимо безкоштовне навчання адмініструванню сайту.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Створити сайт можливо будь-якої складності. Ми допоможемо підібрати для вас найбільш відповідний варіант. Це може бути:

 • Сайт-візитка – містить інформацію про організацію або підприємця, що  складається, як правило, з однієї або декількох інтернет-сторінок.
 • Корпоративний сайт – великий проект, не тільки розповідає про діяльність підприємства, але й  включає каталог продукції, документи, статті, інформацію про персонал і т.д..
 • Landing page – посадкова сторінка, яка допомагає продавати товари або послуги, що складається з однієї інтернет-сторінки, але кількох перегортувань інформаційних екранів.
 • Інтернет-магазин – дозволяє користувачам не тільки познайомитися з товаром, а й придбати його в режимі онлайн. Такий портал може містити фільтри товарних позицій, кошик, особистий кабінет, підключені до web-сайту платіжної системи.
 • Сайт-каталог – електронний перелік товарів з детальним описом і прикріпленими фотографіями.

Скільки коштує створити інтернет-ресурс

Розробка сайту в Бучі залежить від того, що клієнт бажає бачити в підсумку. Найбільше на ціну впливає функціонал ресурсу. Наприклад, сайт-каталог буде коштувати дешевше, ніж великий інтернет-магазин.

Наша компанія стежить за трендами та дотримується ключових принципів виготовлення високоякісного, результативного продукту. Тому вартість створення сайту у нас дорожче, ніж у конкурентів, які розробляють малоефективні web-сайти.

Ми вже допомогли багатьом бізнес-компаніям презентувати свою діяльність в мережі з найкращої сторони, тим самим забезпечивши отримання прибутку в найкоротші терміни.

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.