Створення сайтів в Боярці – професійна розробка програмних рішень для бізнесу!

Главная » Боярка » Створення сайтів в Боярці – професійна розробка програмних рішень для бізнесу!

Будь-яка зміна прокладає шлях іншим змінам.

Наша компанія вже більше десяти років спеціалізується на створенні веб-сайтів різного напрямку. Робота над кожним проектом починається з докладного аналізу бізнесу замовника і побудови маркетингової концепції. Відчуваючи себе відповідальними за успіх клієнта, наші фахівці виготовляють якісні інтернет-ресурси для досягнення максимально високих результатів.

За час своєї діяльності ми успішно реалізувала сотні проектів, приклади яких можна подивитися у великому портфоліо сайтів. Ми дорожимо кожним своїм замовником. Серед наших клієнтів багато відомих бізнес-компаній, не без нашої допомоги стали успішними в своїй сфері бізнесу.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Що пропонує наша компанія 

Створення Web-сайтів в нашій веб студії передбачає надання широкого спектра послуг:

  • Розробку інтернет-сайтів різного типу;
  • Створення унікального дизайну;
  • СЕО-просування;
  • Реєстрацію домену, розміщення на хостингу;
  • Аудит ресурсу і технічну підтримку.

Серед переваг співпраці з нашою компанією основним є гарантія високої якості всіх проведених заходів.

Створення сайту – це наша робота, і ми в ній професіонали. Ми застосовуємо всі найсучасніші інструменти, щоб зробити ваш веб-портал зручним, гідним, популярним.

Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів.

Нашим експертам під силу розробка сайту в Боярці будь-якого типу:

  • Landing page – нові канали для залучення клієнтів, збільшення продажів. Відмінне рішення для малого, середнього і великого бізнесу. Лендінгем Пейдж може виступати частиною вже наявного порталу або бути окремою сторінкою.
  • Сайт-візитка – веб-ресурс невеликого розміру, що має мінімальну функціональність і користується великою популярністю. Такий сайт здатний по максимуму розповісти про свого власника, його бізнесі або наданої послуги.
  • Інтернет-магазин – сучасна віртуальна торгова площадка, відповідна ряду вимог, що гарантують високий рівень продажів в мережі.
  • Сайт-каталог – надає потенційним клієнтам вичерпну інформацію на їхній запит. Даний портал по дизайну нагадує інтернет-магазин, проте має істотну відмінність – відсутність кошика для замовлень. Зв’язок з клієнтами підтримується за допомогою чату або зворотного дзвінка.
  • Корпоративний сайт – матиме позитивний вплив на клієнтів і ділових партнерів, створить імідж організації в мережі Інтернет, дозволить співробітникам відстежувати новини всередині фірми.

Чому створення веб-проекту коштує дорого?

Щоб зробити сайт необхідна участь згуртованої компанії досвідчених фахівців в різних напрямках web-розробки, програмування, дизайну, копірайтингу, інтернет-маркетингу, СЕО-оптимізації. Тільки їх спільними зусиллями кожного замовника буде забезпечений індивідуальний підхід. Ми дорожимо репутацією своєї компанії і робимо так, що кожен клієнт залишиться задоволеним.

Вартість створення сайту і необхідність додаткових послуг ми узгоджуємо з кожним замовником окремо, так як в залежності від тематики проекту, складності та обсягу майбутньої роботи, структури та функціональності сайту можливі коригування за ціною. Ми не обіцяємо дешевих розцінок, адже хороший продукт не може коштувати три копійки. Дорого – це не означає неможливо. Чи не турбуйтеся і не поспішайте відмовлятися від співпраці. Подумайте про ту вигоду, яку ви заплатите за класний веб-сайт, здатний в кінцевому результаті повністю виправдати вкладений в нього капітал. Або ви готові, як скупий, заплатити двічі, скориставшись послугами наших конкурентів?

Вартість наших послуг дозволяє нам забезпечувати однаково гідну якість, як створення простеньких сайтів-візиток, так і виготовлення складних корпоративних порталів. Підсумок нашої професійної діяльності коштує витрачених коштів!

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.