Просування сайтів, SEO

Пошукове просування та підтримка сайтів в інтернеті

Збільшення відвідуваності інтернет-ресурсу
Ми гарантуємо, що вже після першого місяця нашої співпраці, відвідуваність підвищиться на 50%.
Збільшення обсягу продажу товарів та послуг
Копірайтери напишуть вам якісний, читабельний та унікальний контент для вашого сайту.
Підвищення популярності вашого сайту
Завдяки популяризації, ваш сайт здобуде впізнаваність, а у споживача сформується лояльне відношення.
Збільшення цільової аудиторії
Завдяки кваліфікованій роботі над сайтом й застосуванням інших інструментів залучення клієнтів, ми забезпечимо збільшення кількості цільових відвідувачів.

ПРОФЕСІЙНЕ ПРОСУВАННЯ WEB-САЙТІВ

У нас ви зможете замовити просування сайту в ТОП 10 основних пошукових систем (google, yandex, bing). Високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід нашої команди в максимально короткі терміни дозволять вивести будь-який сайт в першу десятку, за ключовими словами. Якщо вам необхідне просування сайту в Яндексі та/або Гуглі, ми приведемо ваш інтернет-ресурс в цілковиту відповідність всім вимогам систем пошуку та покращимо його видимість в пошуковій видачі, провідних, світових систем пошуку (google, yandex, bing). Наша компанія використовуємо лише дозволені «білі» методи розкрутки. Окрім того, ми працюємо відкрито й забезпечуємо повну прозорість для клієнтів: оптимізатори в будь-який момент зможуть надати вам статистику змін позицій та детально доповісти про етапи робіт, які проводяться на даний момент.
Фахівці нашої компанії оперативно реагують на зміни в роботі кожної пошукової системи й застосовують найновітніші технологічні розробки, з урахуванням останніх алгоритмів ранжирування ключових слів, пошуковими системами. Невід’ємною частиною нашої роботи також є моніторинг споживчих вподобань, відстеження сезонної динаміки популярності тих чи інших запитів, та їх конкурентноспроможність.

Основні послуги, які надають SEO-спеціалісти нашої компанії

 • Структурування тексту
 • Технічний аналіз
 • Побудова структури сайту
 • Створення або доопрацювання контенту цільових сторінок сайту з урахуванням запитів
 • Побудова семантичного ядра
 • Регулярний моніторинг позицій сайту
 • Аналіз та внесення виправлень метаданих сторінки
 • Нарощування посилальної маси для підвищення позицій в пошуковій видачі

Результати нашої роботи

ZARA

Зростання Трафіку
Зростання Трафіку

 

Koton

Зростання Трафіку
Зростання Трафіку

Стратегія розкрутки обирається за такими даними:

1

Кінцева ціль

2

Терміни просування

3

Запланований бюджет

4

Потенційні ризики

Комплексне просування сайтів з індивідуальним підходом

Найрезультативнішою на сьогоднішній день вважається комплексна розкрутка, незалежно від того чи це є просування нового сайту з нуля, або ж підвищення позицій уже відомого, давно існуючого в інтернеті, ресурсу.

IST.GrouP зможе запропонувати вам одночасно використання декількох способів та інструментів просування. Різностороння розкрутка сайту підвищить показники рівня відвідувачів з різноманітних напрямків, і як результат, до значного збільшення об’єму продаж.

Відповідно до цього, наші спеціалісти підберуть для вас найбільш вигідний варіант, для вашої сфери діяльності. Оцінка та розрахунок вартості просування сайту по ключовим словам – складний процес, що включає в себе аналіз самого сайту, а також усієї тематики діяльності вашої організації, саме тому кінцева ціна на наші послуги розраховується індивідуально. Для того, щоб дізнатися, розрахунок вартості розкрутки вашого сайту, відправляйте нам заявку, скористувавшись онлайн-формою з нашого сайту. Співробітник компанії IST.GrouP зв’яжеться з вами в найближчий час й надасть вам всю необхідну інформацію.

  Заповніть заявку і ми Вам зателефонуємо!


  ОБЕРІТЬ ЧАС ДЛЯ ДЗВІНКА:

  ДО  Відправляючи форму, Ви погоджуєтесь з умовами зберігання персональних даних.