Створення сайтів в Боярці – професійна розробка програмних рішень для бізнесу!

Главная » Боярка » Створення сайтів в Боярці – професійна розробка програмних рішень для бізнесу!

Компанія IST.Group вже більше десяти років спеціалізується на створенні веб-сайтів різного напрямку. Робота над кожним проектом починається з докладного аналізу бізнесу замовника і побудови маркетингової концепції. Відчуваючи себе відповідальними за успіх клієнта, наші фахівці виготовляють якісні інтернет-ресурси для досягнення максимально високих результатів.

За час своєї діяльності IST.Group успішно реалізувала сотні проектів, приклади яких можна подивитися у великому портфоліо сайтів. Ми дорожимо кожним своїм замовником. Серед наших клієнтів багато відомих бізнес-компаній, не без нашої допомоги стали успішними в своїй сфері бізнесу.

Що пропонує компанія IST.Group?

Створення Web-сайтів в нашій компанії передбачає надання широкого спектра послуг:

  • Розробку інтернет-сайтів різного типу;
  • Створення унікального дизайну;
  • СЕО-просування;
  • Реєстрацію домену, розміщення на хостингу;
  • Аудит ресурсу і технічну підтримку.

Серед переваг співпраці з нашою компанією основним є гарантія високої якості всіх проведених заходів.

Створення сайту в Боярці – це наша робота, і ми в ній професіонали. Ми застосовуємо всі найсучасніші інструменти, щоб зробити ваш веб-портал зручним, гідним, популярним.

Інтернет-ресурс будь-якої складності «під ключ»!

Що ж собою являють веб-сайти від компанії IST.Group? Нашим експертам під силу розробка сайту в Боярці будь-якого типу:

  • Landing page – нові канали для залучення клієнтів, збільшення продажів. Відмінне рішення для малого, середнього і великого бізнесу. Лендінгем Пейдж може виступати частиною вже наявного порталу або бути окремою сторінкою.
  • Сайт-візитка – веб-ресурс невеликого розміру, що має мінімальну функціональність і користується великою популярністю. Такий сайт здатний по максимуму розповісти про свого власника, його бізнесі або наданої послуги.
  • Інтернет-магазин – сучасна віртуальна торгова площадка, відповідна ряду вимог, що гарантують високий рівень продажів в мережі.
  • Сайт-каталог – надає потенційним клієнтам вичерпну інформацію на їхній запит. Даний портал по дизайну нагадує інтернет-магазин, проте має істотну відмінність – відсутність кошика для замовлень. Зв’язок з клієнтами підтримується за допомогою чату або зворотного дзвінка.
  • Корпоративний сайт – матиме позитивний вплив на клієнтів і ділових партнерів, створить імідж організації в мережі Інтернет, дозволить співробітникам відстежувати новини всередині фірми.

Чому створення веб-проекту коштує дорого?

Щоб зробити сайт в Боярці необхідна участь згуртованої компанії досвідчених фахівців в різних напрямках web-розробки, програмування, дизайну, копірайтингу, інтернет-маркетингу, СЕО-оптимізації. Тільки їх спільними зусиллями кожного замовника буде забезпечений індивідуальний підхід. Ми дорожимо репутацією своєї компанії і робимо так, що кожен клієнт залишиться задоволеним.

Вартість створення сайту і необхідність додаткових послуг ми узгоджуємо з кожним замовником окремо, так як в залежності від тематики проекту, складності та обсягу майбутньої роботи, структури та функціональності сайту можливі коригування за ціною. Ми не обіцяємо дешевих розцінок, адже хороший продукт не може коштувати три копійки. Дорого – це не означає неможливо. Чи не турбуйтеся і не поспішайте відмовлятися від співпраці. Подумайте про ту вигоду, яку ви заплатите за класний веб-сайт, здатний в кінцевому результаті повністю виправдати вкладений в нього капітал. Або ви готові, як скупий, заплатити двічі, скориставшись послугами наших конкурентів?

Вартість наших послуг дозволяє нам забезпечувати однаково гідну якість, як створення простеньких сайтів-візиток, так і виготовлення складних корпоративних порталів. Підсумок нашої професійної діяльності коштує витрачених коштів!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.