Розробка і супровід сайтів в Борисполі

Главная » Бориспіль » Розробка і супровід сайтів в Борисполі

У вашій організації ще немає власного веб-сайту? Значить, ви регулярно втрачаєте безліч клієнтів, які шукають саме ваші товари або послуги в мережі Інтернет. Наявність безнес-сайту збільшить ваші продажі, ви знайдете нових партнерів, надасте своїм покупцям більш високий рівень сервісу, отримаєте надійний засіб зворотного зв’язку.
Замовте створення Web-сайтів в компанії IST.Group, щоб не упустити жодного замовлення і не втратити прибуток. Ми розробимо для вас веб-майданчик, на якій люди дізнаються про вас і вашої діяльності, познайомляться з вашими пропозиціями, оцінять переваги взаємовигідного співробітництва.

Чому саме IST.Group вибирають для розробки сайту?

Наша компанія надає послуги web-розробки вже більше десяти років. Завдяки сотням успішно реалізованих за ці роки проектів ми завоювали репутацію грамотного, відповідального, виконавчого підрядника. Наші співробітники – справжні професіонали своєї справи, їх високу майстерність підкріплюється якісно виготовленими веб-ресурсами, приклади портфоліо.
Оцінити рівень нашого сервісу, якість виготовляється продукту, переваги співпраці з нами ви зможете, якщо прочитаєте відгуки наших реальних клієнтів.
Грамотна розробка сайту в Борисполі – це важливо: відвідувачам інтернет-ресурсу достатньо кількох хвилин, щоб сформувати враження про вашу фірму. Незручний, непривабливий портал змусить користувача перейнятися недовірою і негативними емоціями. І навпаки, замовивши сучасний, стильний, якісний веб-сайт в нашій компанії, ви зможете гарантовано розраховувати на прихильне ставлення відвідувачів.
Скористайтеся послугами наших досвідчених фахівців! Ми гарантуємо кожного замовника:

  • Точне розуміння поставленого завдання;
  • Дотримання термінів виконання проекту;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Які сайти ми створюємо?

Ви хочете зробити сайт в Борисполі? Перед створенням власної інтернет-сторінки, чітко визначтеся, як вона буде використовуватися і для яких цілей створюється.
Звертайтеся в компанію IST.Group – тут ви можете замовити будь-які типи інтернет-ресурсів, а також їх просування. Ми готові розробити для вас:

Сайт-візитку – невеликий портал з десятком сторінок, інформує відвідувача про конкретну людину або підприємство: сфері діяльності, контактних даних, портфоліо та ін.
Лендінгем Пейдж – продає сторінку з яскравим, барвистим дизайном, що сприяє продажу конкретного товару або певної послуги.
Інтернет-магазин – веб-портал для тих, хто збирається реалізовувати товари або послуги через інтернет-майданчик з можливістю онлайн-оплати і вибору способу доставки.
Сайт-каталог – web-сайт, на якому представлені товари або послуги організації з докладним описом і фотографіями.
Корпоративний сайт – портал з великим числом інтернет-сторінок, що допомагає найбільш вигідно представити підприємство в очах клієнтів, ділових партнерів, співробітників.

Скільки коштує виготовлення сайту?

Вам здається, що створення сайту в Борисполі обійдеться занадто дорого? Так, наші ціни дещо вищі, ніж у конкурентів і цьому є дуже просте пояснення: ми створюємо зручний, сучасний веб-продукт, адаптований під будь-які пристрої, готовий до подальшої розкрутки. На відміну від конкурентів в нашій компанії не використовуються шаблонні рішення. Тому всі наші веб-сайти оригінальні і унікальні, а значить є найбільш дієвим маркетинговим інструментом, завдяки якому в найкоротші терміни ви почнете отримувати гарний прибуток, тим самим зможете швидко окупити всі витрати на створення вашого інтернет-ресурсу.
Не шукайте, де замовити розробку веб-сайту подешевше, тому що, як відомо, скупий платить двічі. Звертайтеся в IST.Group! Ми чекаємо вас вже сьогодні! Навіть якщо ви володієте самим скромним бюджетом, ми підберемо для вас підходящу вартість створення сайту і розробимо результативний, який продає інструмент для вашого бізнесу.

Автор поста: Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5  
Loading...

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.