Розробка і супровід сайтів в Борисполі

Главная » Бориспіль » Розробка і супровід сайтів в Борисполі

Немає єдиної формули успіху, але є єдина формула невдачі – намагатися сподобатися всім.

У вашій організації ще немає власного веб-сайту? Значить, ви регулярно втрачаєте безліч клієнтів, які шукають саме ваші товари або послуги в мережі Інтернет. Наявність безнес-сайту збільшить ваші продажі, ви знайдете нових партнерів, надасте своїм покупцям більш високий рівень сервісу, отримаєте надійний засіб зворотного зв’язку.
Замовте створення Web-сайтів у нас, щоб не упустити жодного замовлення і не втратити прибуток. Ми розробимо для вас веб-майданчик, на якій люди дізнаються про вас і вашої діяльності, познайомляться з вашими пропозиціями, оцінять переваги взаємовигідного співробітництва.

Консультація безкоштовна
Зателефонувати

Наші переваги

Ми надаємо послуги web-розробки вже більше десяти років. Завдяки сотням успішно реалізованих за ці роки проектів ми завоювали репутацію грамотного, відповідального, виконавчого підрядника. Ми – справжні професіонали своєї справи, їх високу майстерність підкріплюється якісно виготовленими веб-ресурсами, приклади портфоліо. Оцінити рівень нашого сервісу, якість виготовляється продукту, переваги співпраці з нами ви зможете, якщо прочитаєте відгуки наших реальних клієнтів.
Грамотна розробка сайту в Борисполі – це важливо: відвідувачам інтернет-ресурсу достатньо кількох хвилин, щоб сформувати враження про вашу фірму. Незручний, непривабливий портал змусить користувача перейнятися недовірою і негативними емоціями. І навпаки, замовивши сучасний, стильний, якісний веб-сайт в нашій компанії, ви зможете гарантовано розраховувати на прихильне ставлення відвідувачів.
Скористайтеся послугами наших досвідчених фахівців! Ми гарантуємо кожного замовника:

  • Точне розуміння поставленого завдання;
  • Дотримання термінів виконання проекту;
  • Індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Які сайти ми створюємо

Ви хочете зробити сайт? Перед створенням власної інтернет-сторінки, чітко визначтеся, як вона буде використовуватися і для яких цілей створюється.
Звертайтеся до нас – тут ви можете замовити будь-які типи інтернет-ресурсів, а також їх просування. Ми готові розробити для вас:

Сайт-візитку – невеликий портал з десятком сторінок, інформує відвідувача про конкретну людину або підприємство: сфері діяльності, контактних даних, портфоліо та ін.
Лендінгем Пейдж – продає сторінку з яскравим, барвистим дизайном, що сприяє продажу конкретного товару або певної послуги.
Інтернет-магазин – веб-портал для тих, хто збирається реалізовувати товари або послуги через інтернет-майданчик з можливістю онлайн-оплати і вибору способу доставки.
Сайт-каталог – web-сайт, на якому представлені товари або послуги організації з докладним описом і світлинами.
Корпоративний сайт – портал з великим числом інтернет-сторінок, що допомагає найбільш вигідно представити підприємство в очах клієнтів, ділових партнерів, співробітників.

Скільки коштує виготовлення сайту

Вам здається, що створення сайту в Борисполі обійдеться занадто дорого? Так, наші ціни дещо вищі, ніж у конкурентів і цьому є дуже просте пояснення: ми створюємо зручний, сучасний веб-продукт, адаптований під будь-які пристрої, готовий до подальшої розкрутки. На відміну від конкурентів в нашій компанії не використовуються шаблонні рішення. Тому всі наші веб-сайти оригінальні і унікальні, а значить є найбільш дієвим маркетинговим інструментом, завдяки якому в найкоротші терміни ви почнете отримувати гарний прибуток, тим самим зможете швидко окупити всі витрати на створення вашого інтернет-ресурсу.

Не шукайте, де замовити розробку веб-сайту подешевше, тому що, як відомо, скупий платить двічі. Навіть якщо ви володієте самим скромним бюджетом, ми підберемо для вас підходящу вартість створення сайту і розробимо результативний, який продає інструмент для вашого бізнесу.

Администрация сайта

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Ще немає свого сайту?
Створіть свій інтернет сайт з нами.

Структуруйте свій інтернет-магазин грамотно – розподіляйте продукцію по групах

Розробка результативного віртуального магазину вимагає чіткого розуміння функціонування пошукових систем, способів пошуку користувачами потрібних товарів і послуг, методів залучення найбільшої
Читать дальше…

Перетворюємо випадкових клієнтів онлайн-магазину в постійних

Ви власник інтернет-магазину. Веб-сайт створений, персонал укомплектований, продукція чекає покупців на складі, онлайн-користувачі здійснюють замовлення. Здається, ви всім задоволені, але
Читать дальше…

Найважливіші особливості корпоративної культури онлайн-магазину

Коли всю команду інтернет-магазину об’єднує єдина місія, працівники пропагують однакові цінності, дотримуються загальні правила, їм не варто боятися ні криз,
Читать дальше…

Клієнтський сервіс: як зробити клієнту приємне і провести перевірку працівників?

Кожен власник інтернет-магазину хоч раз стикався з ситуацією, коли покупець залишився незадоволений сервісом і пішов з сайту, залишивши негативний відгук.
Читать дальше…

Мобільний додаток для інтернет-магазину: всім необхідно витрачатися?

Подібні додатки частіше за інших задіють сервіси доставки, мережі швидкого харчування, ріелтерські контори, будівельно-ремонтні організації та ін. Іноді створення персональних
Читать дальше…

Спілкування з клієнтами інтернет-магазину: найбільш поширені і додаткові способи

Традиційні дзвінки клієнтам або за допомогою месенджера? Листи в чаті або на e-mail? Задіяти «телеграм» або на час від нього
Читать дальше…

Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА

ДО


Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.