Створення сайтів в Кременчуці – ми знаємо, як зробити реальною будь-яку ідею!

Главная » Кременчуг » Створення сайтів в Кременчуці – ми знаємо, як зробити реальною будь-яку ідею!

Люди, які читають книги, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор.

Приходить час, коли кожен власник бізнесу замислюється про те, як зі своїми товарами або послугами вийти на простори Інтернету, тим самим збільшити число покупців і свій дохід. Для цього необхідно мати власний інтернет-ресурс, здатний привернути увагу потенційних клієнтів, подобатися пошуковим системам, бути цікавим і привабливим для відвідувачів.

Саме такі веб-сайти розробляють фахівці компанії IST.Group. Створення Web-сайтів – основний вид діяльності, яким ми займаємося протягом вже більше десяти років. Наше основне відміну від конкурентів – робота на результат. Про це свідчать відгуки сотень вдячних клієнтів, проекти яких ми успішно реалізували. Подивитися приклади сайтів. Ми працювали для будівництва і промисловості, туризму і транспортної логістики, сфери освіти та медицини.

Ми гарантуємо кожного замовника виготовлення оригінального продукту, здатного виконувати поставлені перед ним завдання. Крім цього наші досвідчені професіонали завжди готові прийти на допомогу будь-якому власникові веб-ресурсу після здачі проекту, адже специфіка інтернет-сайтів вимагає постійного обслуговування, модернізації, оновлення.

Переваги співпраці з нами

Створення сайту в Кременчуці, в нашій компанії дає кожному клієнту певну вигоду:

 • Ми вникаємо в потреби замовника і специфіку його бізнесу, вивчаючи конкурентне середовище і цільову аудиторію.
 • Застосовуємо комплексний підхід до створення, включаючи веб-програмування, розробку дизайну, верстку, брендинг, СЕО-оптимізацію і інші етапи.
 • У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці – інтернет-маркетологи, верстальники, web-дизайнери, програмісти, СЕО-фахівці, які володіють необхідною теоретичною підготовкою і практикою в вузької спеціалізації.

Этапи створення web сайту

Розробка сайту в Кременчуці здійснюється в кілька етапів, що включають:

Отримання інформації щодо майбутнього проекту і проектування;

 • Розробка СЕО-стратегії;
 • Створення веб-дизайну;
 • Верстка та програмування;
 • Тестування готового продукту.

Ми готові для вас зробити сайт в Кременчуці будь-якої складності:

 • Лендінгем Пейдж – для оперативного запуску продажів, відмінно підходить для реалізації одного або декількох товарів / послуг.
 • Сайти-візитки – оптимальний варіант для виробників з невеликим асортиментом продукції, що випускається або послуг, що надаються, відмінно прослужить вашому бізнесу кілька років, ідеальне співвідношення вкладених коштів до отриманого результату.
 • Інтернет-магазини – підходять для організацій з великим асортиментом товарів, які бажають продавати в мережі Інтернет.
 • Сайти-каталоги – якщо у ваших товарних позицій багато параметрів, моделей, фасонів і ін. – такі портали саме для вас.
 • Корпоративні сайти – вдале рішення для середніх і великих фірм, ресурс призначений для інформування про їхні послуги, товари не тільки кінцевих споживачів, але і ділових партнерів, дилерів, підрядників та ін.

Якщо ви маєте потребу в гарному інтернет-ресурсі, створеному справжніми професіоналами, звертайтеся в нашу компанію. Над вашим проектом будуть працювати виключно досвідчені фахівці. Ми знаємо, як зробити унікальний web-портал, що забезпечує вашому бізнесу залучення нових клієнтів і зростання прибутку.

Скільки коштує виготовлення якісного інтернет-сайту?

Це питання цікавить, практично, всіх бажаючих мати власний ресурс. Те, що хорошого веб-сайту не потрібен великий бюджет – це міф. І ми це підтверджуємо, адже якісна робота завжди коштує грошей. Тому вартість створення сайту у нас не набагото вище, ніж у конкурентів, що пропонують дешеві версії не результативних продуктів.

Наші фахівці дійсно вміють робити з сайтів «чемпіонів». Пам’ятайте, що веб-сайт – це не витрати, це інвестиції, здатні приносити дивіденди. А дивіденди, як відомо, обов’язково вимагають вкладень!

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.