Створення сайтів в Броварах – нас вибирають, тому що нам довіряють!

Главная » Бровари » Створення сайтів в Броварах – нас вибирають, тому що нам довіряють!

Мати власний веб-портал сьогодні – це не примха і не данина сучасній моді, зараз це важлива необхідність. Особливо, це актуально для людей, що займаються бізнесом: від приватних підприємців до власників великих холдингів. Для них створення сайту в Броварах дозволить відкрити нові можливості, залучити потенційних клієнтів, закріпитися на надійних позиціях в середовищі конкурентів. З огляду на сучасні тенденції створення Web-сайтів вже давно стало професійної послугою, що надається, як окремими фахівцями так і спеціалізованими фірмами.

Де замовити хороший веб-сайт?

Якісний інтернет-ресурс – це особа організації та її престиж. Тому той, хто турбується про свій імідж, вважає за краще виготовлення веб-сайтів в компанії IST.Group, що займається веб-розробкою протягом десяти років.

Ми не потребуємо в рекламі – її роблять імена наших замовників. Розробка сайту в Броварах – це те, що ми робимо сьогодні краще конкурентів. Доказ тому – подяки наших постійних клієнтів. Ми переслідуємо загальні цілі – зробити ваш інтернет-ресурс запам’ятовується, креативним, що приносить прибуток. Приклади наших робіт можна подивитися у великому портфоліо сайтів.

Як створюються веб-сайти в IST.Group?

Від дзвінка замовника до запуску готового проекту сайт проходить кілька етапів:

  • Формування технічного завдання;
  • Складання концепції головної сторінки;
  • Розробка дизайну;
  • Верстка;
  • Програмування та тестування.

Зробити сайт в Броварах – значить гарантовано забезпечити своїй компанії збільшення прибутковості як мінімум на 35%, престижність і помітність на тлі конкурентів.

Вам не доведеться переконувати в своїх перевагах клієнтів і ділових партнерів – це зробить інтернет-портал вашої організації.

Що пропонує IST.Group?

Замовляючи інтернет-сайт в нашій компанії необхідно визначитися, яку мету він буде виконувати. Наші фахівці мають величезний досвід і необхідні знання у виготовленні веб-порталів будь-якої складності. На їхньому рахунку сотні успішно реалізованих проектів різної тематики:

  • Односторінкові Landing Page – найпростіші ресурси, призначені для продажу одного виду товару, запрошення людей на конкретний захід, презентацію певної акції та ін.
  • Сайти-візитки – прості web-сайти на одну або кілька сторінок, що дозволяють надати основну інформацію про організацію або окрему людину.
  • Інтернет-магазини – повноцінні торговельні інтернет-майданчики для продажу всіх видів товарів і послуг.
  • Сайти-каталоги – великі, функціональні веб-ресурси, які містять великий обсяг інформації по рубриках.
  • Корпоративні сайти – складні інтернет-ресурси, що з’єднують функції візитки з каталогами, фотогалереями, блогами і ін.

Чому люди вибирають нас?

Всі інтернет-сайти, створені в IST.Group ексклюзивні, розроблені з урахуванням потреб конкретного клієнта. Ми не застосовуємо шаблонних рішень ані в дизайні, ні при верстці, гарантуємо стовідсоткову запам’ятовуваність кожного сайту. Якщо за розробку взялися наші професіонали, значить ресурс займе топове місце в пошуку.

Скільки коштує створення сайту в IST.Group?

На це питання ми завжди відповідаємо чесно, і це дозволяє нам не втрачати своїх клієнтів.

Розробка веб-сайтів і супровід – один з найважливіших кроків у вашому бізнесі. Ми дбаємо про імідж вашої фірми, тому на відміну від своїх конкурентів не користуємося дешевими шаблонами в роботі над проектами. А, як відомо імідж дорогого коштує, тобто вартість створення сайту у нас вище, ніж у деяких веб-розробників.

Замовити ресурс, ціна якого не зміниться в ході виконання проекту, завжди можна в нашій компанії. У нас відсутні приховані платежі, а чесність у відносинах із замовниками завжди стоїть в пріоритеті. Тому свої тарифи ми не приховуємо, а навпаки надаємо можливість замовляти саме те, що потрібно вам, а не те, чим ви не плануєте користуватися.

Якісний веб-сайт від компанії IST.Group може стати для вас основною платформою для продажів і візитною карткою вашого бізнесу в Інтернеті!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.