Створення сайтів у Броварах – нас вибирають, тому що нам довіряють!

Главная » Бровари » Створення сайтів у Броварах – нас вибирають, тому що нам довіряють!

Віддайте мале, щоб зберегти багато.

Мати власний web-портал сьогодні – це не примха і не данина сучасній моді, зараз це важлива необхідність. Особливо, це актуально для людей, що займаються бізнесом: від приватних підприємців до власників великих холдингів. Для них створення сайту в Броварах дозволить відкрити нові можливості, залучити потенційних клієнтів, закріпитися на надійних позиціях в середовищі конкурентів. З огляду на сучасні тенденції створення web-сайтів вже давно стало професійної послугою, що надається, як окремими фахівцями так і спеціалізованими фірмами.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Якісний інтернет-ресурс – це особа організації та її престиж. Тому той, хто турбується про свій імідж, вважає за краще виготовлення web-сайтів в нашій компанії, що займається web-розробкою протягом десяти років.

Ми не потребуємо реклами – її створюють імена наших замовників. Розробка сайту в Броварах – це те, що ми робимо сьогодні краще конкурентів. Доказ тому – подяки наших постійних клієнтів. Ми переслідуємо загальні цілі – зробити ваш інтернет-ресурс запам’ятовується, креативним, що приносить прибуток. 

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Від дзвінка замовника до запуску готового проекту  сайт проходить кілька етапів:

  • Формування технічного завдання;
  • Складання концепції головної сторінки;
  • Розробка дизайну;
  • Верстка;
  • Програмування та тестування.

Створити сайт  – значить гарантовано забезпечити своїй компанії збільшення прибутковості як мінімум на 35%, престижність та помітність на тлі конкурентів.

Вам не доведеться переконувати клієнтів і ділових партнерів у своїх перевагах  – це зробить інтернет-портал вашої організації.

Що пропонуємо

Замовляючи інтернет-сайт в нашій компанії необхідно визначитися, яку мету він буде виконувати. Наші фахівці мають величезний досвід та необхідні знання у виготовленні web-порталів будь-якої складності. На їхньому рахунку сотні успішно реалізованих проектів різної тематики:

  • Односторінкові Landing Page – найпростіші ресурси, призначені для продажу одного виду товару, запрошення людей на конкретний захід, презентацію певної акції та ін.
  • Сайти-візитки – прості web-сайти на одну або кілька сторінок, що дозволяють надати основну інформацію про організацію або окрему людину.
  • Інтернет-магазини – повноцінні торговельні інтернет-майданчики для продажу всіх видів товарів і послуг.
  • Сайти-каталоги – великі, функціональні web-ресурси, які містять великий обсяг інформації по рубриках.
  • Корпоративні сайти – складні інтернет-ресурси, що з’єднують функції візитки з каталогами, фотогалереями, блогами та ін.

Нас обирають

Усі інтернет-сайти, створені нами – ексклюзивні, розроблені з урахуванням потреб конкретного клієнта. Ми не застосовуємо шаблонних рішень ні в дизайні, ні при верстці, гарантуємо стовідсоткову запам’ятовуваність кожного сайту. Якщо за розробку взялися наші професіонали, значить ресурс займе топове місце в пошуку.

Скільки коштує створення сайту

На це питання ми завжди відповідаємо чесно, і це дозволяє нам не втрачати своїх клієнтів.

Розробка web-сайтів та супровід – один з найважливіших кроків у вашому бізнесі. Ми дбаємо про імідж вашої фірми, тому на відміну від своїх конкурентів не користуємося дешевими шаблонами в роботі над проектами. А, як відомо імідж дорогого коштує, тобто вартість створення сайту в нас вище, ніж у деяких web-розробників.

Замовити ресурс, ціна якого не зміниться в ході виконання проекту, завжди можна в нашій компанії. У нас відсутні приховані платежі, а чесність у відносинах із замовниками завжди стоїть в пріоритеті. Тому свої тарифи ми не приховуємо, а навпаки надаємо можливість замовляти саме те, що потрібно вам, а не те, чим ви не плануєте користуватися.

Якісний web-сайт від нашої компанії може стати для вас основною платформою для продажів та візитною карткою вашого бізнесу в Інтернеті!

Please follow and like us:
Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

ЯК ПРАЦЮВАТИ З КИТАЙСЬКИМИ ПОСТАЧАЛЬНИКАМИ?

Все частіше підприємці намагаються здійснювати закупівлі товарів у постачальників з Китаю. Як уникнути складнощів перекладу, навчитися поважати культуру народу іншої
Читати далі…

Трафик на сайт

Як залучити трафік на сайт

Будь який онлайн-магазин залишиться «бездиханним», якщо його веб-сайт буде не відвідуваним користувачами. Навіть при наявності величезного вибору товарів, високої якості
Читати далі…

Відкриваємо віртуальний магазин парфумерії та косметики

Спробуйте подумки перенестися в казкове б’юті-царство, де править балом краса. Це не жарт: будемо розбиратися в питаннях продажу косметичних засобів
Читати далі…

22 явні і неявні причини відсутності продажів вашого інтернет-магазину: приклади і способи вирішення проблем

Ви не розумієте, чому відсутні продажі? Скористайтеся рекомендаціями фахівців, в них вкладено величезний досвід і велике число напрацювань в e-commerce.
Читати далі…

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читати далі…

Як правильно фотографувати продукцію для онлайн-магазину?

Люди сподіваються, що комерційні онлайн-пропозиції абсолютно відповідають дійсності. Якщо в традиційному супермаркеті можна особисто оглянути й помацати необхідний товар, то
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.