Створення сайтів у Борисполі – вигідно, якісно, точно в термін!

Главная » Бориспіль » Створення сайтів у Борисполі – вигідно, якісно, точно в термін!
Обираючи мету, цільтеся вище, не боячись потрапити в зірки.
У вас немає власного web-сайту?

Грамотна розробка сайту - це важливо: відвідувачам інтернет-ресурсу достатньо кількох хвилин, щоб сформувати враження про вашу фірму. Незручний, непривабливий портал змусить користувача перейнятися недовірою і негативними емоціями. І навпаки, замовивши сучасний, стильний, якісний web-сайт у нашій компанії, ви зможете гарантовано розраховувати на прихильне ставлення відвідувачів.

Заповнити бриф
Безкоштовна консультація
Дізнатися вартість
Ми пропонуємо
 • Landing Page
 • Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
 • Landing Page
  сторінку з яскравим, барвистим дизайном, що сприяє продажу конкретного товару або певної послуги.
  Landing Page
 • Сайт-візитку
  невеликий портал з десятком сторінок, що інформує відвідувача про конкретну людину або підприємство: сферу діяльності, контактні дані, портфоліо та ін.
  Сайт-візитку
 • Інтернет-магазин
  web-портал для тих, хто збирається реалізовувати товари або послуги через інтернет з можливістю онлайн-оплати та вибором способу доставки.
  Інтернет-магазин
 • Сайт-каталог
  web-сайт, на якому представлені товари або послуги організації з детальним описом і фотографіями.
  Сайт-каталог
 • Корпоративний сайт
  портал з великим числом інтернет-сторінок, що допомагає найбільш вдало представити підприємство в очах клієнтів, ділових партнерів та співробітників.
  Корпоративний сайт
Відправити заявку

У вашої організації ще немає власного web-сайту? Це означає, що ви регулярно втрачаєте безліч клієнтів, які у пошуках саме ваших товарів або послуг у мережі Інтернет. Наявність бізнес-сайту збільшить продажі, ви знайдете нових партнерів, надасте своїм покупцям більш високий рівень сервісу, отримаєте надійний засіб зворотного зв’язку.

Замовте створення web-сайтів у нашій компанії, щоб не втратити жодного замовлення та прибуток. Ми розробимо для вас web-майданчик, про який люди дізнаються про вас та вашу діяльності, познайомляться з вашими пропозиціями, оцінять переваги взаємовигідного співробітництва.

Чому ми?

Ми надаємо послуги web-розробки вже більше десяти років. Завдяки сотням успішно реалізованих за ці роки проектів ми завоювали репутацію грамотного, відповідального, виконавчого підрядника. Наші співробітники – справжні професіонали своєї справи, їх високу майстерність підкріплюється якісно виготовленими web-ресурсами.

Оцінити рівень нашого сервісу, якість виготовленого продукту, переваги співпраці з нами ви зможете, якщо прочитаєте відгуки наших реальних клієнтів.

Грамотна розробка сайту – це важливо: відвідувачам інтернет-ресурсу достатньо кількох хвилин, щоб сформувати враження про вашу фірму. Незручний, непривабливий портал змусить користувача перейнятися недовірою та негативними емоціями. І навпаки, замовивши сучасний, стильний, якісний web-сайт у нашій компанії, ви зможете гарантовано розраховувати на прихильне ставлення відвідувачів.

Скористайтеся послугами наших досвідчених фахівців! Ми гарантуємо кожному замовнику:

 • Точне розуміння поставленого завдання;
 • Дотримання термінів виконання проекту;
 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.
Перегляньте наше портфоліо або варіанти дизайну сайтів

Ви хочете створити сайт? Перед створенням власної інтернет-сторінки, чітко визначтеся, як вона буде використовуватися та для яких цілей створюється.

Звертайтеся до нас – тут ви можете замовити будь-які типи інтернет-ресурсів, а також їх просування.

Скільки коштує виготовлення web-сайту

Вам здається, що створення сайту в Борисполі обійдеться занадто дорого? Так, наші ціни дещо вищі, ніж у конкурентів. І цьому є дуже просте пояснення: ми створюємо зручний, сучасний web-продукт, адаптований під будь-які пристрої, готовий до подальшої розкрутки. На відміну від конкурентів у нас не використовуються шаблонні рішення. Тому всі наші web-сайти оригінальні та унікальні, а значить є найбільш дієвим маркетинговим інструментом, завдяки якому в найкоротші терміни ви почнете отримувати гарний прибуток, тим самим зможете швидко окупити всі витрати на створення вашого інтернет-ресурсу.

 Навіть якщо ви володієте найскромнішим бюджетом, ми підберемо для вас відповідну вартість створення сайту та розробимо результативний, що приносить прибуток інструмент для вашого бізнесу.

Коллектив сайта

Коллектив сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Додаткові послуги

Пошуковий аудит сайту

Просування веб-ресурсу на перші позиції у пошукових системах Google і Yandex є одним з найбільш ефективних способів підвищення рівня продажу
Читати далі…

Технический аудит сайта

Технічний аудит сайту

ЯК це працює Звертаєтеся до нас Попередньо спілкуємося Укладаємо договір Проводимо аудит Віддаємо рекомендації або виконуємо самі Якісна робота сайту
Читати далі…

Перенос сайта на другой хостинг

Перенесення сайту

При першому відвідуванні сайту потенційний клієнт звертає увагу на такі важливі чинники як оформлення, зручність використання, оперативність зворотного зв’язку і,
Читати далі…

Маркетинговый аудит сайта

Маркетинговий аудит сайту

Згідно із статистичних даних, тільки 1 з 30-ти сайтів вважається успішним. Більше того, при відвідуванні інтернет-ресурсу тільки 2 з 100
Читати далі…

Комплексный аудит сайта

Комплексний аудит сайту

На сьогоднішній день сайт є одним з кращих способів розширення власного бізнесу та збільшення доходів. Однак далеко не кожен сайт
Читати далі…

Перенос сайта на другую CMS

Перенесення сайту на іншу CMS

При першому відвідуванні сайту для покупки товару багато користувачів звертають увагу не тільки на дизайн, але й на функціонал ресурсу.
Читати далі…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.