Створення сайтів в Бучі – краще рішення для просування бізнесу!

Главная » Буча » Створення сайтів в Бучі – краще рішення для просування бізнесу!

Всемирная сеть Інтернет сьогодні вважається могутнім джерелом розвитку будь-якого бізнесу, створення необхідного іміджу, розширення каналів отримання прибутку. Веб-ресурс для будь-якої фірми є не тільки дієвим, але і обов’язковим маркетинговим інструментом, якщо ж він якісно створений і ефективно працює

Компанія IST.Group вже більше десяти років надає послуги з виготовлення, доопрацювання, обслуговування та технічної підтримки веб-сайтів будь-якої складності і різних тематик. За цей час наші фахівці реалізували не одну сотню успішних проектів. Для цього ми використовуємо сучасний дизайн, адаптивну верстку, зручні системи управління ресурсом.

Найкраще про наш професіоналізм розкажуть наші роботи, представлені в портфоліо сайтів. Ми пишаємося своїми сайтами-візитками, які продають Лендінзі, інтернет-магазинами і корпоративними сайтами. Кожен наш проект виконується з урахуванням всіх вимог і побажань замовників. Тому ми маємо велику кількість позитивних відгуків від вдячних клієнтів.

Як ми працюємо?

Створення сайту в Бучі грунтується на професійному підході до кожного етапу роботи і максимальному зануренні в проект. Для цього ми спільно з замовником визначаємо завдання і аудиторію майбутнього ресурсу, формуємо технічне завдання і тільки після затвердження починаємо створення Web-сайтів.

Ми гарантуємо кожному клієнту:

 • Професійний похід – максимально занурюємося в нішу вашого бізнесу, досліджуємо ринок, моніторимо конкурентів, виявляємо цільову аудиторію
 • Досвідчений кваліфікований персонал – менеджери, копірайтери, верстальники, веб-програмісти, дизайнери, СЕО-фахівці, маркетологи, фахівці з SMM-просування і контекстній рекламі.
 • Оригінальний дизайн – ми готові опрацювати естетику майбутнього веб-сайту виходячи з ваших побажань, завдань проекту, кон’юнктури ринку та специфіки акредитуючої продукту.
 • Передові веб-технології – ми активно застосовуємо новітні web-розробки, щоб максимально відповідати часу і надавати своїм замовникам виключно найактуальніші на ринку рішення.
 • Зручність користування – придбати товар на вашому інтернет-порталі можна буде з будь-якого пристрою: комп’ютера, ноутбука, планшета, смартфона в один клік.
 • Нескладне управління ми проводимо безкоштовне навчання адмініструванню сайту.

Різновиди веб-сайтів від компанії IST.Group

Зробити сайт в Бучі можна будь-якої складності. Ми допоможемо підібрати для вас найбільш підходящий варіант. Це може бути:

 • Сайт-візитка – містить інформацію про організацію або підприємця і складається, як правило, з однієї або декількох інтернет-сторінок.
 • Корпоративний сайт – великий проект, не тільки розповідає про діяльність підприємства, але включає каталог продукції, документи, статті, інформацію про персонал і т.д..
 • Landing page – посадкова сторінка, яка допомагає продавати товари або послуги, що складається з однієї інтернет-сторінки, але кількох перегортувалися інформаційних екранів.
 • Інтернет-магазин – дозволяє користувачам не тільки познайомитися з товаром, а й придбати його в режимі онлайн. Такий портал може містити фільтри товарних позицій, кошик, особистий кабінет, підключені до веб-сайту платіжні системи.
 • Сайт-каталог – електронний перелік товарів з детальним описом і прикріпленими фотографіями.

Скільки коштує створити інтернет-ресурс в IST.Group?

Розробка сайту в Бучі залежить від того, що клієнт бажає бачити в підсумку. Найбільше на ціну впливає функціонал ресурсу. Наприклад, сайт-каталог буде коштувати дешевше, ніж великий інтернет-магазин.

Наша компанія стежить за трендами і дотримується ключових принципів виготовлення високоякісного, результативного продукту. Тому вартість створення сайту у нас дорожче, ніж у конкурентів, які розробляють малоефективні web-сайти.

Ми вже допомогли багатьом бізнес-компаніям презентувати свою діяльність в мережі з вигідного ракурсу, тим самим забезпечивши отримання прибутку в найкоротші терміни.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.